Dodaj do ulubionych

WAGA PIÓRKOWA :)))

14.11.07, 21:58
Zazwyczaj są zakładane wątki dzieci z "wagą ciężką", więc w tym
napiszmy o naszych dzieciach z wagą piórkową ;)))
Niektóre z was się przejmuje za małą wagą, więc się jednoczmy i
zobaczmy ile jest tych naszych kurczaczków :)))
Moja modelka to nie waga piórkowa, ani nawet kogucia, moim zdaniem
waga musza :)
Jest troszkę niejadek ale zdrowa, pogodna, zazwyczaj uśmiechnięta,
taka jej uroda, ja byłam zawsze chudzielec (na dodatek tylko
158cm :), tatuś jak był mały również chudzielec tylko że wysoki
(189cm), więc nie ma za kim być pultaśna (teraz troszkę lepiej
wyglądamy :)
Ma 3,5 m-ca i waży około 5350 (ur. 3160) i po dzisiejszym mierzeniu
ma 66cm (ur.55cm)

Obserwuj wątek
    • yoopi1 Re: WAGA PIÓRKOWA :))) 14.11.07, 22:10
      To my też będziemy członkiniami klubu WAGI PIÓRKOWEJ ponieważ Julia
      waży ok 5600g (ur.3035g). Julenka też nie ma po kim być ogromna, ja
      byłam zawsze kurczaczkiem a tatuś też nie jest jakimś olbrzymem ;-)
      Dodkładne wymiary jutro po wizycie u pediatry, zajrzę i podam
      wieczorem.
    • joannakw Re: WAGA PIÓRKOWA :))) 14.11.07, 22:24
      Może nie piórkowa ale w stosunku do wzrostu to mała :)
      Wczoraj skończone 4 miesiace
      Waga - ur. 2940 a teraz 6200 - ok 10 centyla
      wzrost - ur. 53 a teraz 72 - pow. 97 centyla

      Ale ja sie tym nie przejmuje bo tak samo jest ze starszakiem,
      W styczniu 2008 bedzie miał 5 lat.
      waga ok 21 a wzrost juz ponad 120 a to jeszcze tylko 4 latek ...

      To po rodzicach ja ok 174 cm a mąz 190 ;) wiec co wymagac od
      dzieci :)
    • silvii Re: WAGA PIÓRKOWA :))) 14.11.07, 22:32
      moze tez nie do piorkowej ale Daniel ma skonczone 4 miesiace (waga
      ur.3080 wzrost 53)a teraz 6300g i 63cm :)

      Silvii & Dan
      • bobimax Re: WAGA PIÓRKOWA :))) 15.11.07, 08:37
        U mnie 6200 na szczepieniu a miała 3,5 miesiąca. Wzrost około 65.
        Przy urodzeniu 3010g i 52.
    • lucy_cu Re: WAGA PIÓRKOWA :))) 15.11.07, 08:33
      Ja tu chętnie wpiszę Emilkę (bo Tereska to zdecydowanie waga ciężka-
      7600 w wieku 3,5 mies.). Emilia kurtkę na 86 cm nosiła do zeszłego
      roku! :-) Jest mała, szczupła, zdrowa jak rybka, ma energii za
      piątkę dzieci. Morfologia idealna. Jeść nie lubi- bo tak i już. :-)
    • lilka.k Re: WAGA PIÓRKOWA :))) 15.11.07, 08:47
      Moje bliźniaki wczoraj były ważone i tak:
      Antek waży 4800 (waga ur. 1470)
      Franek waży 6200 (waga ur. 2040).

      I jest mi ciężko już Franka nosić :)
    • ja-goda1 Re: WAGA PIÓRKOWA :))) 15.11.07, 09:17
      My tez, my też:)

      Waga urodzeniowa - 2860 g - mając prawie 4 miesiące - 5680 g
      Wzrost urodzeniowy - 52 cm - -//- - 62 cm

      Apetyt dopisuje, mleka nie brakuje, więc sie nie martwię, bo to juz drugie moje
      pióreczko. Mikołaj tez taki drobniutki. Podobnie jak niektórych z Was pewnie
      genetyka robi swoje - i tatuś i mamusia byli drobnymi dziećmi:)
    • asia19813 Re: WAGA PIÓRKOWA :))) 15.11.07, 09:30
      u mnie podobnie. ur. 3180 i 55cn, a wyniki w 3,5 miesiąca 5600 i 62cm
      • edzia.79 Re: WAGA PIÓRKOWA :))) 15.11.07, 09:39
        to my tez z kurczakow.jutro szczepienie wiec dopisze dokladna wage ale wazylam Ole tydzien temu na domowej (normlnej)wadze i majac prawie 4mies wazyla 5200.
        :)
        • a.l.a.s.k.a77 Re: WAGA PIÓRKOWA :))) 15.11.07, 13:45
          Mój Mateusz też nalezy do tych drobniejszych.
          Waga urodzeniowa 3050 , ostatnio wżył 6200, miał wtedy 4 miesiące 2
          tygodnie.
          Czuję już że bedzie niejadkiem.... zjada tak średnio... pewnie po
          mamusi, która też zawsze była chudzielcem i niejadkiem.
          Oj niewiele tych drobnych dzieci na naszym forum ale wiecie co,
          przynajmniej nie musimy dużo dzwigać:)
          • modeko Mojej starszaczki chyba nikt nie przebije 15.11.07, 13:53
            Karola ma 4 lata, a waż 13kg, ubranka rozmiar 98cm, obwód głowy 52 cm!

            Zresztą Filipek olbrzymi też nie jest, ale lepiej zapowiada się od Karoli.
            Waży ponad 6kg, w przyszłym tyg. szczepienie więc będę wiedziała dokładnie.
            • zabka1233 Re: Mojej starszaczki chyba nikt nie przebije 15.11.07, 15:02
              Mój Danielek ma niecale 4 miesiące i wazy 6100 (ur. 3600) jest drobny i chyba
              nigdy nie głodny jezeli chodzi o cyc lub butle bo deserki i obiadki wcina ,
              przez poltora miesiaca przybral tylko 600g ,pediatra mnie pocieszala ze nie jest
              tak tragicznie za dwa tygodnie mam przyjsc go znowu zwazyc zobaczymy
              • andzia84 Re: Mojej starszaczki chyba nikt nie przebije 15.11.07, 15:37
                to i my: tomek jest z 2o lipca, urodzeniowa 3170,wzrost 57 cm, waga
                z 23 pazdziernika 5300 (3 centyl)
                • edzia.79 Re: Mojej starszaczki chyba nikt nie przebije 16.11.07, 13:04
                  juz po szczepieniu
                  Olusia waga urodzeniowa 3500 i 55cm
                  4mies i 5300 i 63cm
    • yoopi1 Najnowsze dane :))) 16.11.07, 21:34
      Podaję najnowsze dane - waga 5660g, wzrost 62cm, obwód głowy 40cm.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka