Dodaj do ulubionych

ile kaszki w butli na noc? poradzicie???

13.01.08, 20:38
Hej dziewczyny, karmie tylko piersia , w nocy Tymek je co 2 godziny, chce
sprobowac dac mu kaszke z butli na noc , moze przespi choc troszke dluzej ( o
calej nocy nawet nie marze:)), chce dac w butli kaszke ryzowo- bananowa na
mleku modyfikowanym... ile mam jej zrobic? kiedy podac >? tzn o ktorej
najlepiej - tak mysle zeby mu dac przy karmieniu o 24, i czy pozniej po kszce
jeszcse dawac cyca?>??
Obserwuj wątek
    • igina Re: ile kaszki w butli na noc? poradzicie??? 13.01.08, 20:42
      ja wsypywałam na 120 ml 4 łyzeczki mleka modyfikowanego +jedna łyżeczka kaszki.
      Kaszka jest bardziej zapychająca, nasz mały jadł mniej ale dłużej nie spał.
      Można wsypać też dwie łyzeczki ale cieżko kaszce będzie się wydostać z butli :)
      • ankas4 Re: ile kaszki w butli na noc? poradzicie??? 13.01.08, 20:47
        Igina dzieki za odzew:), wiesz co ja chyba zle napisalam , bo ja mam taka dwa w
        jednym czyli kaszke mleczno-ryzowa, ktora ma juz w sobie mleko modyfikowane,
        kupilam sobie smoczek trojprzeplywowy i mam nadzieje, ze ta kaszka jakos sie z
        tej butli wydostanie:) a Ty karmisz tylko piersia czy juz dajesz inne rzczy
        procz kaszki na nic>? a i o ktorej dajesz godzinie?
        • lilka.k Moje to potrafią i 240 ml 13.01.08, 20:52
          wypić gęstej kaszki przez ten smoczek. Śpią mi wtedy od 19 do 2-3 (wtedy drugi
          raz takie samo karmienie).
          • ankas4 Re: Moje to potrafią i 240 ml 13.01.08, 21:05
            :) Boze zeby moj pospal ! a ile dajesz lyzek kaszki na to 240? ... dajesz tyle
            ile na opakowaniu pisza>? czyli w waszym przypadku razy 2?, i napisz prosze na
            ktorym numerku dajesz na 1,2 czy 3? bo przy smoczkach nic nie napisali, a ja nie
            wiem ktory jest najszybszy a kttory numer najwolniejszy>
            • lilka.k Faję 7 miarek (takich od Bebilonu).... 14.01.08, 08:44
              kaszki bananowej na dobry sen, mleczno-ryżowej. te miarki takie lekko czubate.
              Daję na 3 kreskach, bo najszybciej leci.
    • anula_82 ankas 13.01.08, 21:35
      Z tym smoczkiem to najwolniej "płynie" z pozycji, w której przy
      nosku jest "I" potem coraz większy przepły "II" i "III" musisz sama
      wypróbować jak bedzie chciał pic synek, jesli bedzie sie denerwował
      ze leci za wolno a raczej ze bedzie sie musiał namęczyć przy "I"
      wówczas mozesz spróbowac "II", tak najlepiej - spróbować.
      A kaszki przygotowuję 180 ml i nie zawsze wszystko wypije.
      • anula_82 i... 13.01.08, 21:36
        ja nie daję cyca po kaszce, jedynie nieraz wody zeby przepłukac jamę
        ustną ale nie zawsze tez chce ,bo to na spioszka mu daję tę kaszkę.
        • ankas4 Re: anula_82 dzieki 13.01.08, 21:44
          anula dzieki, ja kurcze jakos sie stresuje tym bardzo , bo to pierwszy raz...
          martwie sie , ze go moze brzuszek bedzie bola, zeby sie nie zakrztusil itd:)),
          pewnie sie za kilka dni bede smiala sama z siebie:)
          sluchaj ale dajesz ile lyzek kaszy ?
          • anula_82 Re: anula_82 dzieki 13.01.08, 21:47
            ja daję różnie, ale przewaznie 2 łyżki (płaskie)czasem mniej. Zawsze
            można dosypać jesli chce sie gęsciejszą. Próbuj kochana, inaczej sie
            nie przekonasz - ja tez 'testuję' na swoim synku różne
            rzeczy.... ;)))
    • ingapol Re: ile kaszki w butli na noc? poradzicie??? 13.01.08, 22:51
      jak chcę dać z butli kaszkę mleczno- ryżową to daję jedną miarkę która była z
      mlekiem bebiko na 30 ml wody.
      Ja na noc robię 210 lub 240 ml wody z 7-8 miarkami mleka + kaszkę ryżową i
      wtedy daję tylko 4 miarki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka