new5 22.07.04, 16:19 Witam wszystkich,melduję sie na tym forum.Mam córeczkę z 8 sierpnia 1991 i 27 sierpnia 2003.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
daaisy1 Re: Witam,witam 22.07.04, 18:20 witamy witamy..i cieszymy się ogromnie że do nas dołaczyłaś.. Edytka i Olo Odpowiedz Link Zgłoś
jasma76 Re: Witam,witam 22.07.04, 20:10 Witamy serdecznie podwójne sierpniaczki, my z czerwca ale też nas tu miło przyjęli, więc zaglądaj do nas, bo jest fajnie pozdrawiam jasma i Jaś (29.06.2003) Odpowiedz Link Zgłoś
monika_lwo Re: Witam,witam 22.07.04, 20:15 Ale masz słodką kruszynkę:-))) Moja też jest z 27 sierpnia 2003. Fajnie! Jeszcze nie znamy dzidzi z tego samego dnia. O której się urodziła? Moja o 17:38 w szpitalu na Karowej w Warszawie. Odpowiedz Link Zgłoś
cz.wrona Re: Witam,witam 22.07.04, 23:14 Witaj! Bardzo, bardzo się cieszę, że do nas zajrzałaś i mam nadzieję, że na długo ;-)) Zapraszamy! Odpowiedz Link Zgłoś
monika_lwo Re: Witam,witam 23.07.04, 20:46 Ale Ci dobrze. U mnie tak szybko i sprawnie nie poszło. Ale w końcu się doczekałam. Kocham ją nad życie! I Kamilka oczywiście też(6 lat) Odpowiedz Link Zgłoś