agasar79
14.11.07, 21:58
Zazwyczaj są zakładane wątki dzieci z "wagą ciężką", więc w tym
napiszmy o naszych dzieciach z wagą piórkową ;)))
Niektóre z was się przejmuje za małą wagą, więc się jednoczmy i
zobaczmy ile jest tych naszych kurczaczków :)))
Moja modelka to nie waga piórkowa, ani nawet kogucia, moim zdaniem
waga musza :)
Jest troszkę niejadek ale zdrowa, pogodna, zazwyczaj uśmiechnięta,
taka jej uroda, ja byłam zawsze chudzielec (na dodatek tylko
158cm :), tatuś jak był mały również chudzielec tylko że wysoki
(189cm), więc nie ma za kim być pultaśna (teraz troszkę lepiej
wyglądamy :)
Ma 3,5 m-ca i waży około 5350 (ur. 3160) i po dzisiejszym mierzeniu
ma 66cm (ur.55cm)