Dodaj do ulubionych

ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-...

IP: base7:* / 10.10.87.* 03.08.03, 08:59
Serdecznie zapraszamy miłośników psów, na przyłączenie się do forum dogomanów
www.dogomania.pl
Tutaj dowiesz się wszystkiego, może spotkasz kogoś ze swojego miasta i
wybierzecie się na wspólny spacer ;)
Dogomaniacy łączmy się!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • giks Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... 10.10.03, 19:03
      Bardzo fajna strona rónież polecam. Ale dlaczego niby tam? Przecież tu też
      można rozmawiać o psach. Ciekawa jestem, jakie psy mieszkają w Gorlicach
      rasowe i nie tylko ;)? Ja osobiście mam Golden Retrivera oraz Wyżła
      Wiemarskiego. A Wy???
      • Gość: z Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 17.10.03, 21:20
        To spoko, ja mam wyżła szorstko włosego. Własnie bede go uczyl polowac. piersze
        łowy juz w niedziele.19,10. pozd.
    • Gość: A.. Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... IP: *.g-net.pl 19.10.03, 08:43
      A ja mam śliczniutką kundelkę (od owczarka colli) ze schroniska :)
    • giks Re: pieski nasze gorlickie :))))) 19.10.03, 16:05
      Witam jestem właśnie po wystawie w Przemyślu i barrrrrrdzo się cieszymy bo
      przywieźliśm złoty medal i wnisek na CWC czyli pełne zwycięstwo ostatnie juz
      chyba w tym roku. W najbliższym czasie planujemy powiększyć naszą psią
      rodzinkę o kolejnego pieska - tym razem suczkę Goldenka dla naszego medalisty.
      MIeszkańcó mało to nadrobimy pieskami ;)
      • zawisza777 Re: pieski nasze gorlickie :))))) 19.10.03, 16:34
        A Co sobie bedziemy zalowac...! pieski rulezzz :))
        • giks Re: pieski nasze gorlickie :))))) 20.10.03, 15:08
          A dlaczego pan panie RM się nam nie pochwali swoim skarbem????
          • Gość: A.. Re: pieski nasze gorlickie :))))) IP: *.g-net.pl 20.10.03, 16:40
            giks, a kto to jest pan RM, bo nie mogę skojarzyć...??
            • giks Re: pieski nasze gorlickie :))))) 20.10.03, 20:10
              A kim jest gość portalu A???
              Internet lubię za jego anonimowość - choć podobno wszystko można sprawdzić. Ja
              wiem kto to jest i on też wie że to o niego chodzi a "RM" to taki nasz
              prywatny skrót. Jak bedzie chciał to sie ujawni ;) OK?
          • zawisza777 Re: pieski nasze gorlickie :))))) 20.10.03, 22:29

giks napisała:

> A dlaczego pan panie RM się nam nie pochwali swoim skarbem????

Dobrze,dobrze juz sie chwale : mam niewatpliwa przyjemnosc na lezec na fanow
            psiej siersci (czytaj mam psa) a konretniej Alaskanskiej (czytaj rasa Alskan
            Malmut) heh Moze zorganizujemy jakis zlot (psi) na wzor zlotow z czata? :))
            • giks Psi nalot........bardzo chętnie! 22.10.03, 14:29
              Fajnie by było coś takiego zorganizować szkoda tylko, że już tak zimno się
              zrobiło ale naszym psom to chyba nie robi różnicy ;)
    • Gość: A.. Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... IP: *.g-net.pl 21.10.03, 14:57
      giks napisał(a):
      Internet lubię za jego anonimowość - choć podobno wszystko można sprawdzić. Ja
      wiem kto to jest i on też wie że to o niego chodzi a "RM" to taki nasz
      prywatny skrót. Jak bedzie chciał to sie ujawni ;) OK?

OK, ;)

• zawisza777 Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... 21.10.03, 15:08
        Gość portalu: A.. napisał(a):

> giks napisał(a):
        > Internet lubię za jego anonimowość - choć podobno wszystko można sprawdzić.
        Ja
        > wiem kto to jest i on też wie że to o niego chodzi a "RM" to taki nasz
        > prywatny skrót. Jak bedzie chciał to sie ujawni ;) OK?
        >
        > OK, ;)
        >

Oki ja sie ujawnilem ale "A" hm...nic nam to nie mowi!?

Pozdrawiam
        • Gość: A.. Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... IP: *.g-net.pl 21.10.03, 15:45
          zawisza777 napisał:
          Oki ja sie ujawnilem ale "A" hm...nic nam to nie mowi!?

hmm..,a mi nic nie mówi "giks", czy "zawisza777"
          • giks Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... 21.10.03, 15:56
            A spodziewasz sie podania imion i nazwisk ?????? A poza tym to po giks czy
            zawisza mozna wiecej wywnioskowac niz po jednej literce A
          • zawisza777 Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... 21.10.03, 16:24

> zawisza777 napisał:
            > Oki ja sie ujawnilem ale "A" hm...nic nam to nie mowi!?
            >
            >
            > hmm..,a mi nic nie mówi "giks", czy "zawisza777"

Oki dobrze nie bedziemy sie o to sprzeczac ale mam na imie Rafal A "giks" to
            moze sam sie przedstawi jak bedzie chcial ;)

Pozdrawiam
    • Gość: A.. Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... IP: *.g-net.pl 22.10.03, 14:04
      Jejku, czy wy zawsze tak wszystko na poważnie bierzecie, ja myślałam cały czas, że ta rozmowa, chociaż trochę była w tonie żartobliwym...
      Nie oczekuje imion i nazwisk, ale....a co tam, skończmy z tym, ja jestem Aga
      • zawisza777 Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... 22.10.03, 14:22
        W sumie to byla...milo nam zapraszamy do dalszej dyskusji ewentulanie
        na "gorlicki psi przeglad" :)

> Jejku, czy wy zawsze tak wszystko na poważnie bierzecie, ja myślałam cały
        czas,
        > że ta rozmowa, chociaż trochę była w tonie żartobliwym...
        > Nie oczekuje imion i nazwisk, ale....a co tam, skończmy z tym, ja jestem Aga
        • Gość: A.. Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... IP: *.g-net.pl 22.10.03, 14:26
          Tylko szkoda, że tak mało ludzi tu zagląda :(, bo było by więcej psiarzy-pisarzy
      • giks Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... 22.10.03, 14:24
        Bardzo nam miło Ja też jestem Aga a wiem też inną drogą, że pan R.M też ma
        słabość do tego imienia ;) Prawda????
        • zawisza777 Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... 22.10.03, 14:25
          he he moze i mam :) :) :) a moze nie...kto wie nie jakas Agnieszka sie jeszcze
          wypowie! hi hi Zdrowka!

giks napisała:

> Bardzo nam miło Ja też jestem Aga a wiem też inną drogą, że pan R.M też ma
          > słabość do tego imienia ;) Prawda????
    • Gość: A.. Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... IP: *.g-net.pl 22.10.03, 14:41
      no dobra ludziska, skoro wyjaśnił się ten mały "spór" dotyczący przedstawiania, to swoją drogą chcę Was zapytać, czy orientujecie się kto najlepiej wykonałby zabieg sterylizacji suni w Gorlicach?
      • zawisza777 Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... 22.10.03, 14:55
        Jesli chodzi o mnie to mam najlepsze doswidczenia z dr Cieślą ale to tylko moje
        doswidczenia.Wiadomo rozne opinie kraza o roznych ludziach.Ja sie jeszcze na
        tym Panu nie zawiodlem!

> no dobra ludziska, skoro wyjaśnił się ten mały "spór" dotyczący
        przedstawiania,
        > to swoją drogą chcę Was zapytać, czy orientujecie się kto najlepiej
        wykonałby
        > zabieg sterylizacji suni w Gorlicach?
      • giks Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... 22.10.03, 15:01
        Ja też się pod tym podpisuje i to obiema łapkami tyle, że w kwestii
        sterylizacji to osobiście mam psa, ale ktoś w rodzinie sterylizował kotke i
        wszystko było w jak najlepszym porządku więc Cieśla po raz drugi!!!
    • Gość: A.. Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... IP: *.g-net.pl 23.10.03, 15:02
      hmm..., też myślę o Cieśli, ma dobry sprzęt w gabinecie.
      A może wiecie w jakich godzinach można go zastać w gabinecie, bo z tego co wiem
      to często jest w terenie...(?)
      • zawisza777 Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... 23.10.03, 15:51
        Generalnie i zarazem teoretycznie jest od 16-18. Najelpiej jednak isc tam
        wczesnie i porozmaiwac z mila Pania ktroa tam pracuje co i jak a Ona wszystk o
        ustali. Jesli sie tak nie to zawsze pozostaje wziac numer komorki do P.
        Ciesli ! :)
    • Gość: A.. Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... IP: *.g-net.pl 03.11.03, 16:43
      A co myślicie o zbieraniu kupek swoich piesków...?
      • zawisza777 Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... 03.11.03, 19:46
        Moim zdaniem masz racje trzeba pilnowac porzadku i kazdy powinien to robic ja
        pomimo ze mam ogrod...to czasem tez musze :( a nie wyobrazam co sobie mysla
        ludzie mieszkajacy w bloku gdzie maja skrawek zieleni "zakupkowany" przez psy a
        fujjjjj :(
    • Gość: greka Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... IP: 80.51.253.* 03.11.03, 19:12
      Ojej! Ale teraz wielu podpadnę... no, cóż... mimo to zdanie wyrażę: nie ma dla
      mnie nic bardziej ochydnego jak obsikane i obsrane ( sorki) wyjścia klatek
      schodowych i chodników. Widać to szczególnie zimą. Na samą myśl, że ta pora
      roku coraz bliżej aż mnie trzepie obrzydzenie. Fe! Ochyda!!!!!!!

• giks Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... 04.11.03, 08:31
        No cóż ja mam w sumie dwa psy i to duże i wcale nie podpadasz. Mam dokładnie
        takie samo zdanie jak ty... a w szczególności zimą kiedy wszystko jest "na
        widoku" koszmar!!! A najgorsze jest to, że nie raz ludzie posądzają nas że to
        mój pies szczególnie jak się jakiś zleje na klatce i nie potrafią zrozumieć,
        że człowiek ma wychowanego psa z którym zawsze się schodzi na dół bo sam nawet
        nie zejdzie ( sąsiedzi z 4p. to puszczają pieski samopas ). Fajnie , że
        zrobili te kosze szkoda, że nikt ich nie używa i jeszcze pewnie długo nie
        będzie :(((
        • Gość: greka Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... IP: *.biecz.sdi.tpnet.pl 04.11.03, 10:59
          Eh, giks! Naprawdę należysz do rzadkości.
          A tak nawiasem, to gdzie wyprowadzasz te swoje psy??? Pod blok?? hihi....

Swego czasu na ul.3 maja zwróciłam uwagę pewnej paniusi, że jej bydle nasrało
          na samiutkim środeczku. Oh... nie opłaciło mi się, uwierz!
          Teraz więc przeklinam w duchu i uważam gdzie chodzę:-)
          • zawisza777 Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... 04.11.03, 12:14
            Ja mialem ostanio taka fajna sytuacje appropos pieskow i ich czynnosci
            fizjologicznych heh. Pewien Straznik Mirjski wezwal mnie na godz.14 do UM zeby
            wyjasnic sprawe zlego zaparkowania. I tak sobie gadamy,gadamy u tu wpada jakas
            babka prawie z krzykiem ze tam o to na srodku rynku przed chwila narobil
            pies ... wielce oburzona "wywolala" wszystkich na zewnatrz zeby pokazac sprawce
            i jego wlascicielke a w "przelocie" straznik powiedzial do mnie ze dzis
            skonczy sie tylko na upomnieniu.Tym sposobem upiekl mi sie mandacik za
            parkowanie heh :) Teraz moje postulaty:
            1)Scigac "kupkujace" psy i ich wlascicieli!
            2)Precz z mandatami za zle parkowanie!

Zastanowie sie nad wyslaniem ich do SM he he :)
        • giks Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... 04.11.03, 11:11
          Widzisz ja poprostu jestem świadoma posiadania psa i obowiązków ;) Ja mam o
          tyle dobrze, że mieszkam w miejscu gdzie oprócz osiedlowych bloków jest sporo
          zieleni i to takiej gdzie ludzie mało chadzają więc jakoś żyjemy. Poza tym
          odbywamy długie spacery czasem w miłym towarzystwie ;) ale mój pies to by się
          nie wysikał w mieście - on musi mieć drzewko ;)
          A z tą babką na 3-go maja to chyba wiem o którą chodzi, często ją tam widuje z
          takim kundlem co regularnie ibsrywa najczęściej uczęszczane miejsca
          koszmar!!!! I też nie próbuje zwracać uwagi bo widać że nie miało by to
          sensu... ale jak się kiedy zdenerwuje to jej zrobie koło pióra ;)
          • zawisza777 Re: ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW-... 04.11.03, 18:19
            HEJ GIKs a co to za towarzystwo? moze i ja sie przylacze ;)
        • giks Re: Co mnie jeszcze drażni 04.11.03, 11:20
          Jak ostatnio byłam na spacerku w parku to jakiś facet przylazł z dobermanem i
          spuścił go ze smyczy tak więc piesek sobie biegał sam po parku i oczywiście
          bez kagańca wrrrrrrrrr!!!
          Znam się na psach i to dobrze i wiem że taki nie powinien sobie tak biegać a
          już na pewno nie w parku. Nie sądze aby ten pies był odpowiednio przeszkolony
          i aby właściciel miał jakąkolwiek władzę na swoim psem na taką odległość. Mój
          ppies jest przeszkolony przes profesjonaliste a i tak mu nie ufam bo wiem że
          to jest pies tyle, że różnica polega na tym że mó pies jest raczej z tych
          łagodnych choćby dlatego, że pracuje z niepełnosprawnymi dziećmi więc nie
          muszę się obawiać, że komuś zrobi krzywdę :)))
          • Gość: A.. Re: Co mnie jeszcze drażni IP: *.g-net.pl 04.11.03, 12:47
            Ja staram się chodzić z psiną w ustronne miejsca na kupki, ale wkurza mnie
            to ,że większość psów jest puszczana luzem i srają gdzie popadnie, a ja dostaje
            opiernicz za to, że z psem chodzę po trawie!
            Ktoś tu wspomniał o postawionych koszach . O jakie kosze chodzi? Specjalne na
            kupki? Bo chyba nie zauważyłam...
            • giks Re: Co mnie jeszcze drażni 04.11.03, 14:10
              No takie na psie kupki wyglądają jak zwykłe tylko są czerwone i chyba jest tam
              pies namalowany
              powinien być jeszcze napis "Nawet dziecko wie, że sprząta się po psie" ;)
              • giks A może zatrudnimy bena ;) 04.11.03, 14:58
                www1.gazeta.pl/wyborcza/1,34438,1758534.html
              • zawisza777 Re: Co mnie jeszcze drażni 04.11.03, 15:26
                To sie urzad miasta postaral ale ja jeszcze takich nie widzialem? a wy? gdzie
                takie kosze sa zainstalowane?
                • Gość: greka Re: to mnie jeszcze drażni! IP: 80.51.253.* 04.11.03, 15:30
                  jeden taki ( już pokrzywiony ) stoi na Korczaku, tuż obok zasranego totalnie
                  placu zabaw dla dzieci....
                  • zawisza777 Re: to mnie jeszcze drażni! 04.11.03, 18:22
                    no tak mozna sie bylo spodziewac :( szkoda ze niektorzy nie potrafia tego
                    uszanowac(kosza) moze spelnialby swoja funkcje....a tu kupka tu, kupka tam!
                    dobrze ze ostatnio na korczaku czesto nie bywam chociaz kiedys bylem bardzo
                    czesto...stare czasy :)
                    • Gość: greka Re: to mnie jeszcze drażni! IP: 80.51.253.* 04.11.03, 19:11
                      najwyższy czas to zmienić, hehe
                      • zawisza777 Re: to mnie jeszcze drażni! 04.11.03, 22:28
                        powiadasz Greka? hm...ale co mialo by to zmienic? o to jest pytanie! jaki
                        czynnik moze wplynac na moje czestsze odwiedziny w tym rejonie?! moze znasz
                        odpowiedz na to pytanie... :)
                • giks Re: Co mnie jeszcze drażni 04.11.03, 18:51
                  u mnie na osiedlu sa takie 3 jeden koło Biedronki, drugi u mnie za blokiem a 3
                  nie pamiętam :)))
                  • zawisza777 Re: Co mnie jeszcze drażni 04.11.03, 22:30
                    tak czyli nie jest tego tak malo :) a ja w moim regionie nie widzialem zadnego
                    a szkoda nauczyl bym moja suczke bezsposrednio do robic ;)
            • zawisza777 Re: Co mnie jeszcze drażni 04.11.03, 18:42
              Przynajmniej Ty jedna o tmy mysliz a wiekszosc sie nie przejmuje i jeszcze
              pozniej robi awanture o czyjegos psa! niech sie sami za siebie najpierw
              zabiora ;)
              • Gość: A.. Re: Co mnie jeszcze drażni IP: *.g-net.pl 05.11.03, 15:06
                Buuu, a u mnie na osiedlu nie ma takich koszy...a prawie centrum miasta :/
                Postawili takie zielone na "nóżkach" ale to kosze "dla ludzi" i pojemnik na
                używaną odzież, a na kupki?
                • zawisza777 Re: Co mnie jeszcze drażni 05.11.03, 17:43
                  Coz "aga" trzeba bedzie samemu postawic :) :) bo raczej nie wyobrazasz sobie
                  chodzenia z lopatka z pssem :D :D przyjdz w nasze okolice to sie zobaczy moze
                  sie jakis wolny kosz znajdzie ;)
                  • zawisza777 Re: Co mnie jeszcze drażni 06.11.03, 19:29
                    Kurcze a ja chcialbym w koncu miec z kim chodzic na spacery tj. oprocz
                    wyprowadzania psa - mam na mysli przy okazji cos pogadac CZy znajdzie sie jakas
                    chetna???(z psem) :)
                    • giks Re: Co mnie jeszcze drażni 06.11.03, 23:43
                      :)))))))))))))))))))))))))))))

normalnie mnie rozwaliłeś tym tekstem :))))

a bez psa nie możę być????

he he he
                      ja bym chętnie pospacerowała i mam psa nawet 2 do wyboru ale wiesz jak to
                      czasem jest :(
                      • zawisza777 Re: Co mnie jeszcze drażni 07.11.03, 11:57
                        he he nie ja mialem na mysli wspolne wyprowadzanie psow przy okazji tzw,.
                        obowiazku wyjscia z psem mozna isc z kims kto tez ma psa - czyli pies sie
                        wyprowadza a ja sobie rozmawiam :)
                        A ja wiem ze u Ciebie cienko z czasem?
                        Nie ma chetnych??? :(
                        • Gość: A.. Re: Co mnie jeszcze drażni IP: *.g-net.pl 07.11.03, 15:03
                          Zawisza777 cóż za propozycja, przy okazji i pieski by miały psiego przyjaciela, no nie?;)
                          A tak wogóle to gdzie wyprowadzacie psiaki tak,żeby je wybiegać?
                          • zawisza777 Re: Co mnie jeszcze drażni 12.11.03, 12:46
                            No dokladnie "A" ! ja chodze po zawodziu i do parku czasem robie rundke przez
                            miasto na jakies 1-1.5 h. tak to u mnie wyglada a TY "A" skad?
                            • 84aga Re: Co mnie jeszcze drażni 12.11.03, 14:38
                              No to teraz będę już "84aga" a nie "A"
                              Ja chodze z psiną przewaznie okolice rzeki (Ropy;), w weekandy czasem na korczak, gdzieś tam na łąki. Do parku też kiedyś mam zamiar iść, ale jakoś nie mogę się przełamać. A na zawodziu bywam codziennie, ale nie z psicą tylko z plecakiem ;)
                              • giks Re: Co mnie jeszcze drażni 12.11.03, 14:49
                                to super ze się zarejstrowałaś :))) mój piesek też chadza na hallera ale nad
                                rzeke to raczej unikam bo jak largik zobaczy wode to dostaje szału i chce
                                pływać ;)a na zawodziu to masz blisko zawisze ;) chyba
                              • zawisza777 Re: Co mnie jeszcze drażni 12.11.03, 18:22
                                No to oficjalnie witamy 84Aga A czemu do parku nie chodzisz? co to znaczy nie
                                mozesz sie przelamac tam nie grzya ;) niom to Faktycznie tak jak Giks masz do
                                mnie bardzo blisko....na zawodziu z plecakiem mozna jakies konkrety...czyzby
                                szkola?!
                                • zawisza777 Re: Co mnie jeszcze drażni 12.11.03, 18:23
                                  Tzn. Giks ma do mnie blisko od czasu do czasu...ale nie wiedzialem ze Twoj
                                  pies "tworkuje" przy wodzie :/ ?
                                • 84aga Re: Co mnie jeszcze drażni 13.11.03, 13:48
                                  Nie chodze do parku bo po pierwsze są tam zboczeńcy a przynajmniej kiedyś byli,
                                  po drugie słyszałam, że jest zakaz wchodzenia z psami do parku, ale to wydaje
                                  mi się absurdalne...
                                  A na zawodziu bywam rzeczywiście z powodu szkoły ;)
                                  • zawisza777 Re: Co mnie jeszcze drażni 13.11.03, 13:54
                                    Zboczency hi hi ? serio? kto ich tam wie :D jesli chodzi o chodzenie to
                                    przewaznie tylko przelece przez park...i wychodze na Slowackiego...szkola
                                    naszym wspolnym wiezieniem Pozdr. Aga
                        • giks Re: Co mnie jeszcze drażni 07.11.03, 15:13
                          ja dobrze wiem o co Ci chodzi i Ty powinieneś wiedzieć o co mi A czas to jest
                          akurat najmniejszy problem bo ostatnio mam go duuuuuużo ;)
                          • zawisza777 Re: Co mnie jeszcze drażni 12.11.03, 12:48
                            Tj. ja nie wiem o co Ci chodzi ale wiem o co mi chodzi i juz sie
                            wypowiedzialem :D
                            Twoj przypadek Giks jest odosobniony.. a ja na to nic nie poradze ..:(
                            • zawisza777 odswiezenie... 19.12.03, 16:07

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka