Gość: pacyfista IP: *.40.62.81.cust.bluewin.ch 10.11.04, 11:11 Zrodla francuskie podaja ze mieszka tam 15 000 Francuzow... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pacyfista Okupanci wyjeżdzają ! Hurra ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 11:17 Wreszcie Afryka dla Afrykanów ! Tylko trochę zal, ze trzeba bedzie się wyzynać miedzy soba, dawniej mozna było iść z meczeta na białego... :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: praw.pacyfista.ch ktos sie znowu podszywa pod pacyfiste... IP: *.40.62.81.cust.bluewin.ch 10.11.04, 11:36 Wybrzeze Kosci Sloniowej to dawna kolonia francuska i dziala tam kilka tysiecy firm francuskich lub mieszanych.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KP no wlasnie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 11:40 ucieczka kapitalu, i to nagla, grozi kolapsem gospodarki. Juz pominawszy niemoralne wyrzucanie prywatnych osob, ktorych rodziny zyly tam jednak od wiekow. Odpowiedz Link Zgłoś
a.adas Re: no wlasnie! 10.11.04, 12:30 To wszystko przez ieodpowiedzialnosć francuskiego okupanta!!! Paryż się wtrąca w wewnętrzne sprawy WKS, kraju rzekomo wolnego, niezawisłego i nawet niepodległego, to czemu się potem dziwić? Widmo niewolnictwa powraca - Chirac potrzebuje ludzi do nowej antyamerykańskiej demonnstracji politycznej. Szykuje się budowa kolejnego Kanału Panamskiego, tym razem w Arktyce, wymierzonego w Jankeskich bogobojnych kowboi-patriotów i ich sekciarskiej dominacji. Nie wierzcie, ze chodzi o stabilizację, Francja pokaże swą siłę gospodarczą! Rękami czarnych niewolników!!! Uciemiężony naród, powstańcy (tak, a nie żadni bandyci, czy terroryści) walczy z neokolonialnym reżimem, z dominacją białego człowieka na Czarnym Lądzie. Jak na dłoni widać, ze wycofanie z kolonii było mitem, biała dyktatura nadal niszczy Czarnego Człowieka. Smutne to i bolesne... w dwudziestym pierwszym wieku, chlip... Wznieśmy okrzyk: Wolne Wybrzeże dla wolnych Wybrzeżan!!! Każdy naród ma prawo sam stanowić o swoim losie (spójrzcie na Irak, gdzie bojownicy o wolność słowa i wyznania oraz o pokój na swiecie walczą jak lwy, powiem więcej - walczą jak hieny!!!) Faszystowscy francuscy ustasze precz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KP vivat naiwnosci! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 13:04 Kazdy narod ma prawo sam stanowic o losie? Wystarczy rzut oka na 2. polowe XX wieku, zeby zobaczyc, ze ta idea sie nie sprawdza, czyli nacjonalizm afrykanski nie sprawdzil sie jako stabilny system, oparty na spolecznej moralnosci. Kolonializm wiele ograbil, to prawda. Ale to, co po nim przyszlo, bylo niejednokrotnie jeszcze gorsze. Biala dyktatura juz bardzo malo niszczy czarnego czlowieka: to nieposkromiony instynkt wladzy czarnych wladcow niszczy ich czarnych poddanych. Ale instynkt wladzy wladcow nie bierze sie z niczego: to odwieczna tradycja Afryki, w ktora korupcja jest po prostu wpisana. To taka uwaga ogolna, nie chodzi mi konkretnie o Wybrzerze. Tak w ogole, czemu mialby sie Paryz nie wtracac, jesli w krajach postkolonialnych jest dla tych ludzi miejscem odniesienia? Po co do jasnej ciasnej te reklamy Maroka w telewizji francuskiej czy zatrudnianie francuskich architektow do budowania tamze "historycznych monumentow"? Po co umawiac sie Tunezyjczykom z Francuzami na budowe krajowych drog? Po to, ze niestety kraje bogate sa wielu krajom biednym po prostu niezbedne do zycia! Bojownicy o wolnosc slowa i wyznania oraz o pokoj na swiecie w Iraku. Nie osmieszaj sie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: praw.pacyfista Nie podszywaj sie pod pacyfistę, jesteś arabskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 11:40 demagogiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vaga Re: Okupanci wyjeżdzają ! Hurra ! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 10.11.04, 13:07 Jesteś głupi czy tylko pozujesz na głupka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bobo Re: Okupanci wyjeżdzają ! Hurra ! IP: 195.6.228.* 10.11.04, 13:08 ...znow pasyf zaczyna bredzic, nie trzeba mu odpowiadac- on specjalnie podpuszcza i prowokuje na lamach FORUM. To pewnie jakas forma obledu, a napewno masochista... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arbat Re: Ewakuacja Francuzów z Wybrzeża Kości Słoniowe IP: 62.233.193.* 10.11.04, 13:11 Pewnie większość francuzów ma obywaterstwo miejscowe. A tylko 3 tys francuskie Odpowiedz Link Zgłoś
hki Re: Ewakuacja Francuzów z Wybrzeża Kości Słoniowe 10.11.04, 15:12 Cóż,szkoda ze przez nieodpowiedzialne zachowanie "elit" miejscowych upada jeden z najspokojniejszych dotychczas krajów w Afryce Zachodniej.Oskarżanie o neokolonializm jest chybione-naprawde podoba sie wam rzeż na miejscu?Francuzi jednakże stabilizują lub próbuja stabilizowac sytuację.Pare lat temu w Ruandzie zabrakło kogokolwiek z Europy i skonczyło się setkami tysięcy ofiar.Ktos napisął ze narody mają prawo do samostanowienia-w przypadku Afryki cięzko jest okreslic czy naród istnieje-to sa obywatele kraju.Gdyby pozwolic w spokoju podzielic Afryke na panstwa plemienne to byłoby ich pareset. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MEERKAT PODZIELIC ROSJE!- NIE BEDZIE TERRORYZMU!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:28 Gdyby pozwolic w spokoju podzielic ROSJE na panstwa plemienne to byłoby ich PAREDZIESIAT Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ Re: PODZIELIC ROSJE!- NIE BEDZIE TERRORYZMU!!! IP: *.top.net.pl 10.11.04, 21:00 Popieram Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igor Wroca do Francji, a tam wszedzie Arabowie!!!. IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 10.11.04, 15:34 Walki tez beda miec tyle, ze w Paryzu a nie w Jamoussoukro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hans Francuzi znowu uciakają :) IP: *.tkdami.net / *.67.tkdami.net 10.11.04, 15:48 przed garstką murzynów to już taka tradycja i cecha narodowa francuzików że uciekają i sie boją he he he Odpowiedz Link Zgłoś
hki Re: Francuzi znowu uciakają :) 10.11.04, 15:53 a widze ze cecha Hansa sa bzdurne posty. Podaj mi naród który nigdy nie uciekał? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: francjagohome ! Jaćwingowie ? Wycięli ich wszystkich ! :))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 16:51 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat FRANCUZI ZAWSZE SPIER...LAJA!!! :-)))))))))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:16 W czasie wojny irackiej znany amerykanski komik David Letterman zapytal publicznosc: Dlaczego jestescie zirytowani, ze Francuzi nie pomogli nam wyzwolic Iraku? -Przciez oni nie pomogli nam nawet wyzwolic FRANCJI! :-)))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawdziwy Pacyfist Re: FRANCUZI ZAWSZE SPIER...LAJA!!! :-))))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:19 Nie klam! Francuzi do bardzo odwazni ludzie! Uciekaja bo nie chca przelewac krwi i wola sie wycofac( podobnie uczynili w Algierii iWietnamie, gdy doznali powaznych strat). Gdyby Francja stawiala opor Niemcom podczas WWII, zgineloby znacznie wiecej ludzi, a francuskie kobiety mialyby mniej klientow po wkroczeniu Wermachtu du Paryza! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paryski Alfons Re: FRANCUZI ZAWSZE SPIER...LAJA!!! :-))))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:23 Tylko prosze nie obrazac francuskich kobiet! Gdyby nie nasze Marianny, Chantal, Claudette i Ivette, to wielu turrystow zanudziloby sie we Francji na smierc. A tak maja godziwa rozrywke iscie francuska, a jak zlapia jakies chorosko, to tez iscie francuskie! P.S. Niemieccy zolnierze do dzis wspominaja z nostalgia ruchy oporu Francuzek podczas okupacji-kopulacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paryski krawiec Re: FRANCUZI ZAWSZE SPIER...LAJA!!! :-))))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:24 SRAYAC PRZY TYM W PORY. I dlatego cala armia fnracuska nosi od wiekow BRAZOWE spodnie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alphonse Suteneur Re: FRANCUZI ZAWSZE SPIER...LAJA!!! :-))))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:26 ALE DOKAD TYM RAZEM????! Przeciez co piaty mieszkaniec Francji to ARABUS/MUZULMANIN! :-(((((((((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strateg Re: FRANCUZI ZAWSZE SPIER...LAJA!!! :-))))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:29 I dlatego ich armia ma tylko LEKKIE jednostki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM meerkat znow ci sie pogorszylo? Sam ze soba gadasz IP: *.dyn.optonline.net 11.11.04, 04:31 Odpowiedz Link Zgłoś
galaxy2099 Olaboga jest i MM ... 11.11.04, 08:30 Dlugo zajelo ci dochodzenie do siebie po wyborach prezydenckich w USA. Ale ide o zaklad, ze do myslenia nic ci ich wynik nie dal. Bo MM zawsze ma racje co najwyzej spoleczenstwo trzeba wymienic, nie kolego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat Re: meerkat znow ci sie pogorszylo? Sam ze soba g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 08:41 Moglbym z Toba, ale od czasu do czasu odczuwam nieprzeparta potrzebe porozmawia z kims inteligentym i dobrze poinformowanym (np. o tym kto bedzie nastepnym prezydentem USA).;-))) BTW: jak tam samopoczucie po wyborach? (w USA, nie na Ukrainie!) P.S.Pozdrowienia dla bylego senatora Daschle!:-))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igor Francuscy bohaterowie zniszczyli cale lotnictwo IP: *.detroit-19rh15rt.mi.dial-access.att.net 10.11.04, 19:35 Murzynom: dwa samoloty i jeden helikopter. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ niedokładne informacje IP: *.top.net.pl 10.11.04, 20:55 Kto NAJPIERW zaczął się ewakuować? Cywile czy żołnierze? Jeśli Francuzi, to raczej chyba to drugie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat KTO BYL W SAMOLOCIE- INFORMACJA DLA ZZ :-))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 21:18 Pierwotnie miano ewakuowac "osoby starsze i chore". Jednakze potem postanowiono, ze ewakuowwac sie bedzie ludzi najbardziej PRZERAZONYCH i ogarnietych PANIKA. I wowczas miejsca kobiet, dzieci, starcow i chorych zajeli zolnierze Niezwyciezonej Armii Francuskiej! :-)))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ Re: KTO BYL W SAMOLOCIE- INFORMACJA DLA ZZ :-)))) IP: *.top.net.pl 11.11.04, 00:38 No, to francuska medycyna wojskowa wprowadzi nową jednostkę chorobową: syndrom śmiertelnego przestraszenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cat Re: KTO BYL W SAMOLOCIE- INFORMACJA DLA ZZ :-)))) IP: *.bchsia.telus.net 11.11.04, 08:12 Cala ta sytuacja dowodzi ,ze czarni nie potrafia nic zbudowac .Cala Afryka plonie nedza ,brud,smrod,AIDS i "zwycieski" islam. Tyle miliardow dolarow co poszlo do Afryki,tyle jedzenia, uczenia podstawowej higieny, pomocy ze strony roznych kosciolow i co???? A ni nic. Potwierdza sie stara prawda ,ze czarni niestety nie sa najmadrzejszymi ludzmi na tej planecie. Odpowiedz Link Zgłoś