anula_82 Re: czekam na chacie na lipcowki:) 30.11.08, 21:34 znowu mi nie wchodzi czacik ;((( Odpowiedz Link
patrice7 Re: czekam na chacie na lipcowki:) 30.11.08, 21:37 anula kurde cos u Ciebie musi byc ja bez problemu. sprobuj inna przegladarka Odpowiedz Link
apolka73 Re: czekam na chacie na lipcowki:) 30.11.08, 21:47 a ja chcialam pierwszy raz i nie wiem, co dalej jak sie kliknie w nasz czat Odpowiedz Link