Dodaj do ulubionych

mąż i żona

18.08.07, 22:39
Moja koleżanka została dziś żoną, a jej partner - mężem (w sumie logiczne, nie?)

Kościół wieeeeeelki, więc ogólne wrażenie pustki, mimo że gości sztuk 70 (inna
koleżanka policzyła - między czytaniami, bo trochę nudnawe były)

Fotoreporterów sztuk 3, w porywach 4, namolnych straszliwie, do tego stopnia,
że pan młody zeszedł był na drugi plan. Niemal. Aż mu zdjęcie zrobiłam, bo
taki sam jak palec stał na środku.

Miało być romantycznie, a jakoś mi dziwnie...
Obserwuj wątek
    • lullu1 Re: mąż i żona 18.08.07, 22:54
      i.nes napisała:

      > Moja koleżanka została dziś żoną, a jej partner - mężem (w sumie
      logiczne, nie?

      nieee,żadnej logiki w tym nie widzę,przecież przyczyną
      rozwodów jest właśnie małżeństwo:DD



    • nekroskop88 Re: mąż i żona 19.08.07, 09:31
      romantyczka się znalazła :P
      • i.nes Re: mąż i żona 19.08.07, 10:59
        nekroskop88 napisał:

        > romantyczka się znalazła :P

        zapomniałeś przymiotnika - niepoprawna
        • nekroskop88 Re: mąż i żona 19.08.07, 11:07
          wsio rawno

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka