aurinko
23.02.09, 09:24
a tym samym butelkę, ponieważ butelka służyła Mai wyłącznie do picia mlecznej
kaszki. A od 4 dni Maja na mleko mówi "bebe" i nie chce nawet powąchać. Muszę
wykombinować jej coś innego na pierwsze śniadanie, dziś zjadła niecałą kromkę
chleba z szynką i popiła sokiem, ale obawiam się, że jej niechęć do pieczywa
zwycięży pewnego dnia i nie będę miała co jej dać jeść. Generalnie ostatnio
odstawiła większość owoców, serków różnych nie je od jakiegoś czasu, kaszy
łyżką nie ma mowy, co dziecku dać jeść bez mleka?
Może macie jakieś pomysły?