katx1 22.05.08, 15:56 Chciałam zrobić identyfikatory na zlot z naszym logo jeśli pozwolisz, mąż prosi o przesłanie logo w corel-u do max wersji 11 (krzywe) to mu ułatwi robotę. Wyślij proszę na gazetowego. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj