02.06.13, 12:00
hura..........no mamy potencjał...ale ( pisałam juz o tym) nie wykorzystujemy go..no...
Obserwuj wątek
    • darima_ka Re: aaaa 02.06.13, 19:47
      Takie sukcesy to dla Polski prestiż.
      Mamy bardzo zdolnych ludzi ,czy potrafimy wykorzystać ich potencjał?
      • tropem_misia1 Re: aaaa 02.06.13, 20:05
        i pewnie zgarnie ich zagranica(:
        • darima_ka Re: aaaa 03.06.13, 18:31
          To bardzo możliwe ponieważ u nas nie będzie kasy
          na sponsorowanie i wdrożenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka