Gość: Dany
IP: *.ssp.dialog.net.pl
06.07.09, 16:58
Witajcie
Mam zamiar kupić kawe 636 05 rok, podobno 2 bieg wyskakuje przy
wyzszych obrotach, możecie coś poradzić koszt naprawy, czy to wada
fabryczna, czy to tylko mozliwe od jazdy na kole, im więcej info tym
lepiej dzieki...