Dodaj do ulubionych

Światła na Prymasa

IP: *.ipartners.pl 04.07.01, 14:48
Co robią światła na Prymasa 1000lecia między tunelem pod zachodnim a Kasprzaka?
Nie ma tam żadnego skrzyżowania, jest tylko przejście dla pieszych.
Ponoć Prymasa jest częścią wewnętrznej obwodnicy warszawskiej i tu taki
kwiatek... nie można było zrobić dla pieszych takiej kładki jaka jest trochę
dalej - na Prymasa w okolicy Czorsztyńskiej?
Oprócz tego - czy ktoś wie, kiedy wreszcie ruszy przebudowa ronda Zesłańców,
półgodzinne stanie w korku przed tym rondem to standard :(
Obserwuj wątek
    • Gość: Tony Re: Światła na Prymasa IP: 217.98.116.* 04.07.01, 18:15
      Światła są ponieważ nie było pieniędzy na kładkę, lepiej się módl żeby świateł nie postawili na
      drugim końcu Toruńskiej, bo tam ludzie do najbliższego przejscia mają po 1-1,5 km i coś muszą z
      tym zrobić. Rodno zesrańców miało ruszyć w wakacje, ale nie wiem...
      • Gość: tomato Re: Światła na Prymasa IP: *.ipartners.pl 05.07.01, 07:33
        Zesrańców :))) Dobre :))) Zastanawia mnie tylko, czy nie lepiej od razu wydac
        te pare groszy wiecej na kladke dla pieszych, niz montowac tymczasowe swiatla -
        one tez swoje kosztowaly...

        Mysle, ze jak cos robic, to robic porzadnie, a nie jak w Pomrocznej -
        prowizorki sa najtrwalsze :(
        • Gość: kwakier Re: Światła na Prymasa IP: *.ipartners.pl 05.07.01, 09:11
          oto Polska wlasnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka