Gość: Magnolia IP: 195.205.73.* 04.06.02, 10:39 ...wszem i wobec...ogłaszam otwarcie wystawy... wystawione zostaną dzieła Laelii i Magnolii...: KUBEK U żRÓDLA, I CRIMEN Z MAKAMI... ZAPRASZAM TYCH CO LUBIĘ I POLUBIĘ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
siostra2 Re: Wernisaż... 04.06.02, 10:41 hihi chetnie przyjde:) mam nadzieje ze nie zapomnialam dorysowac crimenkowi brody:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Wernisaż... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 10:46 no tym razem bez brody ale za to z namiętnymi ustami siostra2 napisał(a): > hihi chetnie przyjde:) mam nadzieje ze nie zapomnialam dorysowac crimenkowi > brody:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Wernisaż... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 10:55 nieee, cri-męskie - ładneee mu namalowałam... siostra2 napisał(a): > murzynskie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: Wernisaż... 04.06.02, 10:47 Myślisz, że to nam napędzi modeli do przyszłych aktów? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnolia Re: Wernisaż... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 10:50 a sądzisz, że nie? Crimen już obiecał, że można na niego liczyć... a Kubek no cóż - faktycznie, chyba wyemigrował... laelia napisał(a): > Myślisz, że to nam napędzi modeli do przyszłych aktów? :) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: Wernisaż... 04.06.02, 10:56 Crimen się teraz nie będzie mógł od wielbicielek opędzić :) Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztof.r.m Re: Wernisaż... 04.06.02, 10:56 Gratulacje autorkom! To pierwsza sala i pierwsze prezentacje? Ale juz widac ze najlepsze galerie przed Wami! I tylko nie widac jak daleko, ale jesli widac... Kwiaty!!! Wino !!! Flesze!!! Swietnie!!! krm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnolia Re: Wernisaż... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 10:57 Krzyś, a gdzie bukiet od Ciebie? ...na Martinii z lodem zapraszam... ...czy zauważyłeś tę grę świateł i cieni...? krzysztof.r.m napisał(a): > Gratulacje autorkom! > To pierwsza sala i pierwsze prezentacje? > Ale juz widac ze najlepsze galerie przed Wami! > I tylko nie widac jak daleko, ale jesli widac... > Kwiaty!!! Wino !!! Flesze!!! Swietnie!!! > krm Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: Wernisaż... 04.06.02, 11:11 A zwróciłeś uwagę na oczy? To prawda, że oczy są zwierciadłami duszy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crimen Re: Wernisaż... IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 11:12 Magnolio, gdzie tego maka umieściłaś? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnolia Re: Wernisaż... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 11:15 no w tle Crimenku, jednego w dłoni...drugiegi przychyla się do noska-bo pachnie ładnie... a gdzie jeszcze być chciał? mogę dorysować... Gość portalu: Crimen napisał(a): > Magnolio, gdzie tego maka umieściłaś? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crimen Re: Wernisaż... IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 11:23 No cóż.Miałem cichą nadzieję że oszczędzisz szczgółow:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Wernisaż... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 11:26 Gość portalu: Crimen napisał(a): > No cóż.Miałem cichą nadzieję że oszczędzisz szczgółow:))) Crimenku -wypromowałam Twoją osobowość- kobiety ściągaja tu drzwiami i oknami, wszystkie chcą pobyć z Tobą trochę...w makowej atmosferze... ACH, datki dla fundacji - niech ktos pozbiera...! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crimen Re: Wernisaż... IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 11:58 Za bardzo pompujesz moje ego.Co ja potem z takim rozdętym zrobię? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Wernisaż... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:00 Crimenku - będziesz mieć motywację do zakupu ...no np. wiekszego szerszenia... cobyś taki powiększony sie dobrze zmieścił... Gość portalu: Crimen napisał(a): > Za bardzo pompujesz moje ego.Co ja potem z takim rozdętym zrobię? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crimen Re: Wernisaż... IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 12:15 To fakt.Skądś trzeba czerpać napęd życiowy:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 11:18 Wpada zamroczona alkoholem Pomka, z rozerwana rajstopą, wrzeszczy na towarzycho, w ręku niedopite wino owocowe, włos skudlaczony i klnie na czym świat stoi!!! Cóż za konsternacja... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: A tu nagle... 04.06.02, 11:23 Pom się zachowuj, kulturalne towarzystwo to jest, alkoholem siem dzielimy :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crimen Re: A tu nagle... IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 11:24 Pomcia się nam zmeneliła.Cóż za rozkosz dla oczu:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnolia Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 11:25 Ale towarzycho nie zlekło się wcale, utuliło sfrustrowana Pomkę i zalana... bo Pomka to dobra istota tylko jakiś nieokrzesany gigant jej sie przyplątał... przyjmujemy Pomkę do drużyny, będzie nam malarską inspiracją... ...butelek w dłoni - nie malowałyśmy jeszcze... Gość portalu: Pom napisał(a): > Wpada zamroczona alkoholem Pomka, z rozerwana rajstopą, wrzeszczy na > towarzycho, w ręku niedopite wino owocowe, włos skudlaczony i klnie na czym > świat stoi!!! > > Cóż za konsternacja... > > :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 11:30 Dobra, bede pozować, ale na wino dacie???? Kurde, jak mnie łeb boli... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnolia Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 11:46 bravo Pomciu! wszystko zgodnie z planem, goście sa pod wrażeniem... zaraz przyniosa kapelusz-datki dla fundacji zbierzesz, a poźniej - lecimy razem na Dominikanę... ...sie wystawiać... Gość portalu: Pom napisał(a): > Dobra, bede pozować, ale na wino dacie???? > > Kurde, jak mnie łeb boli... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crimen Re: A tu nagle... IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 12:00 Magnolio, równowaga w fundacji uległa zachwianiu.Jest już trzy damy, a ja ciągle sam:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:02 Crimen - jak Ty jesteś, to jakby Was tu z 5 - u było... PS. ...powiedziałam Ci komplement... ość portalu: Crimen napisał(a): > Magnolio, równowaga w fundacji uległa zachwianiu.Jest już trzy damy, a ja > ciągle sam:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m ale Krzysiek -też IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:03 przybył, tylko przebrał się za tę dame w zielonym... Gość portalu: Crimen napisał(a): > Magnolio, równowaga w fundacji uległa zachwianiu.Jest już trzy damy, a ja > ciągle sam:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crimen Re: ale Krzysiek -też IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 12:13 Poczułem ulgę.Mam zmiennika;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mag ależ Crimek to nie na zmiane IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:49 lubimy Was wszystkich trzech, pana Japończyka teeeż, ach ta sake, chyba mi smakuje jednak... Gość portalu: Crimen napisał(a): > Poczułem ulgę.Mam zmiennika;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crimen Re: ależ Crimek to nie na zmiane IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 13:04 Czasem musimy odpocząć, bo nas zamalujecie na śmierć;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: ależ Crimek to nie na zmiane IP: 195.205.73.* 04.06.02, 13:06 my tylko pływamy ale czasem możemy też coś zmalować, jak trzeba... jak tam orzeszki do oglądania meczu przygotowane? Gość portalu: Crimen napisał(a): > Czasem musimy odpocząć, bo nas zamalujecie na śmierć;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crimen Re: ależ Crimek to nie na zmiane IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 13:27 Mam piffko, podzielną uwagę i telewizor obok monitora:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: ależ Crimek to nie na zmiane IP: 195.205.73.* 04.06.02, 13:27 Crimen, ale mozna Cie rozpraszać? Gość portalu: Crimen napisał(a): > Mam piffko, podzielną uwagę i telewizor obok monitora:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crimen Re: ależ Crimek to nie na zmiane IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 13:52 Ale ja bardzo lubię gdy mnie rozpraszasz:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:03 A sama sie wystaw!!! Ja tylko w imie sztuki swe wdzieki wystawiam!!! Byle wycieczka Japonców mnie nie bedzie fotografowac!! Lece do chlopakow na wino!! Zabieraj dupe i tez sie zalapiesz!!! I kto dał cCi kurde ksywe - Magnolia?? Normalnie nie możesz??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:08 Pomka, nie pij tyle, bo nam fundatorów płoszysz... Gość portalu: Pom napisał(a): > A sama sie wystaw!!! Ja tylko w imie sztuki swe wdzieki wystawiam!!! Byle > wycieczka Japonców mnie nie bedzie fotografowac!! Lece do chlopakow na wino!! > Zabieraj dupe i tez sie zalapiesz!!! I kto dał cCi kurde ksywe - Magnolia?? > Normalnie nie możesz??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:14 Z nimi tez sie napije!!! Nie boj nic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnolia Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:16 a dla tych Japońców to trochę milsza bądź...niech pstrykną ze dwie fotki, ściągnij te potargane rajstopy...! to są dobrzy fundatorzy... Gość portalu: Pom napisał(a): > Z nimi tez sie napije!!! Nie boj nic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:17 Aaaa. To z nimi bedziem pic, dobra. Ale zdejmne rajztopy jak mnie drugie kupio bo zimno jeszcze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:22 to włóż ciepłe skarpety...Pomciu daj te włosy Ci troszkę przygładzimy...no uśmiech teraz fotkę z Japońcem sobie machniemy, później sie pochwalimy, że to w Jaoponii sie wystawiałysmy... Gość portalu: Pom napisał(a): > Aaaa. To z nimi bedziem pic, dobra. Ale zdejmne rajztopy jak mnie drugie kupio > bo zimno jeszcze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:31 Cieple skarpety siem mi podarly, ale fotke se zdziele z żółtym. Tylko uwazaj na kudly i tak nie ciagnij!!! Kurde, delikatniej, dobra??? Czego sie nie robi w imie sztuki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mag Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:34 Pomciu, super że przybyłaś, chwilami łzy lecą mi ze śmiechu, gdy Cię czytam, buziaki! Gość portalu: Pom napisał(a): > Cieple skarpety siem mi podarly, ale fotke se zdziele z żółtym. Tylko uwazaj na > > kudly i tak nie ciagnij!!! Kurde, delikatniej, dobra??? Czego sie nie robi w > imie sztuki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:36 Smiej sie kurde, smiej... człowieka suszy, cierpi a ta sie śmieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:43 a co to na Pomorzu wszystkie źródła wódczane wyschły? już 7-go Czort będzie polewać... a dlaczego ona nie przyszła na wernisaż? OK, Pomciu nadstaw szklanę, wychylimy sobie jeszcze po jednym...gdzie to winko nam sie podziało, o pan Japończyk biegnie z sake... Gość portalu: Pom napisał(a): > Smiej sie kurde, smiej... człowieka suszy, cierpi a ta sie śmieje. Odpowiedz Link Zgłoś
randia Re: A tu nagle... 04.06.02, 12:09 Gość portalu: Pom napisał(a): > Dobra, bede pozować, ale na wino dacie???? > > Kurde, jak mnie łeb boli... Pom chyba wiem co czujesz mnie tyż łeb boli,ten cholermy mundial daje mi się we znaki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:13 Mu.... co???? Mnie napiernicza, bo kwasiora pilam. Z Mundkiem nie mialam przyjemności osobiście!!! Odpowiedz Link Zgłoś
randia Re: A tu nagle... 04.06.02, 12:16 Do mnie zwalili się wczoraj znajomi i z mieszkanka knajpke chcieli zrobić i meczyki oglądać i pifko pić i....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:19 Trza bylo powiedziec, tez bym przyszła na browar! a ty sie tak nie stawiaj, bo jak przyjde z chlopakami to dopiero knajpe bedziesz miala z chaty! Odpowiedz Link Zgłoś
randia Re: A tu nagle... 04.06.02, 12:22 Ja........Ja.......Ja muślałam, że mogę u siebie w domku coś powiedzieć... P.S. A kiedy masz zamiar wpaść??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:28 Kurde, nic lepiej nie mow, tylko szykuj zagryche, bede za godznike, bo musze tylko butelki sprzedac z wczoraj i lece!!! Odpowiedz Link Zgłoś
randia Re: A tu nagle... 04.06.02, 12:48 Zgrycha zorganizowana, gotowa czeka w lodówie, a ja czekam na gości!:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztof.r.m Re: A tu nagle... 04.06.02, 12:25 Co wart wernisaz bez skanndalu! Jak na dobrym goralskim weselu, i ktos musi bic i ktos musi byc bity! I najlepiej jak sie konczy krwawo ...a potem dopiero kariera dluga, szczesliwa i uslana kolczastym kwieciem... krm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:32 Bedziesz mnie paczki wysylal!!! Tylko o szlugach nie zapomnij!! A nie kurna, slodycze jakieś... co ja, na kolonie jade??? Odpowiedz Link Zgłoś