Dodaj do ulubionych

A czy ja mogę

27.03.05, 01:45
Podać nogę?

--
Daj minogę, daj minogę bez minogi żyć nie mogę
Obserwuj wątek
    • meteor2017 Alez owszem czemu nie, nodze tez nalezy sie 27.03.05, 11:43
      Mnie dzis miesnie bolą
      Ale podam koło
      (1, no gora 2)
    • minug Zwłaszcza, żem spokrewniny 27.03.05, 18:25
      ze Śluzicami.
      Naprawdę!
      • meteor2017 Ty... Ty... Ty...Ty pasozycie!!!! 29.03.05, 21:55
        ...wodny!!! Ty pijawko!!! Ty kwiopijco!!! Ty padlinozerco zamieszkujacy wody
        przybrzezne podobny do wegorza bez szczek i zuchwy!!!

        A chociaz masz 4 mi-nogi? Czy jestes podwojnieparzystopletwy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka