Dodaj do ulubionych

Będę miała córeczkę!!! :-)

26.01.10, 17:28
wrocilam wlasnie od ginekologa
tak insynuowal ze moze dziewczynka ale dzis powiedzial ze na 100%
babka :-)
mam juz synka i z drugiego tez bym sie cieszyla ale parke miec tez
fajnie

bede miala z kim ciasta piec, bawic sie barbi i lazic na zakupy :-)))

i bardzo sie ciesze ze wzgledu na moich rodzicow bo maja samych
wnuczkow a moj tata nie posiada sie z radosci ze teraz bedzie mial
wnuczke :-)

moj synek jest "mamusi", ciekawe czy to prawda ze coreczki są
tatusia :-)
Obserwuj wątek
    • babajagaa Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 17:33
      No to super,gratuluje.
      Ja drugie tez chcialabym dziewczynke,ale z moim synkiem tez pieke ciasta,chodze
      na zakupy.yyyyy.....lalkami sie z nim raz chyba bawilam u chrzesnicy mojej,ale
      wozek wozi z lalami.
    • pabia_a Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 17:34
      to gratulacje, super że teraz będzie córunia
    • bobimax Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 17:42
      Super. Lalkami bawić się nie lubię, ale na zakupy ze starszaczką już
      fajnie się chodzi a ma dopiero 8 lat.
    • agasar79 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 17:42
      gratuluje córeczki :)))
      • a.zaborowska1 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 17:46
        Noooooo Gratulacje !!!!

        Tyle, że córki ... to np. moja:
        łowi ryby
        nosi w ręku robaki bleeee
        odnawia mieszkanie z mężem
        odśnieża, w lato grabi liście
        jeździ samochodem po placu parkingowym
        gra z ojcem w kosza
        i czaaaaaaaaaaaaaaasami pomaga mi przy spagetti :-D

        za to syn ze mną odkurza, myje podłogi, lustro w szafie i wstawia
        pranie :D
        • magda7717 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 17:54
          no pieknie, dodaj do tych wszystkich fajnych rzeczy, ze dziewczynke mozna
          przesuper ubierac;-) i w ogole sa super
        • zabka1233 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 17:58
          gratuluje , tatus tez pewnie zadowolony ze bedzie mial córusie :D
        • boazeria Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 27.01.10, 08:11
          zaborowska no to tak jak ja :-)
          ja bylam taty cora i tez od malego malowalam i szpachlowalam, na
          ryby z bracmi lazilam itd. lepiej od malego byc zaradna :-)

          ale jakis czas temu kupilam barbi chrzesniaczce i tak mnie korcilo
          rozpakowac- za komuny to mialam jedna po kolezace ktorej mama z usa
          przyslala
          z zazdroscia patrzylam jak maz kupuje erykowi kopary i sam bawi sie
          kolejka....
    • curly2 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 18:05
      Super! Serdecznie gratuluję:)
      Dziewczynki są faaajne...
    • klarysa007 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 18:08
      Gratulacje!!!
      U nas w domu przysłowie o córeczce tatusia się sprawdziło :)
      • ankas4 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 19:48
        aLE SUPER WIADOMOSCI! ja chcialabym bardzo miec coreczke...ale czuje, ze bede
        miala synka, choc w ciazy jeszcze nie jestem:)
        A jakie imie obstawiacie?:)
        • zurawina100 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 19:58
          Świetnie! Córeczki to inny świat niż synkowie i równie fascynujący!:)
    • maniulka_25 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 20:18
      SUPER !
    • e-millie Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 20:53
      Córeczki są i mamusi i tatusia. Ja sobie bez nich życia nie wyobrażam. I śmieję
      się do łez, kiedy czasami coś podsumują "tato, ty tego nie rozumiesz. to tylko
      dla dziewczyn. prawda mamo"
      gratulacje!
      • lullanka07 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 21:14
        gratuluje,fajnie jest miec dziewczynke jest komu kucyki robic chociaz moja Ola bardziej chlopaciara :))
    • alcea3 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 21:29
      Gratuluje!
      • asienka185 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 21:35
        Super gratulacje!!!!

        Moja córcia we wszystkim chce mi teraz pomagać, ale zawsze i tak
        jest "moja tata" ;-)Gdy się tylko obudzi to od razu pytanie: "gdzie
        moja tata";-) Teraz mam nadzieję, że będzie mamusi synus;-)
      • burdziaa Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 22:21
        Gratulacje Aniu,teraz jakie ciekawe imię do wybrania macie :)
    • klaudia020707 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 26.01.10, 22:42
      Gratulacje:)))
    • boazeria Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 27.01.10, 08:12
      a imie podoba mi sie Pola.... tylko ze to chyba skrot od Apolonia a
      to juz mniej mi sie podoba i chyba Poli nie zarejestruja w UM???

      • zurawina100 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 27.01.10, 08:13
        mam 2 koleżanki które mają córki Polki, a nie Apolonie, więc spoko:)Zarejestrują:)
      • lilka.k Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 27.01.10, 08:18
        Polę ci spokojnie zarejestrują :))), to normalne imię, nie zaden skrót
        :)
        • agasar79 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 27.01.10, 13:57
          moja sąsiadka też ma 3-letnią córeczkę Polę, a nie Apolonie :)
    • boazeria Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 27.01.10, 14:07
      serio?
      u nas kolega chcial zarejestrowac Aleksa i powiedzieli mu ze albo
      Aleksy albo Aleksander z nazywac sobie moze jak chce
      zdrobniale...... hm

      czytalam gdzies ze nie mozna zdrobnien rejestrowac a Poli nigdzie
      nie ma w zadnym kalendarzu- sa Paule , Apolonie
      • burdziaa Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 27.01.10, 14:35
        Na pewno jest takie imię,moi znajomi nazwali tak corke i jeszcze mam
        inne dwie kolezanki ze szkoly o tym imieniu- nam tez sie bardzo
        podoba,jak nie znalismy płci to wlasnie Pola albo Julek miało byc :)
        moze nastepnym razem sie uda :)
    • mimi_mm Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 27.01.10, 18:16
      Pola - ladnie. Zarejestruja bo widnieje w rejestrze imion.
      • a090707 Re: Będę miała córeczkę!!! :-) 27.01.10, 19:04
        Gratulacje !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka