leluchow1
13.08.09, 21:13
Michał - synek mojej siostry ma na nóżce taki jakby siniak. Ale jak sie
dotknie tego miejsca to wyraznie czuc ze to sine miejsce jest jakby grubsze
niz normalna skora, tak jakby tam cos bylo.
Siostra czeka na konsultacje chirurgiczną ale jak kazda mloda mama odchodzi od
zmysłów. Ja nie mam pojęcia co to moze byc a wy?