bartmam 14.02.08, 06:04 Dziewczyny wszystkiego najlepszego na Walentynki no i żeby wieczorem żadnej z Was nie było na forum:) - no chyba że na chwilkę:)) pozdr, Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agusiajasia Re: Miłości, miłosci i jeszcze raz pieniędzy!!!!! 14.02.08, 11:03 Dużo miłości dla każdej z nas :) Odpowiedz Link
asia19813 Re: ŻYCZENIA 14.02.08, 11:05 i ja się dołączam Wszyskiego najlepszego i ogromnej ilości miłości i buziaków. Podpisuje się pod tym co napisała bartmam, żeby nas dziś wieczorem nie było na forum! Odpowiedz Link
edzia.79 Re: ŻYCZENIA 14.02.08, 11:10 kochanym lipcóweczkom najlepsze zyczenia walentynkowe Odpowiedz Link
smolineczka Re: ŻYCZENIA 14.02.08, 18:49 Dziewczyny! Zycze wam wszystkim duzo milosci, niech waszi mezowi beda dzisiaj (i ne tylko dzisiaj) bardzo czuli i romantyczni, a dzieciaki niech przynosza tylko radosc, szczescie i milosc przez cale zycie! Ja niestety nie bede miala dzisiaj wspanialej kolacji przy swiecach, bo maz jest za granica. Jestem samusienka z corka juz prawie od dziesieciu dni, a przed nami - ponad piec tygodni... Odpowiedz Link