Dodaj do ulubionych

docenilam Nasze Forum

18.09.08, 16:01
O rany. BRRR, Ale babska. Poniewaz zamierzam oddac Franka do zlobka
w zimie, zaczelam szukac na innych forach m.in. zlobki porad,
wskazowek itp. Troche sie tam udzielalam z mniejszym raczej niz
wiekszym powodzeniem. Wczoraj sobie przeczytalam watek na zlobkach
niejakiej dusi o tym po co mamy posylaja swoje dzieci do zlobkow.
Mysle sobie - pogadamy, ja mam wyrzutu sumienia juz na zapas, nie
chce sie rozstawac z Synkiem, a trzeba bedzie. Okazalo sie ze tam
nikt nie chce dyskutowac. Wszystkie panie naskoczyly na autorke
postu (skadinad moze troche sfrustrowana i niespelniona, nie wiem,
nie znam) i na mnie. Staralam sie byc grzeczna (mam nadzieje), ale
okazalo sie ze poniewaz mam wyrzuty sumienia i obiekcje, jestem
matka ograniczona i moje dziecko lepiej bedzie mialo w zlobku! Na
koniec wygarnelam co o tym mysle (bo szkoda mi sie zrobilo tej
autorki postu tak na nia naskoczyly) i wiecej tam nie pojde. Na
naszym forum jest naprawde super, i dopiero widze jak wyglada forum
na ktorym nikt nie chce obrazic rozmowcy i dziewczynim chce sie
rozmiawiac. Ciesze sie, ze tu jestem Uff
Obserwuj wątek
    • ankas4 Re: docenilam Nasze Forum 18.09.08, 20:23
      No nasze forum jest najlepsze:))))

      Sciskam
    • domatorka.amatorka Re: docenilam Nasze Forum 18.09.08, 20:30
      była, widziałam i czytałam;-)
      prawda jest taka,że na tych ""starych" forach urzędują stare wyjadaczki plus
      panienki z ich kółka wzajemnej adoracji, raczej trudno tam normalnie pogadać a
      co dopiero wkręcać się w takie towarzystwa, nasze forum jest the best /chociaż
      są i inne,które namiętnie podczytuje/
    • bubunia1 Re: docenilam Nasze Forum 18.09.08, 21:38
      też czytałam ;) na wielu forach takie wątki się znajdą, niestety ;(
      A swoją drogą nie martw się tak mocno o synka w żłobku - jeżeli się już zdecydujesz zaprowadzac to pamiętaj, że twój spokój wpływa na dziecko. Dla malucha to wielkie przezycie.
      Ja moge spokojnie powiedzieć że Julia czuje się tam dobrze. A my z M jak mamy jakąś "głęboką potrzebę" ;) to dzwonimy w dzień by zapytac "jak tam?" ;))
      • apolka73 do bubuni 18.09.08, 21:42
        Wlasnie mialam do Ciebie napisac i zapytac - ile tzw. godzin
        adaptacyjnych Julka miala w zlobku? Jak sprawdzalas czy "sie nadaje"
        w sensie czy dalas jej kilka dni na aklimatyzacje? Bo Franek ma
        pojsc styczen luty (na Jelonkach niedaleko Hali) i chce w
        listopadzie albo w grudniu wykupic taki karnet 10 albo wiecej
        godzinny i sprawdzic jego predyspozycje :) Ciekawe co bedzie jak
        powiem w pracy ze wracam a Mlody sie nie nada do zlobka... wtedy
        babcia wpadnie w rozpacz bo bedzie musiala isc na emeryture!
        • bubunia1 Re:apolka73 19.09.08, 21:40
          Julia miała 2 tyg adaptacyje - rozpisane przeze mnie na kartce ;))
          3 dni była po 2h tylko na zabawe, potem 3h - śniadanko+zabawa, potem 4h - śniadanko+zabawa+zupka, potem śniadanko-zabawa-zupka-spanie;
          Problemu nie było. Ostatniego dnia została na 8h i było spoko.
          Teraz chodzi od 8 do 16:30, rano jest różnie - czasami kwęknie a czasami wyciąga rączki od razu do dzieci ;) Płacz i lament może zdarzył się 2 razy na początku - M przeżywał to mocno bo to on ją zaprowadza, ja mam lepszy "obowiązek" odbioru ;))
          Generalnie jestem zadowolona - nikt nigdy nie dogodzi w 100% i nie zrobi czegoś tak jak ja bym to zrobiła - ale nie mam się do czego przyczepić.

          Minusem są choroby -chociaż kto wie czy jak by nie chodziła do żłobka to by kataru nie miała...

          Dziś poszłam zadowolona na kontrole "po katarze" a tu niespodzianka - zapalenie krtani..wrrrr...posiedzimy tydzień w domku.
    • lilianak1 Re: docenilam Nasze Forum 19.09.08, 08:11
      Skąd ja to znam. Właściwie nie czytam już innych forów bo nie chcę
      się zniżać do poziomu tamtych rozmówczyń. Nie ma to jak LIPCÓWKI :)
      • 27agnes72 Re: docenilam Nasze Forum 19.09.08, 09:05
        Nawet mi tu jest dobrze a jestem baaardzo wymagająca ;-)
    • lipiec_2007 Re: docenilam Nasze Forum 19.09.08, 11:46
      no gdzie ci bedzie lepiej niz u nas...;)

      ja tez poslalam swojego malego do zlobka. bilam i bije sie z
      myslami, miewam wyrzuty sumienia. ale nie uwazam sie za ograniczona.
      wrecz przeciwnie. gdybym taka byla, to dylematow bym nie miala.

      nie czytam innych forow, wiec nie wiem, o co chodzi, ale jesli masz
      watpliwosci, ktorymi chcesz sie podzielic, to wal do nas...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka