Dodaj do ulubionych

sensacja! triumph i obwód 65!

03.10.08, 21:34
własnym oczom nie wierzę. O rozciągliwości T. pamiętam, ale i tak byłoby to wydarzenie epokowe:
allegro.pl/item449848171_triumph_65e_seksowny_65dd_65dd.html
Obserwuj wątek
      • dwa_przecinki spadłam z krzesła :) 04.10.08, 00:33
        Triumph 30DD!
        Olać opis sprzedającej, u niej nawet Doreen byłaby "jednym z seksowniejszych
        jakie widziałam" (przepraszam, ale ona przy wszystkich tak pisze). Dziwi mnie
        natomiast głębokość miseczki - na pewno dobrze zmierzona? 25 cm to ma mój
        dużomiseczkowiec 30E i regularny 30F!
    • joankb Re: sensacja! triumph i obwód 65! 04.10.08, 12:43
      No to trzymajmy mocno kciuki za Triumpha. Ja do tych staników nie wrócę nigdy,
      ale nie da się ukryć, że firma kojarzona jest chyba na całym świecie. Jeśli oni
      zaczęli szyć 65ki to inni po prostu będą musieli... Taki rynek.
      • pierwszalitera Re: sensacja! triumph i obwód 65! 04.10.08, 12:58
        joankb napisała:

> No to trzymajmy mocno kciuki za Triumpha. Ja do tych staników nie wrócę nigdy,
        > ale nie da się ukryć, że firma kojarzona jest chyba na całym świecie. Jeśli oni
        > zaczęli szyć 65ki to inni po prostu będą musieli... Taki rynek.

Myślisz, że zaczęli? Ja mam wrażenie, że ten stanik Flaunt, to jakiś niedobitek z dawno minionej, może nawet eksperymentalnej kolekcji, bo w żadnym sklepie netowym z aktualną propozycją Triumpha nie mogę znaleść tego modelu. Googlowanie też wiele nie przyniosło. Pojedynczcze propozycje sale, gdzie dostaniesz już tylko majtki. Kupujcie więc dziewczyny tą 65-tkę, może będzie miała za kilka lat wartość muzealną? ;-)
            • joankb Re: sensacja! triumph i obwód 65! 04.10.08, 13:41
              No to mnie zamartwiłaś... Sklepy patronackie Triumpha producent przymusza do
              brania i modeli i rozmiarów. Byłyby w sklepach, które większość kobiet
              przynajmniej odwiedza.
              Bez dużych/średnich producentów niewiele się zmieni. Mali się boją uszyć, choć
              już mogliby, sklepy się boją zamawiać. Jest zbieranie pięciu chętnych na jeden
              model i rozmiar.:DDDDD
              Napisałam do sklepu, który ma w ofercie Kostara. Oni już niby szyją od/do
              60-65H. Na stronie sklepu nawet tego 65H nie ma w rozmiarach do wyboru :))
              Odpowiedź jest pół na pół. Chyba zamówią, bo jest zainteresowanie... Chyba...
    • kasia_j A jaka to sensacja? 06.10.08, 09:37
      Ja 11 lat temu kupowałam w sklepie stacjonarnym 65A! Na listkach też
      są 65A i 65AA, więc jaka to sensacja? No chyba, że sensacją jest
      65D? Więc jeżeli chodzi Wam o to, że sensacja jest 65D to proszę o
      bardziej precyzyjne wpisy w tematach. Przecież same twierdzicie, że
      sama literka nic nie mówi;)
      • pierwszalitera Re: sensacja! triumph i obwód 65! 06.10.08, 10:49
        Triumph - Latający Holender? Pokaże się gdzieś w jakimś niespodziewanym rozmiarze i znika. Ciekawe, czy gdziekolwiek znajdzie się na temat ich pełnej rozmiarówki informacje, bo mnie się na moim macku nawet ich strona internetowa nie otwiera. Za każdym razem każą zainstalować mi starszy wariant mojej aktualnej aplikacji, a na takie utrudnienia dla użytkowników, to ja jestem uczulona. Po prostu firma widmo. ;-)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka