sabba 13.08.03, 10:17 ...w tym momencie, swiadomie, z premedytacja... zawsze jest jakies tlumaczenie wiec i zidsiaj takze bo jakos nie moge dzis nic normlanie nawet zyc:))) dzis jest dzien zwlekajacy sie bardzo powoli.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gph tracenie czasu 13.08.03, 10:32 to bardzo pożyteczna umiejętność - zwłaszcza dla ludzi żyjących w erze, w której czas stał się bogiem. tak że nie martw się zupełnie. ja tracę czas od jakiegoś miesiąca i mimo, że czasem (:)!) mi się odbija to nie wpływa to jakoś znacząco na pogorszenie nastroju... Odpowiedz Link Zgłoś
wodnik74 Re: tracenie czasu 13.08.03, 11:42 Wiecie co, ja po prostu w ogóle nie tracę czasu... od dnia kiedy podjęłam wiadomą decyzję to każda minuta jest żyznym kawałkiem ziemi, na którym coś rośnie ... :))) Jestem z siebie bardzo zadowolona, alo po tygodniu takiego funkcjonowania, trochę tracę oddech ... Byle do września :))) Odpowiedz Link Zgłoś
wodnik74 Re: tracenie czasu 13.08.03, 11:48 trochę tracę oddech mam na myśli jestem wykończona i myślę tylko o spaniu :))) Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Najlepiej się śpi 13.08.03, 13:05 kiedy człek najedzony...ale mawiają, że jedzenie to strata czasu...;-) trudny Odpowiedz Link Zgłoś
sabba trace czas 13.08.03, 14:55 ...ale tak widocznie mialo byc bo jestem teraz w domu i lepiej mi jakos.... a ja czesem sobie mysle ze jeszcze do moich granic nie doszlam...i wiele razy kiedy trace czas mam wyrzuty sumienia...bo na tracenie nie mogo sobie pozwolic... a moze ja czlowiek bez granic?:)) Odpowiedz Link Zgłoś