rzulw
13.03.03, 13:40
Pozdrawiam wszystkich i mimo, ze dzis jest trzynasty ....milego dzionka,
wieczorka i nocki ;)
A co do czata/tu.
Sa dwa linki(adres) jeden zaczyna sie "PGADUCHY" bez "O", drugi juz
poprawny "POGADUCHY". Dla tego sie "rozmijacie" i ktos jest na czacie, a nie
widzi drugiego. Sprawdzcie prosze jeszcze watek "PgAdUcHoWy.....".
!!! I tylko na poprawnym jest przekazane "moderatorstwo" !!!
to jest prawidlowy :
www.polczat.pl/chat/?room=Pogaduchy%20do%20poduchy
Pozdraffki i dzieki za dzisiejsza kaffke ;)
p.s.2
Ulalko, moze jakas baje zaserwujesz ? ;)) W koncu jestes specem bajkowym :)