18.01.11, 21:30
kochana i wiesz co z jutrem? czy następnym razem ;-)
Obserwuj wątek
    • aurinko Re: aurinko 18.01.11, 22:04
      Aniu jutro Mariusz przyjedzie do Ciebie, ja niestety awaryjnie muszę zostać żeby w razie czego odebrać Majkę z przedszkola jeśli on nie zdążyłby wrócić na czas. Dam mu Twój numer, jak Cię nie będzie to za tydzień :)
      • anula_82 Re: aurinko 18.01.11, 22:10
        ok :) ja mogę nie być w domu jedynie od ok 14.10 do 14.40 ale przedszkole mam bliziutko :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka