becik_l79
27.05.08, 22:28
no niech to szlag! znowu dopadła mnie alergia!!!! I cholera nic nie mogę wziąć (a może mogę???)bo karmię! dzwoniłam do pediatry i ona mówi, że nie mogę nic oprócz homeopatii, a koleżanka mówi, że zyrtec jest ok. To jak jest?
pomóżcie bo już nie mam siły. Pies trącał katar, ale to kichanie mnie wykańcza!!!
HELP! HELP!