Gość: baat-man
IP: 209.29.133.*
07.01.05, 19:01
Nic juz nie pomoze, kardynal bedzie musial prawdopodobnie odejsc z podkulonym
ogonem, a ci, ktorzy maja nieograniczony dostep do prasy, przy kazdej okazji
robia nagonke i krzycza, ze ich bija i ciagna na lewo i na prawo od
wszystkich pieniadze i odszkodowania.
-------------------
I am baat-man