Dodaj do ulubionych

SMSowy szantaz

22.12.03, 00:00
Dzisiaj dostalem smsa o takiej tresci:
'Mamy Twoja tesciowa! Jezeli do jutra wieczor nie dostaniemy 10000 euro okupu to ja...sklonujemy!' Brac to na powaznie? ;)

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • servus_lca Re: SMSowy szantaz 22.12.03, 09:16
      olus_stad napisał:

> Dzisiaj dostalem smsa o takiej tresci:
      > 'Mamy Twoja tesciowa! Jezeli do jutra wieczor nie dostaniemy 10000 euro
      okupu t
      > o ja...sklonujemy!' Brac to na powaznie? ;)
      >
      > Pozdrawiam

No jak najbardziej ,bierz te 10000 euro i uciekaj z kraju .
    • swek1 Re: SMSowy szantaz 22.12.03, 09:22
      olus_stad napisał:

> Dzisiaj dostalem smsa o takiej tresci:
      > 'Mamy Twoja tesciowa! Jezeli do jutra wieczor nie dostaniemy 10000 euro
      okupu t
      > o ja...sklonujemy!' Brac to na powaznie? ;)
      >
      > Pozdrawiam

Jasne, ale Ty nie masz przecież teściowej. Pozdrawiam.
          • olus_stad Re: SMSowy szantaz 22.12.03, 21:13
            No wlasnie nie wiem do konca jak to jest. Jak patrze na mojego ojca i jego tesciowa, czyli moja babcie to wszystko wyglada okej. Ale jak wyslalem mu tego smsa to w odpowiedzi poprosil mnie o numer konta;))

Pozdrawiam
          • servus_lca Re: SMSowy szantaz 23.12.03, 15:32
            ella27 napisała:

> ha ha ha ha !! :) jak najbardziej brać na poważnie. Teściowe to wiem ze
            > słyszenia są okropne ...

To nie jest prawda!!! Teściowe/ie są super, tylko im "przybranym" dzieciom
            zawsze coś nie pasuje!
            • goska35 Re: SMSowy szantaz 23.12.03, 16:51
              Mojej teściowej to nic nie brakuje... oprócz: odrobiny wyrozumiałości,
              odrobiny ciepla, odrobiny szczerości... w nadmiarze ma: wścibstwa i ochoty na
              ustawianie życia innym. Ale ja się nie dałam !!! :)

Pozdrawiam
              Małgośka
                  • olus_stad Re: SMSowy szantaz 24.12.03, 11:09
                    To dziwne. Przeciez teraz osoby, ktore narzekaja na swoich tesciow bede za 20-30 lat robic to samo. Tylko nie mowicie, ze Wy akurat nie, bo ktos to musi robic! Te kobiety, ktore teraz sa tymi wrednymi tesciowymi, kiedys byly chyba uciskane przez swoje tesciowe i tak dalej. Takze z Wami tez tak bedzie;))

Pozdrawiam
                    • servus_lca Re: SMSowy szantaz 25.12.03, 21:15
                      olus_stad napisał:

> To dziwne. Przeciez teraz osoby, ktore narzekaja na swoich tesciow bede za
                      20-3
                      > 0 lat robic to samo. Tylko nie mowicie, ze Wy akurat nie, bo ktos to musi
                      robic
                      > ! Te kobiety, ktore teraz sa tymi wrednymi tesciowymi, kiedys byly chyba
                      uciska
                      > ne przez swoje tesciowe i tak dalej. Takze z Wami tez tak bedzie;))
                      >
                      > Pozdrawiam

Ciekawe ,mam nadzieję, że ze mną tak nie bedzie:)
                      Odezwę sie w tej sprawie za jakieś 40 lat i wtedy dokładniej się wypowiem.
                      • olus_stad Re: SMSowy szantaz 27.12.03, 14:38
                        No ja jak narazie to nie znam swoich przyszlych tesciow, wiec nie mam kogo nienawidziec;) Ale jak tylko sie ktos pojawi na celowniku, to zdam relacje;)
                        A moze to sie bierze z tego, ze duzej czesci osob na starosc odpierd... i wtedy z fantastycznych rodzicow robia sie zgryzliwi tetrycy, z ktorymi po prostu nie mozna wytrzymac. Mam czasami takie wrazenie, ze jak moj jeden dziadek sie uprze, to chocby cos bylo biale, to on bedzie wmawial, ze to czarne:(( No i z tym jest jeszcze gorzej z roku na rok! Nie dlugo to chyba stworzy swoj wlasny swiat z patentem na racje tylko dla niego...

Pozdrawiam

Pozdrawiam
                        • ella27 Re: SMSowy szantaz 27.12.03, 15:09
                          Ja ja mam jedno życzenie !!!! Żeby moja teściowa odbiegała od tych
                          stereotypowych jędzowatych bab i była kochana ... taka jak ja ;) a gdy dostanę
                          takiego sms-a jak Oluś będę ryczeć i sprzedam wszystko żeby ją odzyskać ...
                          A tak na marginiesie: kiedyś postanowiłam, że będę szukała najpierw "teściowej"
                          a jak Ona będzie OK wtedy pomyślę nad jej synkiem, ale jakoś zawsze synkowie
                          wybranych przezemnie "teściowych" nie przypadali mi do gustu i cały plan brał w
                          łeb ;)) ...

Ela
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka