anula_82
23.10.10, 21:45
hej. kiedys pisałas cos na temat swojej przepukliny pępkowej.. co dalej z tym zrobiłas?
ja sie dzis od lekarza dowiedzialam wlasnie ze mam przepukline pepkową... juz wczesniej wydawało mi sie ze jest pepek odstający a dzis teza sie potwierdzila..
da sie cos z tym zrobic? mi babka powiedziala, ze kosmetyczne zabiegi powinny pomóc
cos robilas w tej kwestii?
dzieki za odpowiedziedz.