Dodaj do ulubionych

Wernisaż...

IP: 195.205.73.* 04.06.02, 10:39
...wszem i wobec...ogłaszam otwarcie wystawy...
wystawione zostaną dzieła Laelii i Magnolii...:
KUBEK U żRÓDLA, I CRIMEN Z MAKAMI...
ZAPRASZAM TYCH CO LUBIĘ I POLUBIĘ...
Obserwuj wątek
    • siostra2 Re: Wernisaż... 04.06.02, 10:41
      hihi chetnie przyjde:) mam nadzieje ze nie zapomnialam dorysowac crimenkowi
      brody:)
      • Gość: m Re: Wernisaż... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 10:46
        no tym razem bez brody ale za to z namiętnymi ustami
        siostra2 napisał(a):

        > hihi chetnie przyjde:) mam nadzieje ze nie zapomnialam dorysowac crimenkowi
        > brody:)

        • siostra2 Re: Wernisaż... 04.06.02, 10:52
          murzynskie?:)
          • Gość: m Re: Wernisaż... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 10:55
            nieee,
            cri-męskie - ładneee mu namalowałam...
            siostra2 napisał(a):

            > murzynskie?:)

      • laelia Re: Wernisaż... 04.06.02, 10:47
        Myślisz, że to nam napędzi modeli do przyszłych aktów? :)
        • Gość: magnolia Re: Wernisaż... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 10:50
          a sądzisz, że nie?
          Crimen już obiecał, że można na niego liczyć...
          a Kubek no cóż - faktycznie, chyba wyemigrował...
          laelia napisał(a):

          > Myślisz, że to nam napędzi modeli do przyszłych aktów? :)

          • laelia Re: Wernisaż... 04.06.02, 10:56
            Crimen się teraz nie będzie mógł od wielbicielek opędzić :)
          • krzysztof.r.m Re: Wernisaż... 04.06.02, 10:56
            Gratulacje autorkom!
            To pierwsza sala i pierwsze prezentacje?
            Ale juz widac ze najlepsze galerie przed Wami!
            I tylko nie widac jak daleko, ale jesli widac...
            Kwiaty!!! Wino !!! Flesze!!! Swietnie!!!
            krm
            • Gość: magnolia Re: Wernisaż... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 10:57
              Krzyś, a gdzie bukiet od Ciebie?
              ...na Martinii z lodem zapraszam...
              ...czy zauważyłeś tę grę świateł i cieni...?
              krzysztof.r.m napisał(a):

              > Gratulacje autorkom!
              > To pierwsza sala i pierwsze prezentacje?
              > Ale juz widac ze najlepsze galerie przed Wami!
              > I tylko nie widac jak daleko, ale jesli widac...
              > Kwiaty!!! Wino !!! Flesze!!! Swietnie!!!
              > krm

              • laelia Re: Wernisaż... 04.06.02, 11:11
                A zwróciłeś uwagę na oczy? To prawda, że oczy są zwierciadłami duszy :)
    • Gość: Crimen Re: Wernisaż... IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 11:12
      Magnolio, gdzie tego maka umieściłaś? ;)
      • Gość: magnolia Re: Wernisaż... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 11:15
        no w tle Crimenku, jednego w dłoni...drugiegi przychyla się do noska-bo pachnie
        ładnie...
        a gdzie jeszcze być chciał?
        mogę dorysować...
        Gość portalu: Crimen napisał(a):

        > Magnolio, gdzie tego maka umieściłaś? ;)

        • Gość: Crimen Re: Wernisaż... IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 11:23
          No cóż.Miałem cichą nadzieję że oszczędzisz szczgółow:)))
          • Gość: m Re: Wernisaż... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 11:26
            Gość portalu: Crimen napisał(a):

            > No cóż.Miałem cichą nadzieję że oszczędzisz szczgółow:)))

            Crimenku -wypromowałam Twoją osobowość- kobiety ściągaja tu drzwiami i oknami,
            wszystkie chcą pobyć z Tobą trochę...w makowej atmosferze...
            ACH, datki dla fundacji - niech ktos pozbiera...!
            • Gość: Crimen Re: Wernisaż... IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 11:58
              Za bardzo pompujesz moje ego.Co ja potem z takim rozdętym zrobię? ;)
              • Gość: m Re: Wernisaż... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:00
                Crimenku - będziesz mieć motywację do zakupu ...no np. wiekszego szerszenia...
                cobyś taki powiększony sie dobrze zmieścił...
                Gość portalu: Crimen napisał(a):

                > Za bardzo pompujesz moje ego.Co ja potem z takim rozdętym zrobię? ;)

                • Gość: Crimen Re: Wernisaż... IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 12:15
                  To fakt.Skądś trzeba czerpać napęd życiowy:)))
    • Gość: Pom A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 11:18
      Wpada zamroczona alkoholem Pomka, z rozerwana rajstopą, wrzeszczy na
      towarzycho, w ręku niedopite wino owocowe, włos skudlaczony i klnie na czym
      świat stoi!!!

      Cóż za konsternacja...

      :))
      • laelia Re: A tu nagle... 04.06.02, 11:23
        Pom się zachowuj, kulturalne towarzystwo to jest, alkoholem siem
        dzielimy :))))))))
      • Gość: Crimen Re: A tu nagle... IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 11:24
        Pomcia się nam zmeneliła.Cóż za rozkosz dla oczu:)))
      • Gość: magnolia Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 11:25
        Ale towarzycho nie zlekło się wcale, utuliło sfrustrowana Pomkę i zalana...
        bo Pomka to dobra istota tylko jakiś nieokrzesany gigant jej sie przyplątał...
        przyjmujemy Pomkę do drużyny, będzie nam malarską inspiracją...
        ...butelek w dłoni - nie malowałyśmy jeszcze...
        Gość portalu: Pom napisał(a):

        > Wpada zamroczona alkoholem Pomka, z rozerwana rajstopą, wrzeszczy na
        > towarzycho, w ręku niedopite wino owocowe, włos skudlaczony i klnie na czym
        > świat stoi!!!
        >
        > Cóż za konsternacja...
        >
        > :))

        • Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 11:30
          Dobra, bede pozować, ale na wino dacie????

          Kurde, jak mnie łeb boli...
          • Gość: magnolia Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 11:46
            bravo Pomciu!
            wszystko zgodnie z planem, goście sa pod wrażeniem...
            zaraz przyniosa kapelusz-datki dla fundacji zbierzesz, a poźniej - lecimy razem
            na Dominikanę...
            ...sie wystawiać...
            Gość portalu: Pom napisał(a):

            > Dobra, bede pozować, ale na wino dacie????
            >
            > Kurde, jak mnie łeb boli...

            • Gość: Crimen Re: A tu nagle... IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 12:00
              Magnolio, równowaga w fundacji uległa zachwianiu.Jest już trzy damy, a ja
              ciągle sam:)))
              • Gość: m Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:02
                Crimen - jak Ty jesteś, to jakby Was tu z 5 - u było...
                PS.
                ...powiedziałam Ci komplement...
                ość portalu: Crimen napisał(a):

                > Magnolio, równowaga w fundacji uległa zachwianiu.Jest już trzy damy, a ja
                > ciągle sam:)))

              • Gość: m ale Krzysiek -też IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:03
                przybył, tylko przebrał się za tę dame w zielonym...
                Gość portalu: Crimen napisał(a):

                > Magnolio, równowaga w fundacji uległa zachwianiu.Jest już trzy damy, a ja
                > ciągle sam:)))

                • Gość: Crimen Re: ale Krzysiek -też IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 12:13
                  Poczułem ulgę.Mam zmiennika;)
                  • Gość: mag ależ Crimek to nie na zmiane IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:49
                    lubimy Was wszystkich trzech, pana Japończyka teeeż, ach ta sake, chyba mi
                    smakuje jednak...
                    Gość portalu: Crimen napisał(a):

                    > Poczułem ulgę.Mam zmiennika;)

                    • Gość: Crimen Re: ależ Crimek to nie na zmiane IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 13:04
                      Czasem musimy odpocząć, bo nas zamalujecie na śmierć;)
                      • Gość: m Re: ależ Crimek to nie na zmiane IP: 195.205.73.* 04.06.02, 13:06
                        my tylko pływamy ale czasem możemy też coś zmalować, jak trzeba...
                        jak tam orzeszki do oglądania meczu przygotowane?
                        Gość portalu: Crimen napisał(a):

                        > Czasem musimy odpocząć, bo nas zamalujecie na śmierć;)

                        • Gość: Crimen Re: ależ Crimek to nie na zmiane IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 13:27
                          Mam piffko, podzielną uwagę i telewizor obok monitora:)))
                          • Gość: m Re: ależ Crimek to nie na zmiane IP: 195.205.73.* 04.06.02, 13:27

                            Crimen, ale mozna Cie rozpraszać?
                            Gość portalu: Crimen napisał(a):

                            > Mam piffko, podzielną uwagę i telewizor obok monitora:)))

                            • Gość: Crimen Re: ależ Crimek to nie na zmiane IP: *.smlw.pl / 10.1.7.* 04.06.02, 13:52
                              Ale ja bardzo lubię gdy mnie rozpraszasz:)))
            • Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:03
              A sama sie wystaw!!! Ja tylko w imie sztuki swe wdzieki wystawiam!!! Byle
              wycieczka Japonców mnie nie bedzie fotografowac!! Lece do chlopakow na wino!!
              Zabieraj dupe i tez sie zalapiesz!!! I kto dał cCi kurde ksywe - Magnolia??
              Normalnie nie możesz???
              • Gość: m Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:08
                Pomka, nie pij tyle, bo nam fundatorów płoszysz...
                Gość portalu: Pom napisał(a):

                > A sama sie wystaw!!! Ja tylko w imie sztuki swe wdzieki wystawiam!!! Byle
                > wycieczka Japonców mnie nie bedzie fotografowac!! Lece do chlopakow na wino!!
                > Zabieraj dupe i tez sie zalapiesz!!! I kto dał cCi kurde ksywe - Magnolia??
                > Normalnie nie możesz???

                • Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:14
                  Z nimi tez sie napije!!! Nie boj nic.
                  • Gość: magnolia Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:16

                    a dla tych Japońców to trochę milsza bądź...niech pstrykną ze dwie fotki,
                    ściągnij te potargane rajstopy...!
                    to są dobrzy fundatorzy...
                    Gość portalu: Pom napisał(a):

                    > Z nimi tez sie napije!!! Nie boj nic.

                    • Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:17
                      Aaaa. To z nimi bedziem pic, dobra. Ale zdejmne rajztopy jak mnie drugie kupio
                      bo zimno jeszcze!!!
                      • Gość: m Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:22
                        to włóż ciepłe skarpety...Pomciu daj te włosy Ci troszkę przygładzimy...no
                        uśmiech teraz fotkę z Japońcem sobie machniemy, później sie pochwalimy, że to w
                        Jaoponii sie wystawiałysmy...
                        Gość portalu: Pom napisał(a):

                        > Aaaa. To z nimi bedziem pic, dobra. Ale zdejmne rajztopy jak mnie drugie kupio
                        > bo zimno jeszcze!!!

                        • Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:31
                          Cieple skarpety siem mi podarly, ale fotke se zdziele z żółtym. Tylko uwazaj na
                          kudly i tak nie ciagnij!!! Kurde, delikatniej, dobra??? Czego sie nie robi w
                          imie sztuki...
                          • Gość: Mag Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:34
                            Pomciu, super że przybyłaś, chwilami łzy lecą mi ze śmiechu, gdy Cię czytam,
                            buziaki!
                            Gość portalu: Pom napisał(a):

                            > Cieple skarpety siem mi podarly, ale fotke se zdziele z żółtym. Tylko uwazaj na
                            >
                            > kudly i tak nie ciagnij!!! Kurde, delikatniej, dobra??? Czego sie nie robi w
                            > imie sztuki...

                            • Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:36
                              Smiej sie kurde, smiej... człowieka suszy, cierpi a ta sie śmieje.
                              • Gość: m Re: A tu nagle... IP: 195.205.73.* 04.06.02, 12:43
                                a co to na Pomorzu wszystkie źródła wódczane wyschły?
                                już 7-go Czort będzie polewać...
                                a dlaczego ona nie przyszła na wernisaż?
                                OK, Pomciu nadstaw szklanę, wychylimy sobie jeszcze po jednym...gdzie to winko
                                nam sie podziało, o pan Japończyk biegnie z sake...

                                Gość portalu: Pom napisał(a):

                                > Smiej sie kurde, smiej... człowieka suszy, cierpi a ta sie śmieje.

          • randia Re: A tu nagle... 04.06.02, 12:09
            Gość portalu: Pom napisał(a):

            > Dobra, bede pozować, ale na wino dacie????
            >
            > Kurde, jak mnie łeb boli...

            Pom chyba wiem co czujesz mnie tyż łeb boli,ten cholermy mundial daje mi się we
            znaki
            • Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:13
              Mu.... co???? Mnie napiernicza, bo kwasiora pilam. Z Mundkiem nie mialam
              przyjemności osobiście!!!
              • randia Re: A tu nagle... 04.06.02, 12:16
                Do mnie zwalili się wczoraj znajomi i z mieszkanka knajpke chcieli zrobić i
                meczyki oglądać i pifko pić i.......
                • Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:19
                  Trza bylo powiedziec, tez bym przyszła na browar! a ty sie tak nie stawiaj, bo
                  jak przyjde z chlopakami to dopiero knajpe bedziesz miala z chaty!
                  • randia Re: A tu nagle... 04.06.02, 12:22
                    Ja........Ja.......Ja muślałam, że mogę u siebie w domku coś powiedzieć...


                    P.S. A kiedy masz zamiar wpaść???
                    • Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:28
                      Kurde, nic lepiej nie mow, tylko szykuj zagryche, bede za godznike, bo musze
                      tylko butelki sprzedac z wczoraj i lece!!!
                      • randia Re: A tu nagle... 04.06.02, 12:48
                        Zgrycha zorganizowana, gotowa czeka w lodówie, a ja czekam na gości!:))))
                  • krzysztof.r.m Re: A tu nagle... 04.06.02, 12:25
                    Co wart wernisaz bez skanndalu!
                    Jak na dobrym goralskim weselu, i ktos musi bic i ktos musi byc bity!
                    I najlepiej jak sie konczy krwawo ...a potem dopiero kariera dluga, szczesliwa
                    i uslana kolczastym kwieciem...
                    krm
                    • Gość: Pom Re: A tu nagle... IP: 2.4.STABLE* 04.06.02, 12:32
                      Bedziesz mnie paczki wysylal!!! Tylko o szlugach nie zapomnij!! A nie kurna,
                      slodycze jakieś... co ja, na kolonie jade???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka