Dodaj do ulubionych

Ankieta dla spóźnionych ;)

14.02.08, 10:32
Ze wzgledu ze Aga_n20 ma teraz wazniejsze sprawy na glowie zalozyłam 2 ankiete
dla tych co nie zdazyli sie wpisac.
po wypelnieniu wpiszcie sie tutaj ze juz :)

www.ankietka.pl/ankieta/pokaz/id/8818/wujazd-nad-zalew.html
Obserwuj wątek
    • asia19813 Re: Ankieta dla spóźnionych ;) 14.02.08, 10:33
      ciekawe jak wyniki poprzedniej
    • e-ness Re: Ankieta dla spóźnionych ;) 14.02.08, 10:34
      o co chodz z ta ankieta bo ja taka "opózniona") :)))
    • asienka185 Re: Ankieta dla spóźnionych ;) 14.02.08, 12:04
      Juz wypełniłam. Dzięki za wznowienie dla spóżnialskich;-)
    • alutka222 Re: Ankieta dla spóźnionych ;) 15.02.08, 11:24
      Wypełniłam ankietę, mam nadzieję że się nic nie wydarzy bo to dość
      odległy termin do planowania jak dla mnie. Pozdrawiam
      • patrice7 e-ness 15.02.08, 11:47
        chodzi o ogolnoposkie spotkanie lipcowek.
    • izamig to ja drugi raz wypełniłam 15.02.08, 11:50
      mam nadzieję, że nic się nie stanie
    • e-ness Re: Ankieta dla spóźnionych ;) 16.02.08, 10:28
      wypełniłam:)))) juz nie moge sie doczekac:))
      • moni_30 Re: Ankieta dla spóźnionych ;) 16.02.08, 10:36
        wypełniłam!
        • shemreolin ja tez wypełniłam n/t 16.02.08, 13:28

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka