burdziaa 07.08.08, 21:17 z wynikami do kontroli czy znow jakies badania Lence beda robic? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blanka0 Re: Blanka ! Pisz po co jutro na oddział? 07.08.08, 21:19 wynik watpliwy tzn 3 ujemne a jednen dodatni i dlatego musze tam jechac i prosic jakiegos lekarza aby zinterpretowal ten dodatni mam sie na kogos tam powolac itd itp jade sama bez lenki, no a jak sie okaze ze trzeba jednak zostac to mama ja dowiezie Odpowiedz Link
burdziaa Re: Blanka ! Pisz po co jutro na oddział? 07.08.08, 21:24 kurcze to niewesoło, mam nadzieje ze nie bedziecie musiały zostac... a do jakiego szpitala jedziesz? no i to łazenie, czekanie, proszenie, powoływanie...dasz rade- najwazniejsze,zeby ta interpretacja wyszła dobrze- sciskam mocno! Odpowiedz Link
blanka0 Re: Blanka ! Pisz po co jutro na oddział? 08.08.08, 09:46 jest OK ZAPOMINAM O TEMACIE Odpowiedz Link
zabka11 Re: ufffff 08.08.08, 11:18 Super, że juz po sprawie, a Lenka zdrowa:) Buziaki i pozdrawiamy:) Odpowiedz Link
a.zaborowska1 Re: ufffff 08.08.08, 11:25 no i rewelacja :-)) a powiedz coś ci doradzili na te problemy kupkowe ? Odpowiedz Link
joasia83m Re: ufffff 08.08.08, 12:00 noooo, to teraz glowa do gory i korzystajcie z lata!!! Odpowiedz Link