23.10.10, 21:45
hej. kiedys pisałas cos na temat swojej przepukliny pępkowej.. co dalej z tym zrobiłas?
ja sie dzis od lekarza dowiedzialam wlasnie ze mam przepukline pepkową... juz wczesniej wydawało mi sie ze jest pepek odstający a dzis teza sie potwierdzila..
da sie cos z tym zrobic? mi babka powiedziala, ze kosmetyczne zabiegi powinny pomóc
cos robilas w tej kwestii?

dzieki za odpowiedziedz.
Obserwuj wątek
    • magda7717 Re: magda7712 24.10.10, 20:07
      hehe wtedy sama ja sobie zdiagnozowalam;-)
      a potem gin powiedzial,ze jest mala
      ale wiesz co chlopaki maja juz 7 mies i chyba juz nic nie mam. brzuch plaski. pepek niefajny.ale ... coz po blizniakach;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka