Dodaj do ulubionych

muszę się pochwalić

28.12.07, 22:44
zabiłabym własnymi rękami swojego mężulka kochanego i tylko go
święta uratowały :-/
wziął mi małpiszon w wigilie od rodziców przywiózł "pieczyste" co mi
uszykowali.no ale zapomniał, że w bagażniku wiezie też paliwko w
dziurawym karnistrze (no, takim co coś z zamknięciem ma nie tak).no
i mięsko tak jebało benzyną że tylko psina miała udane święta.wszem
i wobec się pochwale że nie tylko wigilię mieliśmy postną,ale całe
święta :(
Obserwuj wątek
    • uyu Re: muszę się pochwalić 29.12.07, 02:22
      Moge ci pomoc i przylac mu za niedbalstwo.
      A propos, to w tym waszym samochodzie niezle musi jechac paliwem.
      Reasumujac jest za co bic. Nie zaluj sobie :)
      • joanna784 Re: muszę się pochwalić 29.12.07, 09:44
        teraz juz nie jedzie, bo karnisterek poszedł na złom a wykładzinę
        uprał. co z tego,jak boczuś piesek opierodolił :(
        jest jeden plus: w tym roku nie będę brała udziału w poświątecznym
        odchudzaniu :)
        • pulpet17 Re: muszę się pochwalić 29.12.07, 11:05
          a nie mógł zabrać mojego sernika, i drożdżowe bym dołożyła :))) muszę się teraz
          poświęcać i jeść, jeść, jeść :DDD
    • legwan4 Re: muszę się pochwalić 29.12.07, 14:48
      Postne święta,to faktycznie kicha:(((ale zyskałaś na figurze:)Ja podtuczona
      jestem na fest:(( i strach,co dalej?
      • zuzia19830 Re: muszę się pochwalić 31.12.07, 21:21
        Jak bratu sie wylalo 2 lata temu w bagazniku to do dzis capi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka