patrice7 14.02.08, 10:32 Ze wzgledu ze Aga_n20 ma teraz wazniejsze sprawy na glowie zalozyłam 2 ankiete dla tych co nie zdazyli sie wpisac. po wypelnieniu wpiszcie sie tutaj ze juz :) www.ankietka.pl/ankieta/pokaz/id/8818/wujazd-nad-zalew.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asia19813 Re: Ankieta dla spóźnionych ;) 14.02.08, 10:33 ciekawe jak wyniki poprzedniej Odpowiedz Link
e-ness Re: Ankieta dla spóźnionych ;) 14.02.08, 10:34 o co chodz z ta ankieta bo ja taka "opózniona") :))) Odpowiedz Link
asienka185 Re: Ankieta dla spóźnionych ;) 14.02.08, 12:04 Juz wypełniłam. Dzięki za wznowienie dla spóżnialskich;-) Odpowiedz Link
alutka222 Re: Ankieta dla spóźnionych ;) 15.02.08, 11:24 Wypełniłam ankietę, mam nadzieję że się nic nie wydarzy bo to dość odległy termin do planowania jak dla mnie. Pozdrawiam Odpowiedz Link
e-ness Re: Ankieta dla spóźnionych ;) 16.02.08, 10:28 wypełniłam:)))) juz nie moge sie doczekac:)) Odpowiedz Link