Gość: tomato
IP: *.ipartners.pl
04.07.01, 14:48
Co robią światła na Prymasa 1000lecia między tunelem pod zachodnim a Kasprzaka?
Nie ma tam żadnego skrzyżowania, jest tylko przejście dla pieszych.
Ponoć Prymasa jest częścią wewnętrznej obwodnicy warszawskiej i tu taki
kwiatek... nie można było zrobić dla pieszych takiej kładki jaka jest trochę
dalej - na Prymasa w okolicy Czorsztyńskiej?
Oprócz tego - czy ktoś wie, kiedy wreszcie ruszy przebudowa ronda Zesłańców,
półgodzinne stanie w korku przed tym rondem to standard :(