lvova 03.08.12, 09:05 100 LAT 100 LAT 100 LAT !!!! Wszystkiego najlepszego,uśmiechu,radości i wszelkiej pomyślności życzę Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ls48 Re: Is48 & Lidka449 03.08.12, 10:51 Dziekuje bardzo. kochany jestes że pamietales....... Odpowiedz Link
lidka449 Re: Is48 & Lidka449 03.08.12, 20:56 serdeczne życzenia Is48 od Lidki co Lidką nie jest zajrzyj do mnie,a sprawa się rozjaśni Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: Is48 & Lidka449 09.08.12, 20:15 lidka449 napisała: > > > serdeczne życzenia Is48 od Lidki co Lidką nie jest > zajrzyj do mnie,a sprawa się rozjaśni ----------------------- Lidka co nie jest Lidką? A ja moge zajrzeć? Odpowiedz Link
lidka449 Re: Is48 & Lidka449 09.08.12, 20:29 jasne ,nie tylko smęcimy ,a jak coś dorzucisz od siebie będzie ciekawiej )) Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Is48 & Lidka449 03.08.12, 13:14 Marzeń, o które warto walczyć! Radości, którymi warto się dzielić! Przyjaciół z którymi warto być! Nadziei, bez której nie da się żyć! Odpowiedz Link
darima_ka Re: Is48 & Lidka449 03.08.12, 17:47 Życzę aby w Twoim sercu zawsze świeciło słońce dnia, w którym czas zdaje się stać w miejscu tylu chwil szczęścia ile gwiazd na niebie skrzydeł, dzięki którym sięgniesz gwiazd oraz muzyki która uniesie Cię w przestworza! Odpowiedz Link