Dodaj do ulubionych

Praca pytanie

13.09.22, 22:05
Zadałam pytanie, jak zakończy się dla mnie sytuacja w pracy ( mobbing , prześladowanie ). 3 karty : wisielec, głupiec, as mieczy.
No trochę się zdenerwowałam takim rozkładem , dla mnie oznacza to, że będę musiała odejść ( głupiec ) za jakiś czas , nie od razu ( wisielec).As mieczy to w tej konfiguracji dla mnie takie " ostre cięcie", definitywny koniec. sad Co sądzicie moi drodzy ?
Obserwuj wątek
  • stella111 Re: Praca pytanie 26.09.22, 10:31
   Ktoś pomoże ?
  • aprepopa Re: Praca pytanie 02.10.22, 09:14
   Nie bardzo rozumiem pytanie. Czy to jest pytanie, czy się zakończy mobbing/czy się coś zmieni, czy jako rada, jak masz zakończyć tę sytuację, lub ogólnie pracę... Może stąd ten XII Wisielec, że samo nic się nie zakończy, jeśli będzie bierność, bo o tym mówi ta karta.
   • stella111 Re: Praca pytanie 02.10.22, 15:10
    Pytanie było jak się zakończy , czyli jako będzie dla mnie wynik całej tej sytuacji.
    • aprepopa Re: Praca pytanie 02.10.22, 20:38
     Nie wiem, jak Ci pomóc, bo jaki ma być wynik? Jeśli jest działanie, czy przeciwdziałanie, to możnaby zapytać o wynik tego. Tu wygląda, jakby to najpierw u Ciebie powinno się zmienić myślenie na ten temat. Ten proces jest już w toku. Nie widzę jakiegoś cudownego rozwiązania w tych kartach, jakiegoś nagłego uwolnienia przychodzącego z zewnątrz, jakiejś postaci. Nie pytasz o to, kiedy i czy to się skończy. Robisz coś by spodziewać się wyniku? Możliwe, ale 1. karta na to nie wskazuje. Wynik będzie po mentalnej zmianie u Ciebie (wszystkie karty plus XIII Śmierć z sumowania, która nie mówi absolutnie o zgonie, a transformacji z Zawieszonego do Oświeconego). Może ktoś inny zrozumie to pytania z kartami lepiej. Powodzenia!
     • stella111 Re: Praca pytanie 02.10.22, 22:53
      Dlatego zadałam pytanie, żeby poznać wynik. Nie ma mnie tam fizycznie w tej chwili , szukam od 4 tyg nowego miejsca pracy, nie mam natomiast wpływu na decyzje i zachowania osoby, która mnie w tej pracy prześladuje.
      • aprepopa Re: Praca pytanie 03.10.22, 10:02
       Wynik tego, że nie ma Cię fizycznie w pracy, czego nie napisałaś w 1. wpisie, czy wynik poszukania nowej pracy? Już nie wnikam. Ogólnie: wynik o tyle pozytywny, że każdy wrzód kiedyś musi pęc - Asy są czystą energią danego żywiołu, w tym przypadku powietrza, czyli możliwe wyjaśnienie jakiejś kwestii, tudzież zrozumienie sytuacji. Nie ma sprawy...bardzo proszę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka