patrice7 19.04.08, 17:53 znajduja sie tutaj :) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=43618&w=78550445 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olus-ia80 Re: Fotki ze spotkania 19.04.08, 18:29 Jak zwykle było super nasze dzieci bardzo zadowolone polecam to miejsce bardzo dla naszych dzieci i miejsca wiecej niz w pasazuDZIWWCZYNY DZIEKI BYŁO SUPER :)))) Odpowiedz Link
dziunia27 Re: Fotki ze spotkania 19.04.08, 18:46 fotki macie suuuperrrr!!! i miejsce tez widać wspaniałe:DDD Odpowiedz Link