anula_82 18.01.11, 21:30 kochana i wiesz co z jutrem? czy następnym razem ;-) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aurinko Re: aurinko 18.01.11, 22:04 Aniu jutro Mariusz przyjedzie do Ciebie, ja niestety awaryjnie muszę zostać żeby w razie czego odebrać Majkę z przedszkola jeśli on nie zdążyłby wrócić na czas. Dam mu Twój numer, jak Cię nie będzie to za tydzień :) Odpowiedz Link
anula_82 Re: aurinko 18.01.11, 22:10 ok :) ja mogę nie być w domu jedynie od ok 14.10 do 14.40 ale przedszkole mam bliziutko :) Odpowiedz Link