boazeria
26.01.10, 17:28
wrocilam wlasnie od ginekologa
tak insynuowal ze moze dziewczynka ale dzis powiedzial ze na 100%
babka :-)
mam juz synka i z drugiego tez bym sie cieszyla ale parke miec tez
fajnie
bede miala z kim ciasta piec, bawic sie barbi i lazic na zakupy :-)))
i bardzo sie ciesze ze wzgledu na moich rodzicow bo maja samych
wnuczkow a moj tata nie posiada sie z radosci ze teraz bedzie mial
wnuczke :-)
moj synek jest "mamusi", ciekawe czy to prawda ze coreczki są
tatusia :-)