apolka73
18.09.08, 16:01
O rany. BRRR, Ale babska. Poniewaz zamierzam oddac Franka do zlobka
w zimie, zaczelam szukac na innych forach m.in. zlobki porad,
wskazowek itp. Troche sie tam udzielalam z mniejszym raczej niz
wiekszym powodzeniem. Wczoraj sobie przeczytalam watek na zlobkach
niejakiej dusi o tym po co mamy posylaja swoje dzieci do zlobkow.
Mysle sobie - pogadamy, ja mam wyrzutu sumienia juz na zapas, nie
chce sie rozstawac z Synkiem, a trzeba bedzie. Okazalo sie ze tam
nikt nie chce dyskutowac. Wszystkie panie naskoczyly na autorke
postu (skadinad moze troche sfrustrowana i niespelniona, nie wiem,
nie znam) i na mnie. Staralam sie byc grzeczna (mam nadzieje), ale
okazalo sie ze poniewaz mam wyrzuty sumienia i obiekcje, jestem
matka ograniczona i moje dziecko lepiej bedzie mialo w zlobku! Na
koniec wygarnelam co o tym mysle (bo szkoda mi sie zrobilo tej
autorki postu tak na nia naskoczyly) i wiecej tam nie pojde. Na
naszym forum jest naprawde super, i dopiero widze jak wyglada forum
na ktorym nikt nie chce obrazic rozmowcy i dziewczynim chce sie
rozmiawiac. Ciesze sie, ze tu jestem Uff