Dodaj do ulubionych

Jakiej wielkości ciemiączka mają wasze maluchy?

20.02.08, 22:17

wydaje mi się ze nasz ma duze, za duże aż sie martwić zaczęłam
Obserwuj wątek
    • patrice7 Re: Jakiej wielkości ciemiączka mają wasze maluch 20.02.08, 22:19
      nie wiem;/ ale tez duze ,moze tak z 2x2 (niew wiem nie mierze:P
    • bubunia1 Re: Jakiej wielkości ciemiączka mają wasze maluch 20.02.08, 22:43
      prawie wcale - odstawiona wit. D już od chyba 2 miesięcy.
    • a090707 Re: Jakiej wielkości ciemiączka mają wasze maluch 21.02.08, 08:04
      U nas tez prawie zaroslo, ale ja ciagle daje witaminy.
      • effka_81 Re: Jakiej wielkości ciemiączka mają wasze maluch 21.02.08, 08:22
        Jak byłam na szczepieniu miesiąc temu to było 1x1 lekarka powiedziała że
        wszystko w porządku. A u Was w przychodni nie sprawdzają nic lekarka nie mówiła?
        • sylpal13 Re: Jakiej wielkości ciemiączka mają wasze maluch 21.02.08, 08:49
          ostatnio jak byłam 6 ty gtemu nie było naszej pediatry był jakis facet, chirurg
          dzieciecy w zastępstwie i z tego wszytskiego nie zapytałam o ciemiączko, a on
          nie badał, nasza zawsze badała, a ona jest cały czas na zwolnieniu do świat, ja
          daje 1 kropelkę, musze mu zmierzyć to ciemiączko
      • bubunia1 Re:a090707 21.02.08, 21:18
        A nam mówiła pediatra by odstawić wit. D. Przy małym ciemiączku nie jest
        wskazane podawanie jej.
    • m0nalisa nie mam zielonego pojecia 21.02.08, 13:38
      i mysle ze nie potrzebne ci zmartwienie czy jest za duze czy za małe. kazde
      dziecko jest inne.
      • vera-su Re: nie mam zielonego pojecia 21.02.08, 20:51
        chyba jednak czasem trzeba się zastanowić.
        mój maluch ma bardzo duże i mamy skierowanie do specjalisty.
        mam nadzieję, że to jednak taka 'uroda'. ale wolę sprawdzić.
    • bartmam Re: Jakiej wielkości ciemiączka mają wasze maluch 21.02.08, 21:08
      już prawie nie ma i też bez wit d od samego początku
      • sylpal13 vera-su 21.02.08, 21:30
        a jakiej wielkosci jest to ciemiączko, że duze?
        • kamila_m_g Re: vera-su 21.02.08, 23:31
          a dziecko jest na mieszance, czy na maminym mleku? Bo w mieszance jest
          juz wit D, ale jezeli mleko matki to trzeba dodawac. Wielkosc
          ciemiaczka ma tez zwiazek z obwodem glowki, chyba wazne sa proporcje.
          Mnie pani neonatolog w 2 miesiacu straszyla ze jest za male wiec nie
          wiem co jest lepsze. Mala miala usg ciemiaczkowe i wszystko bylo ok.
          zawsze mozesz isc na takie Usg prywatnie jak sie bardzo martwisz, ale
          moze wyczaj kiedy w koncu wroci wasza lekarka i idz do niej

        • vera-su Re: vera-su 21.02.08, 23:38
          chyba tak z 4,5x4,5.
          za 2 tyg idziemy na wizytę (prywatnie czekaliśmy ponad miesiąc...)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka