sylpal13 20.02.08, 22:17 wydaje mi się ze nasz ma duze, za duże aż sie martwić zaczęłam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
patrice7 Re: Jakiej wielkości ciemiączka mają wasze maluch 20.02.08, 22:19 nie wiem;/ ale tez duze ,moze tak z 2x2 (niew wiem nie mierze:P Odpowiedz Link
bubunia1 Re: Jakiej wielkości ciemiączka mają wasze maluch 20.02.08, 22:43 prawie wcale - odstawiona wit. D już od chyba 2 miesięcy. Odpowiedz Link
a090707 Re: Jakiej wielkości ciemiączka mają wasze maluch 21.02.08, 08:04 U nas tez prawie zaroslo, ale ja ciagle daje witaminy. Odpowiedz Link
effka_81 Re: Jakiej wielkości ciemiączka mają wasze maluch 21.02.08, 08:22 Jak byłam na szczepieniu miesiąc temu to było 1x1 lekarka powiedziała że wszystko w porządku. A u Was w przychodni nie sprawdzają nic lekarka nie mówiła? Odpowiedz Link
sylpal13 Re: Jakiej wielkości ciemiączka mają wasze maluch 21.02.08, 08:49 ostatnio jak byłam 6 ty gtemu nie było naszej pediatry był jakis facet, chirurg dzieciecy w zastępstwie i z tego wszytskiego nie zapytałam o ciemiączko, a on nie badał, nasza zawsze badała, a ona jest cały czas na zwolnieniu do świat, ja daje 1 kropelkę, musze mu zmierzyć to ciemiączko Odpowiedz Link
bubunia1 Re:a090707 21.02.08, 21:18 A nam mówiła pediatra by odstawić wit. D. Przy małym ciemiączku nie jest wskazane podawanie jej. Odpowiedz Link
m0nalisa nie mam zielonego pojecia 21.02.08, 13:38 i mysle ze nie potrzebne ci zmartwienie czy jest za duze czy za małe. kazde dziecko jest inne. Odpowiedz Link
vera-su Re: nie mam zielonego pojecia 21.02.08, 20:51 chyba jednak czasem trzeba się zastanowić. mój maluch ma bardzo duże i mamy skierowanie do specjalisty. mam nadzieję, że to jednak taka 'uroda'. ale wolę sprawdzić. Odpowiedz Link
bartmam Re: Jakiej wielkości ciemiączka mają wasze maluch 21.02.08, 21:08 już prawie nie ma i też bez wit d od samego początku Odpowiedz Link
kamila_m_g Re: vera-su 21.02.08, 23:31 a dziecko jest na mieszance, czy na maminym mleku? Bo w mieszance jest juz wit D, ale jezeli mleko matki to trzeba dodawac. Wielkosc ciemiaczka ma tez zwiazek z obwodem glowki, chyba wazne sa proporcje. Mnie pani neonatolog w 2 miesiacu straszyla ze jest za male wiec nie wiem co jest lepsze. Mala miala usg ciemiaczkowe i wszystko bylo ok. zawsze mozesz isc na takie Usg prywatnie jak sie bardzo martwisz, ale moze wyczaj kiedy w koncu wroci wasza lekarka i idz do niej Odpowiedz Link
vera-su Re: vera-su 21.02.08, 23:38 chyba tak z 4,5x4,5. za 2 tyg idziemy na wizytę (prywatnie czekaliśmy ponad miesiąc...) Odpowiedz Link