14.02.08, 06:04
Dziewczyny wszystkiego najlepszego na Walentynki no i żeby wieczorem żadnej z Was nie było na forum:) - no chyba że na chwilkę:)) pozdr,
Obserwuj wątek
    • lilianak1 Re: ŻYCZENIA 14.02.08, 07:54
      Ja też życzę Wam dużo miłości.
      • sylpal13 Miłości, miłosci i jeszcze raz pieniędzy!!!!!!!!!! 14.02.08, 11:01
        • agusiajasia Re: Miłości, miłosci i jeszcze raz pieniędzy!!!!! 14.02.08, 11:03
          Dużo miłości dla każdej z nas :)
          • patrice7 i zdrowia!:) 14.02.08, 11:04

    • asia19813 Re: ŻYCZENIA 14.02.08, 11:05
      i ja się dołączam Wszyskiego najlepszego i ogromnej ilości miłości i buziaków.
      Podpisuje się pod tym co napisała bartmam, żeby nas dziś wieczorem nie było na
      forum!
      • edzia.79 Re: ŻYCZENIA 14.02.08, 11:10
        kochanym lipcóweczkom najlepsze zyczenia walentynkowe
    • smolineczka Re: ŻYCZENIA 14.02.08, 18:49
      Dziewczyny! Zycze wam wszystkim duzo milosci, niech waszi mezowi
      beda dzisiaj (i ne tylko dzisiaj) bardzo czuli i romantyczni, a
      dzieciaki niech przynosza tylko radosc, szczescie i milosc przez
      cale zycie!

      Ja niestety nie bede miala dzisiaj wspanialej kolacji przy swiecach,
      bo maz jest za granica. Jestem samusienka z corka juz prawie od
      dziesieciu dni, a przed nami - ponad piec tygodni...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka