Dodaj do ulubionych

Rewelacje serialowe_ VIVY

11.03.05, 09:10
No i co zapoznaliscie się z tymi relacjami, chyba najbardziej pojadą w
Klanie, Lubiczowie Paweł i Krystyna kryzys, przyczyna to inna baba, Michal
bujnie sie na nowo w Bognie, Kinga w Rafalskim, Olka do slubi
jezuuuuuuuuuuuuuuuu pokrecili juz na maksa, ciekawe czy ogladalność choć o
odrobine skoczy!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • lezka_z_posen Re: Rewelacje serialowe_ VIVY 11.03.05, 09:16
      nie zapoznałam się z tymi rewelacjami,ale czy napisali z kim Olka do tego
      ślubu??i czy zaciążyła,bo plaster nie zadziałał, czy z powodu uczucia??;)
      • kira_koslin Re: Rewelacje serialowe_ VIVY 11.03.05, 09:47
        Napisali ze Olka pojdzie do oltarza z obecnym chłopakiem ale do slubu nie
        dojdzie ale beda razem, MOniq po medytacji pozna jakiegoś kolesia i to ona
        bedzie ta trzecią.
        Za to w Na dobre i na złe, Jakimowicz bedzie coś tam kombinował pomiedzy Kuba a
        Zoską a w ost uratuje ja od smiertelnego niebezpieczenstwa.
        Dr macioszek się w kims zabuja.
        Kurcze najmniej było rewelacji o Mjm - parktycznie żadnych bo to że Papuga
        zaciązy to od dawna wiemy......
    • feber Re: Rewelacje serialowe_ VIVY 11.03.05, 09:18
      Jezu, czuje, ze klan mnie znowu wciagnie ;)
    • gianni_vonsacze Re: Rewelacje serialowe_ VIVY 11.03.05, 09:30
      nie czytałem dokładnie tych serialowych rewelacji, ale jest jeden mocny akcent
      tego dodatku - fotka Chochołów zjaranych słońcem podlaskich łąk na fejsach z
      tymi ich kochanymi uśmiechami pokazującymi biel kielni od doszkonałego mleka
      podlaskiego, które dają upasiony mućki pasące się na cudownych podlaskich
      łąkach...
      P.S. nie robię lanserki Podlasiu - jakby co ;)
      • moniq_c Re: Rewelacje serialowe_ VIVY 11.03.05, 14:31
        a ja mam prenumeratę he heeeeee :)
        tylko cholera nie na warszawski adres więc trochę minie czasu zanim się na te
        gębusie napatrzę ;(
    • around_the_sun Re: Rewelacje serialowe_ VIVY 11.03.05, 14:54
      Normalnie wypadałoby od nowa zacząć Klan oglądać, takie rewelacje!!! Tylko nie
      wiem czy nadążę bo nie oglądam od czasu kiedy Krycha zaciążyła.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka