Dodaj do ulubionych

wozek dla lalek-kupujecie??

15.10.08, 12:51
chce kupic Oli na Gwiazdke i juz zaczynam rozgladac sie za jakims malym i stabilnym.
na placu zabaw widzialam parasolki Baby Born,wygladaly na niewywrotne,tylko troche droga jak na pierwszy wozek.
www.allegro.pl/item452461935_zapf_baby_born_wozek_spacerowka_parasolka.html
szukam wiec dalej...
a swoja droga glowa mnie boli jak ogladam te wszystkie wozki,lale,akcesoria.
oj bedzie sie dzialo....
Obserwuj wątek
    • asuzi Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 15.10.08, 12:56
      ja jeszcze poczekam, mam chęć na naczynia bo widze jak siębawi u
      mojej chrzesnicy i na odkurzacz :)
    • qwoka Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 15.10.08, 13:04
      Ostatnio sie właśnie zastanawiałam czy to juz czas. Wiem, że u córki
      mojej koleżanki był to hit nad hity, właściwie nadal jest.Musze się
      dopytać w jakim wieku wtedy była ta dziewczynka, ale chyba ok 1,5
      roczku. Przez kilka miesięcy mała nie chciała nigdzie wyjść z domu
      bez wózeczka. Czy jechali samochodem, czy szli na spacer trzeba było
      zabrac ze sobą:) Wózeczek był taki zwykły (parasolka) z Reala za 20
      zł.
      • edzia.79 Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 15.10.08, 13:07
        Ola szaleje za wozkiem jak tylko uda jej sie gdzies zlapac,w domu tez pcha co tylko sie da wiec u nas to juz czas
        • dorka3078 Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 15.10.08, 13:15
          My mamy po Klaudii,jakoś sie zachował jeden jedyny z kilku i też
          jest to hicior,wozi w nim wszystko,a jak przyjdzie koleżanka z
          synkiem 3 m-ce młodszym to jest wojna bo tamten też chce ,nieważne
          że różowy
    • aurinko nigdy w życiu :) n/t 15.10.08, 13:13

      • kamamama2 Re: już mamy :) 15.10.08, 13:25
        my już mamy od 1,5 miesiąca. Kupiony na bazarku za 20 zł -
        parasolka.
        Nabyłam go szybciutko, po tym jak na placu zabaw wyrywały sobie z
        jakąś mała dziewczynką jej wózek.
        Najpierw jeżdził pusty, potem z samochodem brata, teraz jeżdzi z
        lalą. No i wszędzie zabierać go chce ze sobą. Dzięki temu łatwiej na
        spacerach ją opanować
        • badowimo już mamy :) 15.10.08, 13:30
          od dawna!
          Aurinko, czemu nigdy w zyciu?
      • lilka.k aurinko, a czemu? 15.10.08, 13:32
        Taka lala chyba troche uczy jednak tej opiekunczosci itd...gdybym miala corke na
        bank bym kupila. Gdy bylam mala bardzo chcialam miec taką lalę.
        Ty nigdy nie chcialas jak bylas mala?
        • lilka.k Re: aurinko, a czemu? 15.10.08, 13:33
          aha, chlopaki na placu zabaw ostatnio dorwali. wyciagali smoka lalce, pchali
          wozek, ogolnie szał. Pytalam meza i powiedzial, ze kupic by nie kupil
          chlopakowi, ale bawic sie mogą u kogos :)
    • aga_n20 Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 15.10.08, 13:34
      mój Krzyś bawi się wózkiem, jak idziemy do jego małej koleżanki i wozi misie i
      wcale mu tego nie bronię :)
    • lilianak1 Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 15.10.08, 13:40
      Już mam, Oliwia dostała od babci, ale sama bym nie kupiła, na pewno
      nie teraz. Wózek i lalki wogóle jej nie interesują. Wszystko leży w
      piwnicy. Lalki Agatki wręcz mała się boi, płacze jak ją słyszy.
      Wogóle to znam bardzo dużo dziewczynek, które wogóle nie bawią się
      lalkami i wózkami. Dlatego z kupnem zaczekałabym do momentu kiedy
      dziecko samo się określi czy chce czy nie. No chyba że masz dużo
      miejsca i masz gdzie to wszystko trzymać. Z moich obserwacji wynika,
      że teraz wózkami bawią się 3-5 latki, kiedyś (za moich czasów 5-9
      latki). Czasy się zmieniają i dzieci też, warto przemyśleć ten
      zakup, bo jak sama zauważyłaś to nie tani biznes.
    • ridibunda dlaczego nie chcecie kupić wózka dzieciom? 15.10.08, 13:46
      I to nieważne, czy chłopczyk, czy dziewczynka? Moja ma, to hit i strzał w 10,
      chyba niczym się tyle nie bawi co tym wózkiem. Poza tym uwielbia też traktory i
      kopary, mamy po starszaku, ale gdyby chciała to kupiłabym jej bez wahania. Jakie
      znaczenie ma płeć dziecka, jeśli widać, że chce i lubi się czymś bawić? Nie
      rozumiem tego.
      A co do modelu;), to mam jakiś badziewny za sklepu za 20 zł, ale już złamała
      rączkę, naprawdę się nie opłaca takiego kupować. Mimo to i tak nim jeździ:)
      To był prezent, kupię jej niedługo inny, bo ten już zepsuty, i już się rozglądam
      za stabilnym, lekkim, i przede wszystkim z metalowych rurek. Nasz z plastiku
      wytrzymał w całości 9 dni... :/
      • kamila_m_g Re: dlaczego nie chcecie kupić wózka dzieciom? 15.10.08, 14:03
        Ja też się nad tym zastanawiałam. U dziadków jest wózek, ale jak
        była tam ostatnio to jeszcze nie chodziła za bardzo, więc bardziej
        pchała przewrócony, zobaczymy jak będzie w listopadzie i czy będzie
        nim zainteresowana.
        A'propos takich zabawkowych urządzeń, to jak latem była u kuzynki,
        bardzo ją interesował zabawkowy odkurzacz. W ikei widziałam fajną
        kolorową zastawę, filiżaneczki, ale niestety były z kamionki i tylko
        dlatego nie kupiłam.
        Moja mała ma samochodziki i się nimi bawi, pewnie chłopcu z jedną
        lalkę też bym kupiła.
      • badowimo Re: dlaczego nie chcecie kupić wózka dzieciom? 15.10.08, 14:09
        ja nigdy nie selekcjonowalam zabawek pod wzgledem plci tylko
        upodoban dziecka. Moje corki maja tor wadera, kolejke elektryczna,
        mlotki i inne chlopiece akcesoria...nie robie z tego problemu.
        Mamy znajoma ktorej syn notorycznie zabieral Gabrysi wozek z lalka
        na placu zabaw a ta sie zapierala rekami i nogami, ze nie kupi. W
        koncu my kupilismy mlodemu rozowy wozek dla lalki ale matka nie
        pozwala mu go brac na spacery (ponoc obciach, jeszcze rozowy)
        dziecko jest nim zywo zainteresowane i moze sie bawic TYLKO w domu a
        tam sie bawi sie nim czesto. Zal mi takich dzieci a matek tych
        dzieci najbardziej:)
        • agasar79 Re: dlaczego nie chcecie kupić wózka dzieciom? 15.10.08, 14:40
          Natalka ma już wózek od dawna, taki najzwyklejszy i bardzo go lubi :)
          Wkłada do niego lalkę, pluszaki i pcha, pcha nawet samego bez lal :)
          Latem widziałam na spacerze z dziadkiem chłopaca nie starszego niż 2
          latka, który pchał wózek z lalką :)
    • e-millie Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 15.10.08, 14:49
      edziu, jeśli Ola lubi bawić się wózkiem, to będzie to dla niej wspaniały
      prezent. Ninka bawiła się w tym wieku i wózkiem i lalkami, teraz Emma lubi bawić
      się wózkiem, chociaż lalki jeszcze jej nie interesują - w wózku jeździ zatem co
      popadnie ;) mogę jeszcze doradzić, żeby kupować wózeczek jak najprostszy, chyba,
      że będziesz go chciała składać i wozić ze sobą. Emi w przedszkolu ma właśnie
      taki głęboki, niziutki (więc bardzo stabilny), prościutki plastikowy wózeczek -
      super sprawa i z pewnością niedrogi. Ninka miała składaną spacerówkę, z
      zapinanymi szelkami, otwieranym daszkiem, regulowanym siedzeniem, a i tak z
      żadnej z tyh funkcji nie korzystała, a z czasem właśnie takie atrakcje
      najszybciej się psują. Powodzenia w wyborze!
      ściskam,
      e-millie
    • smolineczka Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 15.10.08, 16:24
      nie zastanawiałam się nad wózkiem
      a czy to jeszcze nie za wcześnie?
      moja nawet z lalkami nie bardzo się jeszcze bawi, to znaczy dla niej
      nie ma chyba większego znaczenia czy to miś, czy lala
      ale może własnie warto kupić, żeby zaczęła odróżniać ;)
      • zorkaa Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 15.10.08, 17:26
        tymek na podwórku bawi się wózkami koleżanek, widać , że go
        fascynują i chyba mu kupię, będzie rozwijał świadome ojcostwo;) wg
        mnie nie jest za wcześnie, ola będzie sobie wozić lalki i misie,
        albo poprostu pchać i będzie miała frajdę, bo będzie robić to co
        mama:)
        pozdrawiam
    • atenette Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 15.10.08, 20:01
      Juz od dawna sie bawi, bo dostala od dziadkow. Zwykla, taniutka
      parasolke. Miala z nia problemy tylko w pierwszy dzien, bo jej sie
      przewracala, ale bardzo szybko zrozumiala jak go prowadzic. U nas to
      hit! Emi wodzi wszystkie lale i uwielbia wozek :)
    • gdynianka_11 Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 15.10.08, 20:57
      Lenka dostała, gdy miała 13 miesięcy wózek parasolkę z lalą bobasem.
      Od początku hit! Sama bym jej nie kupiła, bo uważałam, że to jeszcze
      nie czas, ale okazało się, że dumna spaceruje z wózkiem, lalę tuli i
      całuje, karmi cisteczkami itp. Super mamuśka z niej :)
      • burdziaa ja chyba kupie Julkowi 15.10.08, 21:05
        Lalke ma i ładnie sie bawi, pokazuje gdzie ma oczka, nosek, uszy,
        głaszcze i rozbiera- wozeczek na pewno mu sie spodoba.
    • gismol77 Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 15.10.08, 21:11
      u nas wózek to nieustający hit, już druga panna się bawi. Lilka to wprost oszalala ostatnio na punkcie wożenia lali i opiekowania sie nią (karmi, lula, caluje, tuli)
      a swoją drogą to mam 3 wózki i jeden wózek jest do odsprzedania, zupelna nówka - zdublowane prezenty.
      jak któraś zainteresowana to dajcie znać. wózeczek w stylu tego co w poniższym linku
      allegro.pl/item447274688_maly_gleboki_wozek_dla_lalek_nowe_kolory.html
      • blanka0 gismol 17.10.08, 19:20
        gismol77 napisała:
        ile bys chciala za ten wozek?
        daj znac na gg 3473701
        >
        > a swoją drogą to mam 3 wózki i jeden wózek jest do odsprzedania,
        zupelna nówka
        > - zdublowane prezenty.
        > jak któraś zainteresowana to dajcie znać. wózeczek w stylu tego co
        w poniższym
        > linku
        > allegro.pl/item447274688_maly_gleboki_wozek_dla_lalek_nowe_kolory.html
    • zurawina100 Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 15.10.08, 21:31
      Dobrusia dostanie na gwiazdkę wózek od mojej siostry, a lalki to już ma ze trzy
      i uwielbia się nimi bawić, tak samo zresztą lubi samochody brata:)
    • pysiulek_79 juz mamy 15.10.08, 21:41
      jakies najtansze badziewie - niezbyt stabilne ale wozek dostalismy
      w prezencie wiec nie moge wybrzydzac, poza tym mala sobie swietnie
      juz znim radzi, u nas to obecnie ulubiona zabawka wiec zdecydowanie
      polecam!!!
    • maadga Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 16.10.08, 09:23
      Lilka ma od 1,5miesiąca i jest HIT w domu o który się ciągle kłócą z
      bratem. :)

      Polecam SMIKI stabilny i fajny bo ma regulowaną rączkę.
      www.smyk.com/index.php?option=com_sklep&task=product&Itemid=55&idPRODUCT=802
    • ridibunda Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 16.10.08, 11:30
      Właśnie jestem po oglądaniu wózków w sklepach:)
      Fajny wózeczek dla dziecka w wieku naszych można kupić już w granicach 50 zł.
      Metalowe rurki, lekki, stabilny, dobrze podbijający się, bez zbędnych bajerów
      (nasze maluchy i tak jeszcze nie będą się umiały nimi bawić, a to tylko zwiększa
      wagę), najlepiej z pełna rączką (moja ma 2 raczki przy starym i wydaje mi się że
      gdyby miała jedną pchałoby się jej lepiej, szczególnie po trawie lub innych
      nierównościach), chyba lepiej spacerówkę, bo więcej widać co przed dzieckiem
      jest - taki kupię. Babcie zaoferowały się sfinansować to w ramach mikołaja, więc
      coś znajdziemy:)
      Na razie poczekam, bo ten jeszcze zipie, ma co prawda jedną rączkę doklejoną
      nieoryginalną, ale jeszcze jeździ. Niebagatelna rolę w jego szybkim
      unicestwieniu miał na pewno starszy brat, który wózkiem również jest zachwycony
      i nawet wyprawę do sklepu na dwa wózki już zaliczyliśmy - w prawdziwym pchanym
      przeze mnie Emilka, w zabawkowym pchanym przez Szymka żarówiasto żółta kaczka:)
      Mały był zachwycony:)
      Ten z linku też jest fajny, myślę że by się nadawał dla ponadroczniaka:)
    • klarysa007 Re: wozek dla lalek-kupujecie?? 16.10.08, 12:39
      Tusia ma. Dostała od babci na roczek, taki najzwyklejszy wózeczek :) Bardzo go
      lubi, wozi w nim lale i piesie. A najbardziej lubi wywalić z niego pościel,
      włożyć do wózka bionicle brata i schować wózek w łazience :D I nie pytajcie w
      jakim celu ten numer powtarzany jest codziennie wieczorem ;)
      • ooluchna Re: mamy:) 16.10.08, 12:57
        Oliwka jeżdzi nim jak rajdowiec:) skubana tak nim wywija ,że szok! a
        na dworzu to już wogle:) uwielbia go,Ona zresztą wszystkei rzeczy
        które się pcha i można przenosić_dzwigać uwielbia:)
        • lilianak1 Nie zniechęcam do wózków ale 16.10.08, 22:01
          uważajcie gdzie dzieci nimi jeżdżą, po jakiej powieżchni. Mój synek
          pchając pchacz stracił górną jedynkę w wieku 14 miesięcy. Kupa bólu
          i niepokoju. Ja po tamtych przeżyciach mam schizę na takie zabawki,
          na szczęście mała do wózka mięty nie poczuła.
          Ale ciarki mnie przechodzą jak czytam, że Wasze maluchy tak wywijają
          beztrosko wózkami. Naprawdę chwila nie uwagi może zadać dziecku
          wiele cierpienia. Mniejcie to na uwadze.
    • dagi.ww my mamy 3... 16.10.08, 22:32
      ... tzn skonfiskowane te, które miały być na sprzedaż, reszte pochowałam, bo jak
      tam dalej pójdzie, to z interesu nici ;)) Ale u nas to jest hicior - wiem, że
      trzeba uważać, tylko Mała ma straszną frajdę, wkłada i wyciąga
      szczeniaczka-uczniaczka, przykrywa go i jest przy tym taka dumna ;)) Tu nasz
      pierwszy:
      www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31435aa809fe5b9b.html
      www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/454fb99421aa700f.html
      www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9583f1ff93ce3d7b.html
      Pozostałe mamy głębokie i bardziej stabilne ;))
    • chmurcia4 hit nad hity 16.10.08, 23:30
      my mamy już od czerwca
      ten:
      www.allegro.pl/item452082946_wozek_dla_lalek_producent_13_kolorow.html

      na początku był trochę zaduży i można było Olę w nim wozić ;P ale
      teraz przechodzi swój renesans, bo dziecka nie ma nawet przez 1h -
      tak jest zaabsorbowane lulaniem swojej lali :)))
    • dagi.ww a do tych przeciwnych...tak się zastanawiam... 17.10.08, 14:37
      ... czy rowerka, jak będą starsze, to też nie kupicie??? Nobo to dopiero będzie
      niebezpieczeństwo wybicia zębów itd itp... Ja wiem, że każda się martwi o
      swojego szkraba, ale nie uchroni się dzieci od wszelkich niebezpieczeństw,
      trzeba uważać jak najwięcej i tyle ;))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka