Dodaj do ulubionych

ja zwariuję...wrrrr

27.05.08, 22:28
no niech to szlag! znowu dopadła mnie alergia!!!! I cholera nic nie mogę wziąć (a może mogę???)bo karmię! dzwoniłam do pediatry i ona mówi, że nie mogę nic oprócz homeopatii, a koleżanka mówi, że zyrtec jest ok. To jak jest?
pomóżcie bo już nie mam siły. Pies trącał katar, ale to kichanie mnie wykańcza!!!
HELP! HELP!
Obserwuj wątek
    • kristin4 Re: ja zwariuję...wrrrr 27.05.08, 23:06
      Zyrtek mysle że mozesz przecież maluchy tez to biorą, a w
      wyszukiwarce napewno znajdziesz liste leków które można brac przy
      piersi, Pani monika dużo na ten temat odpowiadała i dziewczyny
      zrobiły liste. Pozdrawiam.
    • ak Re: ja zwariuję...wrrrr 27.05.08, 23:19
      Mnie tez dopadlo, a temat przerobilam juz w ciazy. Najlepiej
      stosowac leki miejscowe (o dziwo dzialaja), to znaczy krople do oczu
      i do nosa (tylko to mnie meczy, wiec tylko o tym wiem) bo wchlaniaja
      sie nieznacznie lub wcale, wiec stanowia najmniejsze zagrozenie.
      Moge Ci polecic to co sama biore, ale niestety na recepte - do oczu
      emadine, a do nosa rhinocort, oba bardzo skuteczne i wygodne, bo
      podawane 2 razy dziennie. Konsultowane z kilkoma lekarzami,
      pediatrami i alergologami i ogolnie zaakceptowane. Mam nadzieje, ze
      pomoga.
      • blanka0 zyrtec 28.05.08, 06:46
        jest dla dzieci od 1go r.z. wiec dla droslych tym bardziej
        clemastinum,
    • ewlinp Re: ja zwariuję...wrrrr 28.05.08, 11:20
      ja dawałam dziecku zyrtec w kroplach juz w 6tym mies. i jak dopadło go
      przeziębienie to tez mu podawałam bo działa wzmacniajaco na organizm (tak mówiła
      mi moja pedriatra), także nawet bym sie nie zastanawiała.
      Aha i jeszcze calcium w płynie tez dawałam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka