lilianak1
05.09.07, 07:59
Dziewczyny ciągle borykam się z kolką u małej (2 miesiące),
podawałam infacol, espumisan, herbatkę hipp koperkową, sama piję
koper włoski, kładę na brzuszku itd itd i nic to nie pomaga.
Czy któraś z Was podawała dziecku plantex? Co sądzicie o tym środku?
Warto go kupić?
Dodam że moja mała oprócz kolek cierpi na zaparcia spowodowane
prawdopodobnie niedoborem witaminy D. Oczywiście teraz już podaję
zwiększoną dawkę, ale póki co zaparcia nadal są, więc środki typu
infacol odpadają.
Pomóżcie bo wpadam w depresję kolkową.