Dodaj do ulubionych

Praca dla kolegi

20.11.20, 23:09
To M w nowej pracy KAPŁANKA - praca papierowa w urzędzie .
Tak M siebie postrzega w nowej pracy 5 Buław. Męczy się w tej pracy , dostrzega konkurencję , dogryzanie , bieg szczurów...
To towarzystwo z którym pracuje KSIĘZYC Zestaw ciemnej mgły big_grin Niedostrzega wszystkiego , być może pewne sprawy dzieją się za jego plecami.
Tak widzi nastawienie pracowników do niego DIABEŁ Są męczący , fałszywi ale jest zmuszony z nimi pracować .
Takie jest nastawienie pracowników do niego 10 kielichów Nastawienie ogólu nie jest złe , traktują go jako jednego z nich . Nie zawsze okazują to , ale wspólnotę tworzą zawodową .
To czy chcą z nim pracować Król Buław Tak , jest konkretny widać że ma to ''coś '' co może jego współtowarzyszom przeszkadzać .
To ich intencje ( pokóju) 6 monet Ktoś kogoś chce ustawić wyżej lub niżej .
To go w tej pracy męczy 5 Monet Kasa jest duża ale być może męczy go brak relacji , nie wie komu zaufać .
[b
Tak jego życie w nowej lokalizacji wygląda 10 Mieczy [/b] Oj aż boli ...męczy go jak te nożyki wbite w plecy .
To jest jego przyszłość w obecnej siedziba głównej pracy UMIARKOWANIE - Nie zwolnią go , ma podpisaną umowę na określony czas i ten czas sobie spokojnie płynie.

Tego się nie spodziewa As Mieczy ( 8 buław) Plotek , że w każdej chwili moga plany nabrać innego kierunku , zmiany na nowy obiekt w Polsce - przekierowania...
To powinien pilnowąć , pracować KOŁO FORTUNY ( ŚWIAT) Pilnować zmiany bo bardzo możliwe że ten okres może być skrócony np i zostać przeniesiony na miejsce do którego się stara ..
To przyszłość w miejscu w którym chce wrócić po okresie z siedziby głównej Rycerz Monet ( 3 kielichy,Głupiec, Sprawiedliwość , 4 Buław)
Tak wróci , i będzie bardzo zadowolony , widać podpisanie umowy i jego miejsce 4 buław
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka