Dodaj do ulubionych

Czesc ;)))

13.03.03, 13:40
Pozdrawiam wszystkich i mimo, ze dzis jest trzynasty ....milego dzionka,
wieczorka i nocki ;)

A co do czata/tu.
Sa dwa linki(adres) jeden zaczyna sie "PGADUCHY" bez "O", drugi juz
poprawny "POGADUCHY". Dla tego sie "rozmijacie" i ktos jest na czacie, a nie
widzi drugiego. Sprawdzcie prosze jeszcze watek "PgAdUcHoWy.....".
!!! I tylko na poprawnym jest przekazane "moderatorstwo" !!!

to jest prawidlowy :
www.polczat.pl/chat/?room=Pogaduchy%20do%20poduchy

Pozdraffki i dzieki za dzisiejsza kaffke ;)

p.s.2
Ulalko, moze jakas baje zaserwujesz ? ;)) W koncu jestes specem bajkowym :)
Obserwuj wątek
    • slo-onko Re: Czesc ;))) 13.03.03, 14:44
      dzieki rzulwiku pocieszyzles mnie. i teraz widze jak smiesznie musialo wygladac
      kiedy szukalam sie z mea i ulalka :):)
      • ulalka Re: Czesc ;))) 13.03.03, 19:41
        to dobrze, że się już wyjaśniło :)))

        ps dla Rzulwika :)) moja chwilowa baja, to moja... mgrka ;)) muszę się
        trochę "odkopać" i wtedy coś obiecuję zaserwować ;))) a co ze skrzatami? :)))
        pozdroovki serdeczne :))
        • _mea_ Re: Czesc ;))) 13.03.03, 20:44
          Rzulwik, rzulwik:))))) jak milo Cie widziec. Kiedy do nas wreszcie wrocisz?:(
          • rzulw Re: Czesc ;))) 14.03.03, 20:56
            nawet nie zdajesz sobie sprawy jak za Wami tesknie ;( ..... buuuuuuu
            • slo-onko Re: Czesc ;))) 14.03.03, 21:21
              to zostan choc troche jak mozesz :))))))))
              • transoptor Re: Czesc ;))) 14.03.03, 21:29
                musimy być cierpliwi ,on już za niedługo przyczłapie na nieco dłużej...
                • slo-onko Re: Czesc ;))) 14.03.03, 21:31
                  to suuuuper moze uda nam sie razem skosztowac tej zupy ktora juz dawno
                  wyparowala? ale mozemy ugotowac nowa lepsza weselsza co?
                  • rzulw Re: Czesc ;))) 14.03.03, 21:36
                    wyparowala ? trzeba troszkie water wlac i bedzie ;))))
                • rzulw Re: Czesc ;))) 14.03.03, 21:35
                  Transoptorku ;) jakies zmiany ;););) ???? w "widoku" forum ?
                  • transoptor Re: Czesc ;))) 14.03.03, 21:37
                    rzulw napisał:

                    > Transoptorku ;) jakies zmiany ;););) ???? w "widoku" forum ?

                    :);):):))))))))))))))))))))))))))))
              • rzulw Re: Czesc ;))) 14.03.03, 21:33
                baardzo mnie czas goni..... i juz musze sie "autowac" ;((
                • transoptor Re: Czesc ;))) 14.03.03, 21:36
                  goni,goni...zawsze mi się wydawało ,że to rzulwie gonią czas...
                • slo-onko Re: Czesc ;))) 14.03.03, 21:36
                  oooo nieeeeeeeeee my naprawde za Toba tesknimy!!!!!!!!:((((((((
                • tralalumpek Re: Czesc ;))) 14.03.03, 22:13
                  nie daj sie czasowi gonic, pogon drania ;-)))
                  • rzulw Re: Czesc ;))) 14.03.03, 22:16
                    wlasnie sie z nim za bary wzialem ;)
                    • tralalumpek Re: Czesc ;))) 14.03.03, 22:22
                      wierze ze sie nie dasz z maty wyrzucic

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka