03.02.04, 06:28
Muszę Wam powiedzieć, że w pracy postanowiłyśmy pomóc naszemu biednemu,
zapracowanemu kierownikowi. Żeby nie mógł przychodzić do pracy,
postanowiłyśmy przeciągnąć pod jego drzwiami mocny sznureczek albo linkę i
rozlać trochę oleju. Przy odobinie szczęścia złamie sobie obie nogi i nie
będzie w stanie przyjść nawet o kulach. W końcu odpocznie sobie, biedulek.
Dobry pomysł, prawda?

Niania wzruszona troską swoją i koleżanek o kierownika Miśka.
Obserwuj wątek
    • konradbryw Re: P.S. 03.02.04, 07:30
      the-niania-ogg napisała:

      > Muszę Wam powiedzieć, że w pracy postanowiłyśmy pomóc naszemu biednemu,
      > zapracowanemu kierownikowi. Żeby nie mógł przychodzić do pracy,
      > postanowiłyśmy przeciągnąć pod jego drzwiami mocny sznureczek albo linkę i
      > rozlać trochę oleju. Przy odobinie szczęścia złamie sobie obie nogi i nie
      > będzie w stanie przyjść nawet o kulach. W końcu odpocznie sobie, biedulek.
      > Dobry pomysł, prawda?

      Nie znam naszego kierownika. Ale nasza szefowa bez pracy czuje się tak, że
      lepiej po przerwie jej nie oglądać. Myślę, że gdyby przychodziła w weekendy do
      pracy, to by poniedziałki były przyjemniejsze. ;)
      >
      > Niania wzruszona troską swoją i koleżanek o kierownika Miśka.
    • bain_de_sang Re: P.S. 03.02.04, 11:24
      the-niania-ogg napisała:

      > Dobry pomysł, prawda?

      No, a dobiją drania w szpitalu ;-)

      marcin
      • raduch Re: P.S. 03.02.04, 14:59
        bain_de_sang napisał:

        > No, a dobiją drania w szpitalu ;-)

        W sen zimowy wprowadzą.

        > marcin

        R
        • the_dzidka Re: P.S. 03.02.04, 15:23
          > W sen zimowy wprowadzą.

          Dobrze mu tak. Po co pił tę kawę we wrześniu.
          • raduch Re: P.S. 03.02.04, 15:58
            the_dzidka napisała:

            > Dobrze mu tak. Po co pił tę kawę we wrześniu.
            >
            A propos:
            "Peijote kaubea deo jotakaubea" - ci Kubowie to pewnie dużo wypili?

            R
            • the_dzidka Re: P.S. 03.02.04, 21:14
              > "Peijote kaubea deo jotakaubea" - ci Kubowie to pewnie dużo wypili?

              Rozszyfrowałeś? :-DDD
              Wiedziałam, że się na Tobie nie zawiodę :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka