29.07.12, 11:36
Natalia Partyka awansowała do 1/16 finału.
Obserwuj wątek
    • darima_ka Re: Pingpong 29.07.12, 11:44
      Niech się "pnie" dalej w rankingu,
      może będzie medal?
    • darima_ka Re: Pingpong 29.07.12, 20:21
      Też odpadłasad
      • lvova Re: Pingpong 29.07.12, 20:24
        Dziewczyna pokazała charakter,mogła startowac na paraolimpiadzie i na pewno zdobyłaby złoto,ale wybrała walką z osobami pełnosprawnymi,walczyła i dał z siebie ile mogła.Dla mnie jest bohaterką i mistrzynią smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka