Dodaj do ulubionych

Witam,witam

22.07.04, 16:19
Witam wszystkich,melduję sie na tym forum.Mam córeczkę z 8 sierpnia 1991 i 27
sierpnia 2003.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • daaisy1 Re: Witam,witam 22.07.04, 18:20
      witamy witamy..i cieszymy się ogromnie że do nas dołaczyłaś..
      Edytka i Olo
      • jasma76 Re: Witam,witam 22.07.04, 20:10
        Witamy serdecznie podwójne sierpniaczki, my z czerwca ale też nas tu miło
        przyjęli, więc zaglądaj do nas, bo jest fajnie
        pozdrawiam
        jasma i Jaś (29.06.2003)
    • monika_lwo Re: Witam,witam 22.07.04, 20:15
      Ale masz słodką kruszynkę:-)))
      Moja też jest z 27 sierpnia 2003. Fajnie! Jeszcze nie znamy dzidzi z tego
      samego dnia. O której się urodziła? Moja o 17:38 w szpitalu na Karowej w
      Warszawie.
      • cz.wrona Re: Witam,witam 22.07.04, 23:14
        Witaj!

        Bardzo, bardzo się cieszę, że do nas zajrzałaś i mam nadzieję, że na długo ;-))
        Zapraszamy!
        • new5 Re: Witam,witam 23.07.04, 17:26
          URODZIŁAM O 19.28 SZYBKO I SPRAWNIE.
          • new5 Re: Witam,witam 23.07.04, 17:26
            I W POZNANIU
            • monika_lwo Re: Witam,witam 23.07.04, 20:46
              Ale Ci dobrze. U mnie tak szybko i sprawnie nie poszło. Ale w końcu się
              doczekałam. Kocham ją nad życie! I Kamilka oczywiście też(6 lat)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka