Dodaj do ulubionych

kawa 636 2005r

IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.07.09, 16:58
Witajcie
Mam zamiar kupić kawe 636 05 rok, podobno 2 bieg wyskakuje przy
wyzszych obrotach, możecie coś poradzić koszt naprawy, czy to wada
fabryczna, czy to tylko mozliwe od jazdy na kole, im więcej info tym
lepiej dzieki...
Obserwuj wątek
    • Gość: baba_zanetti Re: kawa 636 2005r IP: *.subscribers.sferia.net 06.07.09, 19:39
      2 bieg będzie wyskakiwał w każdym motocyklu w którym skrzynia jest męczona,
      przebijanie biegów na gumie nie służy jej żywotności. Generalnie bardzo dobry
      motocykl bez wad fabrycznych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka