Dodaj do ulubionych

Calusy z Paryża

14.10.14, 23:28
Robie sobie kilkudniowa przerwe od codziennych obowiazkow...
Bez meza i dzieci, za to z dwoma mega rozrywkowymi kolezankami:)))
Chwilo trwaj!
Obserwuj wątek
    • klarysa007 Re: Calusy z Paryża 15.10.14, 08:59
      Suuuuper!!! Baw się dobrze!
    • aurinko Re: Calusy z Paryża 15.10.14, 09:58
      Nie za dobrze Ci?;))) Miłej zabawy :)))
      • burdziaa Re: Calusy z Paryża 15.10.14, 11:05
        Wspaniale!!!! Baw się dobrze :)
        • cui Re: Calusy z Paryża 15.10.14, 21:33
          Mimi! Jak ja Ci zazdroszczę! Baw się dobrze i pozdrów ode mnie to magiczne miejsce ;)
    • domatorka.amatorka Re: Calusy z Paryża 16.10.14, 16:06
      SAMYCH NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka