Dodaj do ulubionych

wróżba za darmo:)

    • annabella16 Re: wróżba 10.05.14, 18:50
      Jestem na pograniczu zalamania. Naprawde nie wiem co mam zrobic?
      Majac partnera (bardzo znana osoba), przypadkowo poznalam innego mezczyzne. Wyladowalam z nim w lozku. Chemia jest silna pomiedzy nami. Wiec po mimo moich wszelkich staran kontynuowalam romans. Problem jest w tym ze ten drugi mezczyzna jest bardzo atrakcyjny, i on dobrze o tym wie. Bawi sie kobietami, wiem ze sypia z innymi osobami.Wiem,ze posiada do mnie jakies uczucia. Nie za wielkie ,ale wiem ze cos tam jest. Doszlo do tego,ze zostawilam jednego i drugiego. Teraz moja znajomosc z kochankiem odnowila sie. Trzymam dystans... Prosze niech ktos postawi mi wrozbe o moim zwiazku z tym panem,o naszej przyszlosci?, czy jest jakas?, jakie sa jego uczucia ? o ile w ogole jakies ma. Co powinnam zrobic? zostawic go?, walczyc o niego?, jesli tak to co powinnam uczynic by byl tylko moj?. Dziekuje serdecznie za pomoc i pozdrawiam.
      • baba503jaga Re: wróżba 10.05.14, 19:13
        annabella16
        kochasz jego ciało (atrakcyjne) czy duszę?
        ciała mają to do siebie że się starzeją i wcześniej czy później umierają
        jeżeli nie kochasz duszą, odpusc sobie
        nie warto
        • annabella16 Re: wróżba 10.05.14, 19:24
          Czuje cos do niego... mysle... przyciaga mnie... nie potrafie z niego zrezygnowac... lubie byc przy nim, ciezko to wytlumaczyc... nie wiem co robic...??
          • dobra-wrozka1 anabella 14.07.14, 23:11
            Moja droga zakochałaś się i działasz nielogicznie.
            Najpierw musisz zadać sobie pytanie, co chcesz osiągnąć czego pragniesz.
            zadaj konkretne pytanie kartom, a wówczas otrzymasz konkretną odpowiedź.
            Pozdrawiam z powrotem Dobra Wróżka.
    • calme6 Re: wróżba za darmo:) 15.07.14, 11:13
      Witam,
      bardzo prosze o wrozbe. Czy w najbliższym czasie znajde swoja druga polowke i wyjde za mąż?
      Pozdrawiam
    • olgab4 Re: wróżba za darmo:) 15.07.14, 11:16
      Witaj, dobra wróżko.
      Jeśli znajdziesz chwilę, to proszę odpowiedz na jedno krótkie pytanie- czy trafię w końcu na ten jeden poważny związek na całe życie? I w jakich ramach czasowych?

      dziękuję!
      • dobra-wrozka1 Re: wróżba za darmo:) 15.07.14, 12:39
        Ktoś na Ciebie czeka, samotny i mądry, spokojny i opanowany, ale odetnij się od tego, co powoduje, że powtarzasz coś jak schemat.
        czas około roku.
        Pozdrawiam
        DW

        olgab4 napisała:

        > Witaj, dobra wróżko.
        > Jeśli znajdziesz chwilę, to proszę odpowiedz na jedno krótkie pytanie- czy traf
        > ię w końcu na ten jeden poważny związek na całe życie? I w jakich ramach czasow
        > ych?
        >
        > dziękuję!
        • sylviee88 Re: wróżba za darmo:) 15.07.14, 15:05
          prosze o odpowiesz na pytanie co mnie czeka w miłosci 11.11.88 sylwia
        • olgab4 Re: wróżba za darmo:) 15.07.14, 15:47
          dobra-wrozka1 napisała:

          > Ktoś na Ciebie czeka, samotny i mądry, spokojny i opanowany, ale odetnij się od
          > tego, co powoduje, że powtarzasz coś jak schemat.
          > czas około roku.
          > Pozdrawiam
          > DW

          Dziękuję, chyba nawet wiem, o jaki schemat chodzi :)
          Odezwę się za rok powiedzieć, czy wyszło :)
          • dobra-wrozka1 Re: wróżba za darmo:) 15.07.14, 16:08
            zatem czekam na wieści :) i proszę to przepracować.

            olgab4 napisała:

            > dobra-wrozka1 napisała:
            >
            > > Ktoś na Ciebie czeka, samotny i mądry, spokojny i opanowany, ale odetnij
            > się od
            > > tego, co powoduje, że powtarzasz coś jak schemat.
            > > czas około roku.
            > > Pozdrawiam
            > > DW
            >
            > Dziękuję, chyba nawet wiem, o jaki schemat chodzi :)
            > Odezwę się za rok powiedzieć, czy wyszło :)
            • maja.1987 Re: wróżba za darmo:) 15.07.14, 17:29
              Witaj dobra wróżko jesli miałabyś jeszcz chwilkę prosze odpowiedz mi na moje pytanie jest ono identyczne jak pytanie Olgi a mianowicie, czy trafię w końcu na ten jeden poważny związek na całe życie? I w jakich ramach czasowych i kim ten ktos bedzie? Jesli miałaby pani jeszcze chwilkę to w jakich okolicznościach ja i on sie spotkamy? Interesuje mnie tyle ten jedyny ktory jest mi przeznaczony.
              Prosze wybaczyć za tyle pytań i z góry dziekuje za odpowiedz i poświęcony czas :)
              Pozdrawiam panią serdecznie :)
              Karolina
              • dobra-wrozka1 Re: wróżba za darmo:) 16.07.14, 10:23
                za dużo pytań, skoncentruj się na jednym, pozdrawiam
                DW

                maja.1987 napisała:

                > Witaj dobra wróżko jesli miałabyś jeszcz chwilkę prosze odpowiedz mi na moje py
                > tanie jest ono identyczne jak pytanie Olgi a mianowicie, czy trafię w końcu na
                > ten jeden poważny związek na całe życie? I w jakich ramach czasowych i kim ten
                > ktos bedzie? Jesli miałaby pani jeszcze chwilkę to w jakich okolicznościach ja
                > i on sie spotkamy? Interesuje mnie tyle ten jedyny ktory jest mi przeznaczony.
                > Prosze wybaczyć za tyle pytań i z góry dziekuje za odpowiedz i poświęcony czas
                > :)
                > Pozdrawiam panią serdecznie :)
                > Karolina
                • sylviee88 Re: wróżba za darmo:) 16.07.14, 10:38
                  a czy ja dostane odpowiedz na swoje?? pozdrawiam
                • maja.1987 Re: wróżba za darmo:) 16.07.14, 10:43
                  Kiedy spotkam mezczyzne ktory jest mi przeznaczony i kim on jest?
                  Skrocilam :)
                  Pozdrawiam :)
                  Karolina
                  • dobra-wrozka1 Re: wróżba za darmo:) 16.07.14, 10:48
                    w ciagu dwóch lat, wieczorną porą, w miejscu samotni, gdzie nie ma tłumu, ale to są góry, jakieś wyżyny, pagórki. mężczyzna trochę pogubiony, pomożesz mu przejść przez jakąś drogę.
                    Wskażesz mu ją. to dla Ciebie druga ważna szansa w zyciu
                    Pozdrawiam.

                    maja.1987 napisała:

                    > Kiedy spotkam mezczyzne ktory jest mi przeznaczony i kim on jest?
                    > Skrocilam :)
                    > Pozdrawiam :)
                    > Karolina
                    • maja.1987 Re: wróżba za darmo:) 16.07.14, 11:04
                      Druga? To pierwsza juz była?
                      Ależ pani to ładnie opisała :) mam nadzieje ze zwiazek z tym człowiekiem da mi szczescie, bezpieczeństwo i spełnienie.
                      Jak sie spełni to napisze:)
                      Pozdrawiam :)
                      Karolina
                      • maja.1987 Re: wróżba za darmo:) 16.07.14, 11:04
                        Dziekuje Pani za poświęcony mi czas :)
            • 5wik Re: wróżba za darmo:) 15.07.14, 23:02
              Witaj dobra wróżko
              jeśli byłaby taka możliwość prosiłabym o odpowiedź na podobne pytanie jak moich poprzedniczek mianowicie czy danym mi będzie poznanie mężczyzny z którym stworzę związek na całe życie. Kiedy to nastąpi i kim ten ktoś będzie?
              Pozdrawiam serdecznie
              • dobra-wrozka1 Re: wróżba za darmo:) 16.07.14, 09:09
                tu układa się zagranica, a zatem to ktoś kto za granicą pracuje. ponad rok na pewno trzeba czekać na tego mężczyznę. Ale nie wolno nic nie robić. Nalezy robić swoje.
                Pozdrawiam
                DW

                5wik napisał(a):

                > Witaj dobra wróżko
                > jeśli byłaby taka możliwość prosiłabym o odpowiedź na podobne pytanie jak moich
                > poprzedniczek mianowicie czy danym mi będzie poznanie mężczyzny z którym stwor
                > zę związek na całe życie. Kiedy to nastąpi i kim ten ktoś będzie?
                > Pozdrawiam serdecznie
                • maja.1987 Re: wróżba za darmo:) 16.07.14, 09:51
                  Dobra wróżko a czy ja jeszcze dostanę odpowiedz na moje pytanie?
                  Bardzo prosze
                  Pozdrawiam serdecznie :)
    • brutalbraz80 Re: wróżba za darmo:) 16.07.14, 12:35
      Witam pytanie czy uda sie mi awansować we wrzesniu czy raczej zmienie prace oraz jak potoczy sie zwiazek obecny czy rozpadnie sie a moze rozkwitnie pozdrawiam i dziekuje data urodzin 10.10.1980
      • sylviee88 Re: wróżba za darmo:) 16.07.14, 12:41
        Prosze mi powiedzieć czy ułozy mi się z mężczyzną z ktorym się spotykam a jesli nie ile czekać na miłość 11.11.88 sylwia
      • dobra-wrozka1 Re: wróżba za darmo:) 16.07.14, 12:53

        za dużo pytań, jedno proszę zadać.
        brutalbraz80 napisał(a):

        > Witam pytanie czy uda sie mi awansować we wrzesniu czy raczej zmienie prace or
        > az jak potoczy sie zwiazek obecny czy rozpadnie sie a moze rozkwitnie pozdrawia
        > m i dziekuje data urodzin 10.10.1980
        • brutalbraz80 Re: wróżba za darmo:) 16.07.14, 14:01
          Moje zycie jakos nie przynioslo mi szczescia w milosci albo zdrada albo zbyt duzy dystans brak komunikacji po same propozycji sexu bez zobowiazan, prosze zatem o opis jak bedzie wyglądać moje zycie prywatne chodzi mi tutaj druga polowke co karty mowia o moim sprawach sercowych Aneta 10.10.1980 czy jest dla mnie jeszcse szansa

          Z gory dziekuje za odpowiedz
          • paulisia.11 Re: wróżba za darmo:) 17.07.14, 07:49
            Witaj Dobra Wróżko :)

            Nazywam się Paulina ur. 25.05.1988 r. mam pytanie czy Krystian ur. 28.12.1985 jest mi pisany. Czy stworzę z nim związek na całe życie. Chciałabym mieć z nim dziecko.
            z góry dziękuję :)
            Pozdrawiam
        • manzanka32 Re: wróżba za darmo:) 17.07.14, 18:28
          czy uda mi sie odejsc od meza 11.03,82 asia
          • slonecznik831 Re: wróżba za darmo:) 17.07.14, 22:33
            Wyjechalam niedawno za granice do pracy, jak mi sie ulozy tu zycie i praca? Elzbieta 08.07.1957
        • jbodalska Re: wróżba za darmo:) 22.07.14, 12:32
          Witam Cię serdecznie
          Chcę wiedzieć czy w tym roku sprzedam dom i wyjedziemy do Anglii ? Joanna 24.01.1972
          Z góry dziękuję za odpowiedz
          • dobra-wrozka1 Re: wróżba za darmo:) 22.07.14, 14:21
            Niestety to nie jest ten rok. samej sprzedaży nie widzę, natomiast z wyjazdu na pewno nic nie wyjdzie. Powodem będzie zaskoczenie mało przyjemne, bądź przymus innego typu.

            jbodalska napisał(a):

            > Witam Cię serdecznie
            > Chcę wiedzieć czy w tym roku sprzedam dom i wyjedziemy do Anglii ? Joanna 24.01
            > .1972
            > Z góry dziękuję za odpowiedz
            • niedowiarek22 Re: wróżba za darmo:) 28.08.14, 20:27
              Witam, jeśli byłabym tak dobra to poproszę o wrozbe czy spotkam jakiegoś fajnego mezszczyzne z którym będę szczęśliwa ?
    • dorotadel Re: wróżba za darmo:) 17.07.14, 08:47
      Dobra Wróżko,
      jeżeli znajdziesz dla mnie czas, to proszę o wróżbę:
      złożyłam pozew o rozwód. Musiałam. Bardzo boje się tego wszystkiego, co będzie się teraz działo. Czy przetrwam proces rozwodowy, czy długo to będzie trwało, czy mąż coś powymyśla? Wiem, dużo pytań, ale - jak to będzie?
      Pozdrawiam
      Dorota 07 marca 1965
      • hg7z2 Dobra wróżko prosze o wróżbę :) 11.03.15, 10:10

        iwona 03/12/1979 wdowa od 5 lat Czy,kiedy i gdzie znajdę miłośc? Czy jest to mozliwe?...
    • iwonawozniak2 Re: wróżba za darmo:) 17.07.14, 15:50
      chcę zapytać o moją przyszłość ,o finanse,o uczucia czy będę z męszczyzną kturego kocham
    • lolka32 Re: wróżba za darmo:) 18.07.14, 13:40
      Witam Panią serdecznie ,
      czy po rozwodzie jeszcze w tym roku zwiążę się z kimś na poważnie w związku ?
      Dziękuję
      Jolanta 14.05.1977
    • paulisia.11 Re: wróżba za darmo:) 23.07.14, 11:06
      Dobra Wróżko bardzo Cię proszę o odpowiedź

      Nazywam się Paulina ur. 25.05.1988 r. mam pytanie czy Krystian ur. 28.12.1985 jest mi pisany. Czy stworzę z nim związek na całe życie. Chciałabym mieć z nim dziecko.
      Dziękuję
      Pozdrawiam
    • lilia263 Re: wróżba za darmo:) 25.07.14, 15:52
      ZA WROZBE TRZEBA DAC CHOCIAZ GROSZ
    • kalinka1223 Re: wróżba za darmo:) 02.08.14, 22:52
      Witam
      ostatnio w moim związku nie dzieje się za dobrze chciałabym się zapytać dlaczego mój partner się odsunął ode mnie ? czy ma inną kobiete ?
      ja Justyna 04 styczeń 1987, on Yacouba 10 grudzień 1987

      pozdrawiam
    • anecia3333 Re: wróżba za darmo:) 15.08.14, 19:53
      Aneta ur 04.11.1988r co mnie czeka w najblizszych miesiacach czy znajde prace?
    • konwalia1982 Re: wróżba 20.08.14, 00:00
      Witam
      Czy mam szanse na wróżbe?
      Monika 17.07.1982
      • anecia3333 Re: wróżba 20.08.14, 18:19
        witam prosze napisac na email
        • doora40i4 Re: wróżba 20.08.14, 18:52
          Patrz kto jest założycielem wątku a kto chce Twoje dane dziewczyno.
          • konwalia1982 Re: wróżba 21.08.14, 01:07
            Przepraszam nie zwróciłam uwagi
    • anka2555 Re: wróżba za darmo:) 28.08.14, 19:30
      Czy bede z mezczyzna ktorego poznalam na wyjezdzie z pl.
      • anka2555 Re: wróżba za darmo:) 28.08.14, 21:29
        To ja jeszcze raz, moze bedzie szansa na wrozbe:) ..ponawiam pytanie : czy bede z mezczyzna ktorego poznalam na wyjezdzie z pl.. Anna 25.07.1988. Z gory dziekuje:)
    • joanna806 Re: wróżba za darmo:) 30.08.14, 17:01
      Witam, mam takie pytanie czy w tym bądź przyszlym roku moja sytuacja finansowa się poprawi? Jeśli tak to jakie będzie źródło tej poprawy ,skąd będą pieniądze?

      • dziwna4 Re: wróżba za darmo:) 10.10.14, 16:38
        Witam również prosiłabym o wróżbę,czy i kiedy poznam mężczyznę z którym stworzę udany i szczęśliwy pełen miłości związek?pozdrawiam
        ps:nie wiem czy dane są potrzebne?
        • dziwna4 Re: wróżba za darmo:) 20.02.15, 12:48
          nie wiem tylko czy kto tu w ogóle odpowiada ktoś na te wróżby???
    • ddewa Re: wróżba za darmo:) 19.02.15, 23:47
      Dzień dobry czy mogę sprosić o wróżbę ? Po rozstaniu z moim chłopakiem niedawno spotkałam innego fajnego chłopaka tylko problem polega na tym że spotkałam go w ostatnim dniu przed moim powrotem do kraju. Bardzo go polubiłam. Dlatego chce się dowiedzieć czy on mnie też polubił? Czy będzie chciał się zemną spotkać ? w zasadzie to czy coś z tego będzie ? Ja nazywam się Karolina urodziłam się 31.01.1991 on nazywa się Vlad ( nie jest polakiem ) urodził się 17.09.1988. Chce zaznaczyć że po rozstaniu z tamtym chłopakiem jestem bardzo wrażliwa i nie ufna dlatego pytam się o tego chłopaka :)
      Będę wdzięczna za wróżbę
      Pozdrawiam
      Karolina
    • maggieha Re: wróżba za darmo:) 25.02.15, 10:37
      Witam,
      proszę o pomoc jestem strasznie samotna od wielu lat ludzie unikaja kontaktu ze mną.
      Jestem nielubiana nie wiedzieć dlaczego, rozwijam sie duchowo i nie mogę znaleźć nikogo o podobnych zainteresowaniach. Chciałabym wreszcie wyjść zamąż.
      pozdrawiam
      Małgosia
      • lara9369 Re: wróżba za darmo:) 25.02.15, 11:08
        maggieha
        O, to do Apollonusa polecam :))))
    • otek2225 Re: wróżba za darmo:) 25.02.15, 11:54
      Witam, chciałabym dowiedzieć się czy będę miała jeszcze jedno dziecko oraz jak potoczy się moje życie zawodowe. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
    • otek2225 Re: wróżba za darmo:) 25.02.15, 11:56
      Witam, chciałabym dowiedzieć się czy będę miała jeszcze jedno dziecko oraz jak potoczy się moje życie zawodowe. moja data urodzenia 10.11.1981. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
    • eliza.porzucona Re: wróżba za darmo:) 17.05.15, 09:38
      Chciałabym się dowiedzieć, czy jest szansa, że mój narzeczony Wojtek, do mnie wróci, odszedł na 3 miesiące przed ślubem
    • nalia28 Re: wróżba za darmo:) 19.05.15, 20:23
      Dzień dobry. Proszę o wróżbę na temat mojego zdrowia: czy wszystko jest ok? Czy jest się czym martwić? Pozdrawiam, Natalia. 28.08.1991
    • aga.bednarek Re: wróżba za darmo:) 20.05.15, 07:30
      Chciałabym wiedzieć, czy zdam wszystkie egzaminy i obronię pracę magisterską przez końcem czerwca.
    • marcela33 Re: wróżba za darmo:) 23.06.15, 10:58
      Dzień dobry z tej strony Marzena mam pytanie czy mam zabrać synka od mamy do Niemiec
    • agrentowy4321 Re: wróżba za darmo:) 04.03.23, 22:46
      Ciekawe
    • irona.sonata Re: wróżba za darmo:) 25.04.23, 08:01
      To dziwne
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka