transoptor 08.03.03, 00:06 ŻYCZĘ WAM NASZE KOCHANE KOBIETY -WSZYSTKIEGO CZEGO PRAGNIECIE :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
slo-onko Re: 8-03- 08.03.03, 18:55 DZIEKUJEMY BARDZO BARZDO SERDECZNIE. I PEWNIE NIEKTORE Z NICH SPELNIA SIE W STU % :):):) Odpowiedz Link Zgłoś
_mea_ Re: 8-03- 08.03.03, 20:10 hej, hej! :))))) "jestem kobieta! woda, odniem " (jak ja nie lubie tej piosenki) dziekuje za pamiec, transoptorku:))) dziewczynskie buziaki dla Ciebie:) (muuuuuua!) Odpowiedz Link Zgłoś