dmgr 07.12.09, 19:50 Tak mi się przypomniało, jak Ty się czujesz kobieto bo to chyba już na Ciebie kolej niedługo co? Jak tam Młody, gotowy do wyjścia? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
curly2 Re: Curly2 07.12.09, 20:41 Rzeczywiście, zbliża się czas i na mnie:) Chociaż jeszcze najpierw to chyba maryjka (chyba że przeoczyłam):) Ale termin mam na 4 stycznia i baaardzo chciałabym do przyszłego roku wytrwać! A Mały ok - wierci się niemiłosiernie i rośnie jak na drożdżach chyba, bo brzuszysko mam już gigantyczne:) Na USG idę za tydzień we wtorek to wtedy więcej się dowiem - jaki duży i czy gotowy do wyjścia... Odpowiedz Link
bobimax Re: Curly2 08.12.09, 11:20 No ciekawa jestem jak tam po Usg będzie i czy jednak poczeka do nowego roku czy jednak będzie gwiazdkowy i rówieśnik mojego Huberta. Odpowiedz Link
uczula Re: Curly2 08.12.09, 11:42 napisz jak po usg :) pochwal sie. duzy brzuszek? ja mialam 115 cm w pasie....och... Odpowiedz Link
curly2 Re: Curly2 08.12.09, 20:58 Ok, w przyszłym tygodniu po usg doniosę jak się sprawy mają:) Ale mam nadzieję, że Krzyś spokojnie dotrwa w brzuszku do terminu... A brzuszek mam 124cm:) (w połowie listopada miał "zaledwie" 113cm) Odpowiedz Link
dmgr Re: Curly2 09.12.09, 13:18 No to ładnie rośniecie. Ja byłam w szoku ostatnio jak żona kuzyna mojego m urodziła dziecko o wadze 4,560 kg no szok jak dla mnie i to jeszcze dziewczynka, miała 60 cm, rodziła naturalnie biedula. Dawaj znać koniecznie jak tam po USG. Odpowiedz Link
curly2 Re: Curly2 15.12.09, 18:40 No to zgodnie z obietnicą zdaję relację: Mały jeszcze wysoko, nie spieszy mu się póki co na świat i zdaniem lekarki święta powinnam przetrwać. Co dalej - czas pokaże:) Waży +-3000g, więc już całkiem spory chłop:) Odpowiedz Link