Dodaj do ulubionych

Co to może być?

13.08.09, 21:13
Michał - synek mojej siostry ma na nóżce taki jakby siniak. Ale jak sie
dotknie tego miejsca to wyraznie czuc ze to sine miejsce jest jakby grubsze
niz normalna skora, tak jakby tam cos bylo.
Siostra czeka na konsultacje chirurgiczną ale jak kazda mloda mama odchodzi od
zmysłów. Ja nie mam pojęcia co to moze byc a wy?
Obserwuj wątek
    • a.l.a.s.k.a77 Re: Co to może być? 13.08.09, 22:28
      Cieżko powiedzieć. Mi na myśl przychodzi tylko rumień po ukąszeniu
      kleszcza ale na oczy nigdy takiego czegoś nie widziałam wiec nie
      wiem. Ja mam schizę na punkcie kleszczy i pewnie stad takie
      skojarzenie.
    • kurdkowa Re: Co to może być? 13.08.09, 22:28
      To się pojawiło nagle? Maly mial to od urodzenia? Może to jakieś
      znamię....albo jakiś dziwny ślad po uderzeniu....
      Moja Zuzia miała kiedys na rączce taki jakby sniniaczek, ale od
      urodzenia praktycznie, teraz to jest w kolorze skóry i sa na tym
      włoski- takie jakby znamie, ale praktycznie tego nie widać...
    • a.l.a.s.k.a77 Re: Co to może być? 13.08.09, 22:31
      ups...no właśnie skojarzyłam, ze ten synek to noworodek wiec kleszcz
      odpada na szczęście:)
      • kurdkowa ups i pewnie też sie nie uderzył.... 13.08.09, 22:34
        To moze przy porodzie ktos mocniej złapal za nózke i się krwiaczek
        zrobił...
        • patrice7 Re: ups i pewnie też sie nie uderzył.... 13.08.09, 22:41
          Pewnei naczyniak.
    • leluchow1 Re: Co to może być? 14.08.09, 10:48
      ale siny? naczyniaki sa czerwone, nie?
      • moni_30 Re: Co to może być? 14.08.09, 11:32
        Mój Julek od urodzenia ma taką ciemną małą plamkę na udzie. Od czasu do czasu ta
        plamka jakby "pęcznieje", robi się czerwona i wyraźnie ją czuć pod palcami.
        Wydaje mi się, że to naczyniak. Może to samo ma ta dziecinka?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka