Dodaj do ulubionych

Burdzia i inne forumowe Nigelle

21.04.09, 19:36
wzywam WAs, ach wzywam do pomocy. jutro mój mąż przyjżdza na 1, 5 dnia (a
mialo go nie być jeszcze tydzien) i ma zalegle urodziny (z soboty, kiedy to go
też nie bylo;) i chcialam mu upiec torta niebanalnego i mufiny (zakupilam
wczoraj specjalną blaszke) dajcie jakieś przepisy sprawdzone, proszę kochane,
poratujcie
Obserwuj wątek
    • patrice7 Re: Burdzia i inne forumowe Nigelle 21.04.09, 20:21
      Z tortem nie pomogę.
      Mufinki polecam te!!
      Wrzucasz skladniki -mieszasz-pieczesz gotowe!

      NAWET MNIE wychodza wiec przepis jest banalny ;)

      Składniki:
      300 g mąki
      115 g cukru
      200 g płatków z gorzkiej czekolady + 2 łyżki do posypania
      4 łyżki kakao
      1,5 łyżeczki proszku do pieczenia
      2 jajka
      375 ml maślanki lub mleka
      90 g stopionego masła
      szczypta soli.
      cukier puder
      Przygotowanie:
      Rozgrzać piekarnik do temp. 210 st. C. Do miski wsypać wszystkie sypkie
      składniki. w drigiej mieszam jajka, maślankę, kakao, później wlewam do suchych
      składników. Dodaję roztopione i wystudzone masło. Łączę składniki. Wlewam do
      formy mufinkowej, sypię płatkami czekoladowymi, lekko je dociskając. Piekę około
      20 min. Po upieczeniu zostawiam mufinki na 5 min w formie, później posypuję
      cukrem pudrem.
      Dziś dodałam do kilku żurawinę.Mozna dodać orzechy lub płatki migdałów.

      Smacznego

      Wyszły pyszne!ok 20 sztuk.

      img139.imageshack.us/img139/1907/dsc01147ya3.jpg
      • patrice7 Re: Burdzia i inne forumowe Nigelle 21.04.09, 20:22
        o rety miało byc MI wychosdza!! anie mnie...ups
        • burdziaa Mufinki 21.04.09, 21:14
          Piekarnik nagrzać do 210 stopni.
          W misce wymieszać suche składniki:

          2,5 szklanki mąki
          1/2 do 3/4 szklanki cukru(ilość zależna od dodatków)
          szczypta soli
          2 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia
          ew.1 łyżeczka cukru waniliowego

          W drugiej misce wymieszać mokre składniki:

          100 g masła rozpuszczonego wcześniej
          1 szklanka mleka lub jogurtu lub kefiru lub maślanki(jeśli jogurt
          jest gęsty to
          można dodać jeszcze 1/4 szklanki)
          2 jajka

          Do miski z suchymi dodać mokre i ew.dodatki,wymieszać wszystko
          szybko i byle
          jak,tylko do połączenia się składników.Piec ok.20-25 minut.

          Słone tak samo tylko duża szczypta soli i bez cukru oczywiście ale
          za to można
          dodać zioła mniej lub więcej(suszonych mniej,a świezych więcej)
          zależnie od
          uznania.

          Dodatki:
          Owoce drobne albo większe ale pokrojone na małe kawałki ilość: 1-1.5
          szklanki
          Rodzynki:1/2 szklanki
          Inne bakalie czyli orzechy różnego rodzaju:1-1.5 szklanki
          Ser biały:20-30 dkg rozgnieciony widelcem i wymieszany z 1 jajkiem
          oraz 2
          łyżkami cukru jeśli na słodko,albo z ziołami jak na słono
          Nutella:jedna szklanka,oziębiona wcześniej w lodówce conajmniej 1
          godzinę
          Kruszonka:1/3 szklanki mąki+czubata łyżka miękkiego masła+2 łyżki
          drobnego cukru
          Czekolada:1 tabliczka 100 g pokrojona na małe kawałki
          Kakao:2-3 łyżki
          Ser:ok.100-150 g starty na tarce jarzynowej lub pokrojony ma
          malutkie kawałki
          Feta:100-150 g pokrojona na małe kawałki
          Szynka lub bekon:100-150 g w małych kawałkach
          Oliwki:100-150 g posiekane
          Papryka:1 sztuka pokrojona w drobną kostkę
          Cebula:1 duża pokrojona w kostkę i przesmażona
          Zioła:świeże 1-5 łyżek posiekane,suszone 1-2 łyżeczki
        • burdziaa albo takie 21.04.09, 21:16
          pannakota.pl/author/pannakota/
        • burdziaa torcik 21.04.09, 21:18
          ten robie i wychodzi pyszny :)
          www.kwestiasmaku.com/desery/semifreddo/torcik_semifreddo/przepis.html
          • gismol77 Re: torcik 21.04.09, 21:32
            dziękuję, jesteście kochane. ja kiedyś to calkiem niezla kuchara bylam, ale
            odkąd mąż glównie w trasie, Nina je w przedszkolu to my z Lilką gotujemy glównie
            warzywa, ryby i czasem mięcho na parze a ze slodkiego raz na ruski rok tarta
            owocowa. i w związku z tym zubożal mój warsztat kulinarny baaardzo
            Pati a te dekagramy i mililitry w Twoim przepsie mnie onieśmielają. ja to prosta
            baba jestem, na szklanki musze mieć ;)
            • burdziaa jeszcze ten smaczny 21.04.09, 21:36
              kulinarnie.blogspot.com/2009/03/tort-migdaowo-kokosowo-orzechowy.html
    • agusiajasia Re: Burdzia i inne forumowe Nigelle 21.04.09, 21:46
      W sobotę robiłam imprezę urodzinowo-imieninową i zrobiłam mrożony tort
      bezowo-cytrynowy. Naprawdę łatwo się go robi, a smak... rewelacja. Tylko teraz
      dodałabym mniej cukru do bezy.
      mojewypieki.blox.pl/2009/02/Mrozony-tort-bezowo-cytrynowy.html
    • lipiec_2007 Re: Burdzia i inne forumowe Nigelle 21.04.09, 22:20
      jesli chodzi o pieczenie, to ja tez juz dawno wyszlam z wprawy. ale
      sprobowalam muffiny wg naszej anuli. skladniki mierzy sie na
      szklanki, a calosc tzn. przygotowanie + piecznie nie zajmuje wiecej
      niz 30 min.

      blanka
      anula_82 10.12.08, 21:17 Odpowiedz
      Muffiny które ja robie i zawsze wychodzą:
      1 ¾ szklanki mąki
      2 łyżeczki proszku do pieczenia
      ½ łyżeczki sody
      2 łyżki stołowe dobrej jakości kakao
      ¾ szklanki cukru pudru
      ¾ szklanki czekoladowych groszków, plus ¼ szklanki do posypania
      1 szklanka mleka
      ⅓ szklanki plus 2 łyżeczki oleju
      1 jajko
      1 łyżeczka ekstraktu z wanilii

      Potrzebny sprzęt: papierowe foremki do muffinek

      Ustaw piekarnik na ok. 200°C

      Mąkę, proszek do pieczenia, sodę, kakao i ¾ szklanki czekoladowych
      guziczków włóż do dużej miski. Wszystkie leiste składniki włóż do
      dzbanuszka. Zmieszaj mokre i suche składniki razem, pamiętając, że
      im więcej grudek,tym lepsze muffinki. Wypełnij masą foremki i posyp
      pozostałymi guziczkami. Piecz przez 20 min. lub do czasu, aż,
      muffinki urosną i ściemnieją
      • kamila_m_g Re: Burdzia i inne forumowe Nigelle 22.04.09, 16:08
        Ciasta piekę od zawsze, pierwszy był chyba murzynek w początkowej
        podstawówce, ale nigdy tortów nie robiłam. U mnie w rodzinie tortów
        za bardzo się nie jadło, chyba że od święta babcia zrobiła
        twarogowy, tzn. wyproszony np. na urodziny.
        Może się zmotywuję i na swoją trzydziechę taki walnę.....może zrobię
        modyfikację używając biszkopcików włoskich....
    • gismol77 Burdzia 23.04.09, 22:25
      fantastyczne te mufiny. przepis prosty jak drut a tyle radości. dziękuję. tort
      jednak odpuścilam. tak boli mnie glowa od zatok(mimo, że antybiotyk juz kolejny
      dzień biorę), że sily nie starczylo.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka