25.08.10, 09:29
witam,
czy w BB jest klub ,w którym w sobote jest karaoke.
wiem ,że w pt jest w rock cafe . Słyszałam też o wrzosowej ,może
ktoś był ?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka