tropem_misia1 29.07.12, 11:36 Natalia Partyka awansowała do 1/16 finału. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
darima_ka Re: Pingpong 29.07.12, 11:44 Niech się "pnie" dalej w rankingu, może będzie medal? Odpowiedz Link
lvova Re: Pingpong 29.07.12, 20:24 Dziewczyna pokazała charakter,mogła startowac na paraolimpiadzie i na pewno zdobyłaby złoto,ale wybrała walką z osobami pełnosprawnymi,walczyła i dał z siebie ile mogła.Dla mnie jest bohaterką i mistrzynią Odpowiedz Link