Dodaj do ulubionych

przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee

16.04.04, 15:47
www.se.com.pl/iso/dzisiaj/regiony/kraknews/kraknews_1.shtml
no co za wstyd, dochodzily was sluchy o tym?mowiono cos na ten temat?kto to
ten orchel debil jest? ,same ponure watki zakladam ale co mam zrobic
jak takie bydlo sie szerzy:(((((
Obserwuj wątek
    • aleks44 Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 16.04.04, 17:27
      nic nie wiedziałem,jak taka osoba może sprawowac publiczne stanowisko
      jak inni w urzedzie miasta współpracujący z tym panem zachowają się
      czy bedzie tak jak w rządzie przekręt za przekrętem i" żadnych winnych
      nikt nic nie wie, a to są tylko pomówienia"
      niestety, a może dobrze ,że znów sld niech ludzie wiedzą z kim mają do czynienia
      i kogo wybierali .nic nie wiedział ????? może na księżycu mieszkał
      • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 16.04.04, 17:45
        dzieki aleks, no tak zastanawialam sie ile z takich rzeczy dochodzi do
        mieszkancow,ale to talatajstwo niezle sie potrafi kamuflowac.Honoru zadnego nie
        ma taki bydlak,idzie w zaparte tak jak reszta tej holoty,przykre ale jedno jest
        pocieszajace,ze jednak ktos ich lapie i ludzie widza co sie dzieje,to jakies
        pocieszenie jest, ze nie udaje sie im ukrecic lba kazdej sprawie:(
        • aleks44 Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 16.04.04, 18:15
          daj Boże ,żeby takich za d... brali i pokazówki robili
          jak zawinil to sąd przepadek mienia i więzienie, niech wiedza ze jezeli
          kogos reprezentują to niech pilnują ,bo to nie jest ich, ale im powierzone
          • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 16.04.04, 18:17
            e to sie nie stanie:( nie predko,ale zauwazyles ze ostatnio zakladam bardzo
            dolujace watki polityczne? i w kolo macieju walkujemy ten sam temat?
            bleeeeeeeeeeeh,czasem trzeba wywalic to z siebie:(
            • aleks44 Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 16.04.04, 18:29
              tak jak i ja kiedys powiedzialem , ze jeszcze przez dluzszy czas bedzie nam
              sie odbijalo sld to takie doborowe towarzystwo,wielu juz od nich ucieka ,ale
              czy to cos da.??????? zawsze za nimi bedzie sie wloklo przeciez wiemy kim sa.
              • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 16.04.04, 18:42
                ja mysle ze nie tylko sld ale cala scena polityczna jest zgnila i
                smierdzaca,taka samoobrona z renata beger od pegeerow,to juz upadek ponizej dna:
                (ciezko jest kogokolwiek wybrac! wszystko jeden pies!
                • aleks44 Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 16.04.04, 19:47
                  jezeli chodzi o psy ,to bym ich w to nie mieszał.
                  są takie jak ich wlasciciele wychowali.
                  natomiast nasza scena polityczna to inna sprawa
                  • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 16.04.04, 20:10
                    no pewno ze pies lepszy od polityka:))))to bez watpienia,pies wierny jest a
                    polityk to k......sprzedajna:) hehe
                    • jacaaa2 Olchel sprzedaj auto oddaj kase!!!! 16.04.04, 20:31
                      Olchel sprzedaj auto oddaj kase!!!!
                      • ellenai Re: Olchel sprzedaj auto oddaj kase!!!! 16.04.04, 20:56
                        marzenia scietej glowy jacaa, a jakie on ma auto?
    • korky Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 17.04.04, 12:21
      A ja chciałem przeczytać no ale sie nie udało, bo juz nie ma tego tematu na tej
      stronie :/

------------------------------
      Słupsk pomaga w zwiększaniu ilości postów w Gorlicach :)
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=237
      • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 17.04.04, 19:50
        juz nie ma?o kurcze szkoda, oglnie rzecz biorac facet wyprowadzal kase z PCK
        gorlickiego,a jest wiceburmistrzem gorlic,z ramienia sld,jedno bagno,typowe dla
        dzisiejszej sceny politycznej:(fuj
        • korky Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 19.04.04, 09:55
          aaaaa to juz normalka -niestety :(((

----------------------------
          Słupsk się trzyma z Gorlicami :)))
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=237
          • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 19.04.04, 17:23
            a ja ciagle licze na to ze sie zrobi kiedys normalniej:)
            • jacaaa2 Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 05.05.04, 22:51
              Ciekawe co w temacie słychać z tego co wiem to pan O. wyszedł bez szwanku i sie
              wykrecił bez przysłowiowego mydła
              • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 05.05.04, 23:01
                jesus skandal zeby taki bydlak nie beknal ze szemrane interesy!
                • jacaaa2 Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 05.05.04, 23:04
                  no co Ty to V-ce burmistrz szanownego miasta Gorlice
                  • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 06.05.04, 00:53
                    wrrrr,noz sie w kieszeni otwiera !!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaa
                    • boski_yaro Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 06.05.04, 11:51
                      KOCHANI nie jest to niestety ostatni przekret w UM w roli głównej Z przykrościa
                      stwierdzam że tego typu "niedociągnięć i nieścisłości" jest więcej Wiem co
                      mówie bo do calkiem jeszcze niedawno - wolą wyborców - tez byłem jak to się
                      mówi "przy korycie" Jednak 24 marca złożyłem rezygnacje z pełnionej funkcji
                      wiedząc co sie wkrótce zacznie dziac w miescie poprostu startujac w kolejnych
                      wyborach wiem że będę mógł z czystym sumieniem popatrzec ludziom w oczy. Szkoda
                      ze nie wszyscy to rozumieją. Kiedy na ostatniej sesji w której jeszcze czynnie
                      uczestniczyłem powiedzialem z mównicy , że przeraziło mnie kiedy uswiadomiłem
                      sobie że miasto w kwesti mzk ŚWIADOMIE (!!!!!!!!!!) łamie prawo od poczatku
                      roku przeszedł szmer oznak antypati do mojej osoby No bo jakim prawem mogłem
                      tak powiedziec Na tej że samej sesji doszło do podziału miasta tzn wydzielenia
                      kolejnego osiedla z obecnie istniejących czemu byłem przeciwny bowiem jest to
                      niepotrzebne wydawanie pieniedzy którcyh i tak nie ma Niestety w tej kwesti
                      znalazłem poparcie tylko kilku kolegów radnych Ot góre wzieła prywata i chore
                      intersy własne a nie mieszkanców, którzy za kilka dni zdziwieni dowiedzieli sie
                      ze mieszkają w obrebie nowego zarzadu Ot walka o władze w małych
                      społecznosciach a co za tym idzir pewny elektorat w kolejnych wyborach. Ja
                      bynajmniej dalem sobie dwa lata luzu i czasy na zastanowienie sie czy wróce do
                      tego ale raczej bede ponownie startował do rady miasta życze jednak i miastu i
                      sobie by znaleźść sie w zupełnie innym towarzystwie bowiem z obecnych radnych
                      tylko niektórych bym pozytywnie zweryfikował po tym jak przez ponad rok mogłem
                      sie przygladac ich "pracy" Co innego sie mówi do wyborców a inaczej sie
                      głosuje, ale tego juz wyborcy nie widza a wgladu w protokoły z sesji nie mają
                      niestety
                      • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 06.05.04, 16:12
                        jaro madrze napisales!jest jak mowisz!spelnianie obietnic wyborczych przez
                        politykow nie ma sie nic do rzeczywistosci,bo jak mowisz oni wlasnie pozostaja
                        bezkarni.Protokolow do wgladu wyborcy wlasnie nie maja!.Jednak nie rezygnuj na
                        zawsze,odpocznij od tego i moze cos zmienisz na lepsze!Wiem ze trudno jest
                        przebic sie przez cwaniactwo ale ktos to musi zrobic ,ktos musi stanac oscia w
                        gardle tym pseudo notablom.Mentalnosc nasza musi sie zmienic choc na troche
                        lepsze,ale to trwalo bedzie niestety.To tak jak w tym artykule do ktorego
                        zamiescilam link w watku"smutne ale prawdziwe".Jest okropnie!:(Yaro ale ty sie
                        nie daj!pozdrawiam!
                        • aleks44 Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 06.05.04, 16:18
                          sobie że miasto w kwesti mzk ŚWIADOMIE (!!!!!!!!!!) łamie prawo od poczatku....

co znowu zrobili ????? mozesz cos wiecej ????
                          a nowe osiedle to gdzie ????
                        • b.monkey Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 06.05.04, 21:03
                          zawsze najmądrzej piszą osoby, które cwaniakują podszywając się pod innych.
                          boski yaro cokolwiek zmyśla co do swojej funkcji w mieście. nie ma to jak
                          bajkopisarstwo. Myślę, że tylko ktoś tak oddalony od gorlickiej rzeczywistości
                          jak ellenai wierzy we wszystko co pewne osoby tu wypisują....
                          Owszem, w jednym się zgadzam. Niech yaro coś zrobi...
                          • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 06.05.04, 21:24
                            bmonkey dzieki za wpis:))))Twoja uwaga odnosnie mojego reagowania na to co tu
                            napisane jest BARDZO prawdziwa:))))))niestety odleglosc od gorlic nie pozwala
                            mi na zwerykfikowanie co jest prawda a co nie,wiec zawsze biore pewna
                            tolerancje odnosnie tego jak naprawde jest:)))))))prawdy jednak nie poznam:)
                            DZIEKI:)))))i pozdrawiam:)
                          • aleks44 Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 06.05.04, 21:25
                            napisz cos wiecej,bo nie wiem o co chodzi.zmyslal ?????? ale po co ???
                            jaro co Ty na to ????
                            • b.monkey Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 07.05.04, 12:49
                              Może yaro jest osobowością która potrzebuje akceptacji, więc postanowił wzbudzić
                              ciepłe uczucia, jako ostatni ze szlachetnych radnych, który nie może zdzierżyć
                              tyle niesprawiedliwości w otaczającym go świecie i zrzeka się urzędu. Jeśli to
                              prawda, to chciałabym wiedzieć, co dobrego dla miasta zrobił wcześniej...
                              • aleks44 Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 07.05.04, 15:05
                                b.monkey widze ,ze dobrze sie orientujesz w Gorlickich sprawach,
                                znasz yaro skoro sie na jego temat wypowiadasz
                                > jako ostatni ze szlachetnych radnych.... ,a reszta radnych to co ??
                                inni sie nie licza ???,ale wypowiedz sie w sprawie tego osiedla i mzk
                                lamanie prawa ???? bardzo mnie to interesuje,o jakie to osiedle chodzi
                                mzk ? o co chodzi ???
                                "kto sie lubi ten sie czubi" moze o to chodzi ????

ale jezeli yaro faktycznie zrezygnowal ,to dla mnie jest OK.
                                nie wielu ludzi (radnych) zdobylo by sie na to
                                • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 07.05.04, 15:27
                                  ciekawie piszecie,naprawde,prawde powiedziawszy to rzadko kto rezygnuje z
                                  posady politycznej:)(((hmmmmmmmmmm,takie zycie!roznie bywa:)cmok
                                  • aleks44 Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 07.05.04, 17:33
                                    i dlatego wydaje mi sie to bardzo dziwne dlaczego zrezygnowal.
                                    jest odwaznym czlowiekiem
                                    b.monkey napisala,ze yaro powinien powiedziec co dobrego zrobil dla miasta
                                    ja bym ten temat poszerzyl i niech kazdy radny, ktorych sami wybralismy
                                    powinien rozliczyc sie ze swoich przed wyborczych obietnic !!!!!!!
                                    • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 07.05.04, 18:59
                                      dokladnie aleks ,swieta racja z tym rozliczaniem sie politykow z wyborcami!a
                                      tu tak nie ma w rzeczywistosci,mrzonka i marzenia ze tak zrobia!
                                      • aleks44 Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 07.05.04, 19:20
                                        wyglada na to, ze nasz yaro podpadl ,za swoj czyn,ale u kogo ?????????????
                                        • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 08.05.04, 16:13
                                          heh tego sie nigdy nie dowiemy heh
                                          • aleks44 Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 08.05.04, 16:41
                                            czas pokaze ,musze sie sam cos na ten temat dowiedziec,zapytam jakiegos radnego
                                            jak bedzie przechodzil obok ratusza
                                            • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 08.05.04, 16:43
                                              proba nie strzelba nie zabije ale i tak prawdy sie nie dowiesz heheh
                                              • aleks44 Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 08.05.04, 17:08
                                                pewnie nie ,ale zapytac warto ,na razie dwiedzialem sie ,ze ktos oddal lub
                                                zrzekl sie z funkcji ale nie wiem dokladnie.
                                                • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 08.05.04, 17:18
                                                  dociekliwy jestes i bardzo dobrze aleks!
                                                  • aleks44 Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 08.05.04, 19:51
                                                    sprawa jest taka ,ze cos tu nie gra,ale nie wiemy dlaczego.
                                                    moze yaro ma racje ??????
                                                  • ellenai Re: przekret gorlicki!:(((((bleeeeeeeeeeee 09.05.04, 06:36
                                                    a ja ciagle uwazam ze prawdy to nigdy sie nie dowiemy!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka