Dodaj do ulubionych

a.zaborowska

03.03.09, 20:45
Pisz szybko :)))) jak poszlo????
Obserwuj wątek
    • patrice7 Re: a.zaborowska 03.03.09, 20:56
      jak ma pisac jak jeszcze jezdzi :))
      • michalina_79 Re: a.zaborowska 03.03.09, 21:10
        ona już nie jeździ tylko pewnie opija zdane prawko :))
        • 27agnes72 Re: a.zaborowska 03.03.09, 21:48
          Nooo, ja też już zerkam co chwilę na forum....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka