22.05.08, 15:56
Chciałam zrobić identyfikatory na zlot z naszym logo jeśli
pozwolisz, mąż prosi o przesłanie logo w corel-u do max wersji 11
(krzywe) to mu ułatwi robotę. Wyślij proszę na gazetowego.
Obserwuj wątek
    • aurinko Re: aurinko 22.05.08, 16:34
      Niestety nie mam takiej możliwości :-/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka