Dodaj do ulubionych

czekam na chacie na lipcowki:)

30.11.08, 21:29

Obserwuj wątek
    • anula_82 Re: czekam na chacie na lipcowki:) 30.11.08, 21:34
      znowu mi nie wchodzi czacik ;(((
      • patrice7 Re: czekam na chacie na lipcowki:) 30.11.08, 21:37
        anula kurde cos u Ciebie musi byc
        ja bez problemu.
        sprobuj inna przegladarka
        • apolka73 Re: czekam na chacie na lipcowki:) 30.11.08, 21:47
          a ja chcialam pierwszy raz i nie wiem, co dalej jak sie kliknie w
          nasz czat
          • patrice7 apolka 30.11.08, 21:50
            nic wiecej:) klikasz i juz cie polaczy:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka