Dodaj do ulubionych

Blanka ! Pisz po co jutro na oddział?

07.08.08, 21:17
z wynikami do kontroli czy znow jakies badania Lence beda robic?
Obserwuj wątek
    • blanka0 Re: Blanka ! Pisz po co jutro na oddział? 07.08.08, 21:19
      wynik watpliwy tzn 3 ujemne a jednen dodatni i dlatego musze tam
      jechac i prosic jakiegos lekarza aby zinterpretowal ten dodatni
      mam sie na kogos tam powolac itd itp
      jade sama bez lenki, no a jak sie okaze ze trzeba jednak zostac to
      mama ja dowiezie
      • burdziaa Re: Blanka ! Pisz po co jutro na oddział? 07.08.08, 21:24
        kurcze to niewesoło, mam nadzieje ze nie bedziecie musiały zostac...
        a do jakiego szpitala jedziesz?
        no i to łazenie, czekanie, proszenie, powoływanie...dasz rade-
        najwazniejsze,zeby ta interpretacja wyszła dobrze- sciskam mocno!
        • blanka0 Re: Blanka ! Pisz po co jutro na oddział? 08.08.08, 09:46
          jest OK
          ZAPOMINAM O TEMACIE
          • burdziaa ufffff 08.08.08, 09:51
            no to dzieki Bogu
            • zabka11 Re: ufffff 08.08.08, 11:18
              Super, że juz po sprawie, a Lenka zdrowa:) Buziaki i pozdrawiamy:)
              • a.zaborowska1 Re: ufffff 08.08.08, 11:25
                no i rewelacja :-))
                a powiedz coś ci doradzili na te problemy kupkowe ?
                • joasia83m Re: ufffff 08.08.08, 12:00
                  noooo, to teraz glowa do gory i korzystajcie z lata!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka