Dodaj do ulubionych

Zainspirowałyście mnie. Wracam na prawko :-)))))

28.11.08, 09:04
2,5 roku nie siedziałam za kierownicą. Wcześniej wyjeździłam 36
godz. 3 oblane egzaminy (każdy na czym innym) ale postanowiłam
wrócić do tematu :-))
Kurs robiłam po pogrzebie małej (chciałam czymś zająć głowę) teorie
opanowaną miałam bezbłędnie, jazdy z instruktorem wychodziły mi
bezbłędnie. natomiast na egzaminie niemiły egzaminator mnie
paraliżował. Nerwy zjadały mnie totalnie. Mineło 2,5 roku chyba
przez ten czas stałam się bardziej pewna siebie (bynajmiej tak mi
się wydaje :-)) prawko strasznie by mi się przydało. I jazda
sprawiała mi przyjemność.
Problem jest tylko z kasą bo w Warszawie godz. doszkolenia 40 zł.
kosztuje + egzaminy :-(( a ja mam wrażenie że nic nie pamiętam. Mąż
obiecał, że kase postara się znaleść a ja zaczynam od wyciągnięcia
książek :-)) i przypomnienia teorii
Obserwuj wątek
    • edzia.79 Re: Zainspirowałyście mnie. Wracam na prawko :-)) 28.11.08, 09:14
      super
      a ja myslalam ze wracasz studiowac prawko hihihi
    • klarysa007 Re: Zainspirowałyście mnie. Wracam na prawko :-)) 28.11.08, 09:22
      Samochód daje wolność ;)
      Wiem, bo nie jeżdżę mimo posiadania prawka :D
    • lipiec_2007 Re: Zainspirowałyście mnie. Wracam na prawko :-)) 28.11.08, 11:14
      brawo! popieram taka inicjatywe!
    • ab_78 Re: Zainspirowałyście mnie. Wracam na prawko :-)) 28.11.08, 11:19
      super, brawo, bardzo ladnie, czytaj czytaj i dawaj znac co i jak.
      Chciec to moc.
    • uczula Re: Zainspirowałyście mnie. Wracam na prawko :-)) 28.11.08, 12:16
      ech... a ja ...16 lat nie siedzialam za kolkiem!!! no i co z tego ze mam prawko
      skoro ono jest nieuzyteczne ??
      ja z tych co sie pietraja i jak jest stres to noga po gazie.
      W zyciu nie wsiade do naszego auta za kierownice - raz, ze nowe, dwa ze na
      leasing ( podwojne klopoty gdyby sie cos dzialo)
      no i to tyle :) takze zaborowska - jak masz odwage to wal smialo.
      Bo im dalej w las tym gorzej :)-wiem po sobie.
      • olus-ia80 Re: Zainspirowałyście mnie. Wracam na prawko :-)) 28.11.08, 12:20
        Super, będziesz niezależna :)
        • gismol77 Re: Zainspirowałyście mnie. Wracam na prawko :-)) 28.11.08, 12:33
          brawo!!! sluszna decyzja
    • blanka0 Re: Zainspirowałyście mnie. Wracam na prawko :-)) 28.11.08, 13:22
      ale sie zrobilam hehe
      chcialam napisac ze ja tez, ale myslalam o prawku jako prawie :-)
    • zabka11 Re: Zainspirowałyście mnie. Wracam na prawko :-)) 28.11.08, 13:24
      Brawo!! Trzymam już kciuki, za zdany egzamin. Szkoda że we Wrocku
      nie mieszkasz, znalazłybyśmy chwilki wieczorkiem i podszkoliłabym
      Cię...za miłe towarzystwo:)
      Pozdrawiam
      • a.zaborowska1 Re: Zainspirowałyście mnie. Wracam na prawko :-)) 28.11.08, 15:24
        oj szkoda :-/
        a tak co mi pozostaje...poszukac jakiegos przystojnego instruktora
        hi hi hi
    • e-ness Brawo!!!! 30.11.08, 11:31
      ja kurs i pierwszy egzanim miałam za soba w wieku 16 lat. to była
      zima.Przezyła wypadek mojej kolezanki tak bolesnie ze juz drugiego
      podejscia nie zrobiłam.Miałam przed soba moaj poturbowana, kumpele i
      jkaos nie mogłam sie przełamac.I choc nie brałam udziału w wypadku
      było to silniejsze ode mnie:(
      po 7 latach maiłam sznase na super prace,ale.. nie mniałam prawka:(
      praca przepadła( do dzis nie moge tego przebolec),a ja sie zawziełam
      i w ciagu 3 mieiesy( dojezdzajac do mojej rodzinnej miejscowosci bo
      w wawie nie chciała zdawac) doszkoliłam sie( ok 12 godz) i zdałam za
      2 podejsciem egzamin. 7 lat musiało minac!!!! i choc jak sama
      wsiadałam do auta , strach mnie paralizował, dałąm rade:))

      myslałam ze nic nie pamietamz jazd, ale to jest jak z jazda na
      rowerze-tego sie nie zapomina, a jak juz wspomiałma 7 lat nie
      siedziam za kólkiem:)

      trzymam kciuki!~!!!!:))
      • a.zaborowska1 e-ness 02.12.08, 09:37
        Nie no podbudowałaś mnie.
        Po 7 latach skoro czaiłaś o co chodzi :-)) to może i ze mną nie
        będzie tak źle. narazie studiuje spowrotem swoją książke i
        przeglądam testy. Gdy tylko M obluźni sie w pracy umówię się na
        jazdę. Kurde ale się boję !!!!
        • patrice7 Re: e-ness 02.12.08, 09:47
          Koniecznie wracaj! Prawo jazdy jest mega super przydatne!
        • e-ness Re: e-ness 02.12.08, 09:48
          Ja jak wsiadałam pierwszy raz do auta po przerwie to miałam nogi jak
          z waty:) grunt to dibru instruktor, ja miałam szczescie na takiego
          trafic:) od razu puscił mnie n agłeboka wode( miasto) choc mowiłam
          ze ja tak dawno nie jezdziłam. Chciałam troche po placu pojezdzic,
          ale jak sie uparł nie było mowy:) i dobrze, teraz wiem ze to był
          dobry pomysł!!

          powodzenia i trzymam kciuki:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka