Dodaj do ulubionych

trace czas

13.08.03, 10:17
...w tym momencie, swiadomie, z premedytacja...
zawsze jest jakies tlumaczenie wiec i zidsiaj takze
bo jakos nie moge dzis nic normlanie
nawet zyc:)))
dzis jest dzien zwlekajacy sie bardzo powoli....
Obserwuj wątek
    • gph tracenie czasu 13.08.03, 10:32
      to bardzo pożyteczna umiejętność - zwłaszcza dla ludzi żyjących w erze, w
      której czas stał się bogiem.

      tak że nie martw się zupełnie. ja tracę czas od jakiegoś miesiąca i mimo, że
      czasem (:)!) mi się odbija to nie wpływa to jakoś znacząco na pogorszenie
      nastroju...
      • wodnik74 Re: tracenie czasu 13.08.03, 11:42
        Wiecie co, ja po prostu w ogóle nie tracę czasu... od dnia kiedy podjęłam
        wiadomą decyzję to każda minuta jest żyznym kawałkiem ziemi, na którym coś
        rośnie ... :))) Jestem z siebie bardzo zadowolona, alo po tygodniu takiego
        funkcjonowania, trochę tracę oddech ... Byle do września :)))
        • wodnik74 Re: tracenie czasu 13.08.03, 11:48

          trochę tracę oddech mam na myśli jestem wykończona i myślę tylko o spaniu :)))
          • trudny2002 Najlepiej się śpi 13.08.03, 13:05
            kiedy człek najedzony...ale mawiają, że jedzenie to strata czasu...;-)
            trudny
    • sabba trace czas 13.08.03, 14:55
      ...ale tak widocznie mialo byc bo jestem teraz w domu i
      lepiej mi jakos....
      a ja czesem sobie mysle ze jeszcze do moich granic nie
      doszlam...i wiele razy kiedy trace czas mam wyrzuty
      sumienia...bo na tracenie nie mogo sobie pozwolic...
      a moze ja czlowiek bez granic?:))
      • wodnik74 Re: trace czas 13.08.03, 15:26
        Sabba sans frontieres :))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka