mimi_mm 14.10.14, 23:28 Robie sobie kilkudniowa przerwe od codziennych obowiazkow... Bez meza i dzieci, za to z dwoma mega rozrywkowymi kolezankami:))) Chwilo trwaj! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cui Re: Calusy z Paryża 15.10.14, 21:33 Mimi! Jak ja Ci zazdroszczę! Baw się dobrze i pozdrów ode mnie to magiczne miejsce ;) Odpowiedz Link
domatorka.amatorka Re: Calusy z Paryża 16.10.14, 16:06 SAMYCH NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ :) Odpowiedz Link