tropem_misia1 02.06.13, 12:00 hura..........no mamy potencjał...ale ( pisałam juz o tym) nie wykorzystujemy go..no... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
darima_ka Re: aaaa 02.06.13, 19:47 Takie sukcesy to dla Polski prestiż. Mamy bardzo zdolnych ludzi ,czy potrafimy wykorzystać ich potencjał? Odpowiedz Link
darima_ka Re: aaaa 03.06.13, 18:31 To bardzo możliwe ponieważ u nas nie będzie kasy na sponsorowanie i wdrożenia. Odpowiedz Link