22.06.05, 08:28
Gdzieś się watek zawieruszył, szkoda że podobne rzeczy nie dzieją się z psimi
odchodami.
Obserwuj wątek
    • Gość: pietrek Re: Psie Kupy IP: *.crowley.pl 22.06.05, 11:09
      Wątek jest tam gdzie być powinien:
      Na forum Ośla Ławka
      :-P

PS. Ucinając wszelką dyskusję, w której nie będę brał dłużej udziału, powiem w
      temacie:
      Moim zdaniem odpowiedzialność za zwierzątko obejmuje także sprzątanie po nim.

Bez odbioru
      • silvio1970 Re: Psie Kupy 22.06.05, 12:01
        Gość portalu: pietrek napisał(a):

> Wątek jest tam gdzie być powinien:
        > Na forum Ośla Ławka

tam powinni byc ci, którzy za normalne uważają zasrywanie trawników. repeta z
        higieny.
      • billy_the_kid Re: Psie Kupy 23.06.05, 12:33
        Gość portalu: alex napisał(a):

> trzeba walczyc z psimi kupami do konca swiata i o jeden dzien dluzej

strasznie tu dyużo o tych psach, ajkby ja wiem jakiś problem w rodzaju najaxedy
        marsjanin był. z kupami nie ma co walczyć, no bo niby jak? ale w ogóle o
        czystość i chigienę to tak. i to w ogóle a nie tylko o kupy.
          • billy_the_kid Re: Psie Kupy 23.06.05, 13:05
            nie wiem co sie mnie tak uczepiłeś. za literowe błedy przepraszam. a poza tym
            chyba jest jasne że uważam że chigiena nie może być tylko jako psie kupy
            widziana. ale wiecej jak śmieci i niedopałki. spaliny samochodowe też,
            • java9 Re: Psie Kupy 23.06.05, 13:09
              super, tez tak uwazam, ale nie umiem i męczę się jak czytam składnię gramatykę
              i ortografię Twoich wypowiedzi, przepraszam
        • billy_the_kid Re: Psie Kupy 24.06.05, 09:10
          lewe_oko napisała:

> No to się nie poddawajcie i walczcie, ale tam gdzie one są naprawde - czyli
          nie
          > w internecie.

no ja bym nie był taki ostry w ferowaniu, bo tak naprawdę w internecie nie ma
          nic. ja myśle, że jakaś wyrozumiałość i szacunek w tym wszystkim byc musi.
          niech będzie miejsce na kupy i problemy okulistyczne byle z wyczuciom i
          umiarem. i bedzie dobrze i będzie zgoda.
          • lewe_oko Re: Psie Kupy 24.06.05, 09:13
            Billy - jesteś tu od niedawna. Wątek kup jest numerem 1 na tym forum od półroku.
            Myślę, że czas na działania w innych przestrzeniach.
            • billy_the_kid Re: Psie Kupy 24.06.05, 09:37
              lewe_oko napisała:

> Billy - jesteś tu od niedawna. Wątek kup jest numerem 1 na tym forum od
              półroku
              > .
              > Myślę, że czas na działania w innych przestrzeniach.

ja widze ze tu dużo tych psów i kup i myslę że może za dużo, ale inny powie że
              dobrze albo ze mu za mało i trudno dowodzić swojej racji kazdemu. więc ja
              myśle, że powinno sie pisać tak w sam raz, zeby temu jednemu nie było za duzo a
              temu drugiemu nie brakło, to tylko kwestia wyczucia i smaku, i żeby
              proporcjonalnie było dla każdego. ale nie mozna tak, że zmiataj mi ztad bo kup
              nie ma w internecie bo tak naprawde w internecie nic nie istniej i naeet te
              gołe laski są złudne. takie też podejście również jest niehumanitarne i
              niehumansutyczne. wiec może tylko tolerancja i umiar? Jak mówia u nas na
              każdej szali inny dzrewo leży a równo widzisz.
              • java9 Re: Psie Kupy 24.06.05, 10:13
                a powiedz jak tutaj trafiłeś ?
                czemu tylko wątki o psich kupach podciagasz w górę ? ( no może jeden wyjątek-
                miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych)
                • billy_the_kid Re: Psie Kupy 24.06.05, 10:25
                  java9 napisała:

> a powiedz jak tutaj trafiłeś ?
                  > czemu tylko wątki o psich kupach podciagasz w górę ? ( no może jeden wyjątek-
                  > miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych)

ja trafiłem jak ty, pewnie też szukałes forum o miejsce w którego mieszkasz.
                  na pewnien czas było takie na stronach dzielnicy i jeszcze jedno prywtnie ale
                  nic sie nie działo. a tutaj jest dużo postów, a to nie jest moja wina że duzo
                  o psach, tylko że jak tu przyszedłem to wtedy o tym się rozmawia. A to chyba
                  chodzi zeby rozmawiać a temat to mysle raczej jest pretekst, żeby sie poznać,
                  dziewczynę umówić do kina, chociaż ja akurat mam chwiliow stała dziewczynę i
                  się nie umawiam z innymi, bo była straszna awantura.
                      • java9 Re: Psie Kupy 24.06.05, 10:48
                        Czemu dopiero po 6ciu latach mieszkania na Ursynowie
                        pojawiłes się na tym forum ?
                        Ewidentnie podciągasz stare wątki o psich kupach,
                        bo wątek, który spadł niżej Twoim postem jest wyciągany w górę ?

• billy_the_kid Re: Psie Kupy 24.06.05, 11:18
                          java9 napisała:

> Czemu dopiero po 6ciu latach mieszkania na Ursynowie
                          > pojawiłes się na tym forum ?
                          > Ewidentnie podciągasz stare wątki o psich kupach,
                          > bo wątek, który spadł niżej Twoim postem jest wyciągany w górę ?

nie wiem czemu chcesz żebym sie tlumaczyl, jak od dopiero 1 roku mam komputer
                          od sieci włączony, to niby jak ty chcialeś żebym ja tu sie pojawił, a to chyba
                          bormalne że przeglądam stare watki. akurat na tych dyskusja wydawał mi sie
                          interesującym ale nie z tematu ale że ciekawie poglądy wykładali tylko że za
                          agresywnie i chciałem sie właczyć żeby ulżyc temperaturę. a tak poza tym ty
                          też ciagniesz akurat te same watki, a jeszcze wczoraj mnie przesladowalaś, ale
                          ja nie mam pretensji a cie lubie. jak mówia u nas każdy kot swój ogon łapie
                              • billy_the_kid Re: Psie Kupy 24.06.05, 11:38
                                nie jestem zanwca ursynowskich przysów, to zresztą nie ma chyba takich ale
                                widzę że macie do mnie jakieś podejrzliwości a ja nie wiem o co, a wy nie
                                mówicie i to się staje jak u kafki, a ja nie czuje sie do winy tylko jest mi
                                przykro, bo zawsze miałem Polske a Ursynów najbardziej za tolerancyjne i
                                zrozumiałe.
                                  • billy_the_kid Re: Psie Kupy 24.06.05, 11:58
                                    lewe_oko napisała:

> Tez tak kiedyś myślałam, ale zmieniłam światopogląd po lekturze tego forum.

nie załamuj się, moje życie też nie jest łatwe, byłem turkiem w bułgarii,
                                    Bułgarem w Polsce i nie wiem kim w Europie. ale trzeba się cieszyć te
                                    róznorodność nawet jesli czesem drażni, ale chodzi o tolerancje, żeby nawet jak
                                    cos nie znasz to nie mówić od razu że ci się nie podoba albo że jest złe ale
                                    spróbować nawet jesli jest to zypa z oczów kozła, bo ona wcale nie jest taka
                                    zła jak ty myslisz a niejedneu wydaje się pyszna. ale tez zeby nie na siłę
                                    komus takę zupę dawąc bo on może mieć wymioty i żeby taki kucharz tez to
                                    zrozumiał. czyli szacunek i wyrozumiałośc i nawet jak sie z ciebie śmieją a
                                    tobie sie wydaje to durnie. to nie mysleć tak, ale pomyślec dlaczego i starac
                                    się zrozumieć i bezie dobrze.
                                    • java9 Re: Psie Kupy 24.06.05, 13:17
                                      "ale tez zeby nie na siłę
                                      komus takę zupę dawąc bo on może mieć wymioty i żeby taki kucharz tez to
                                      zrozumiał. "

Piekne przysłowie ;)
                                      czyżby rachunek sumienia ?
                                      zupę z oczu kozła ( brr gdzieś to jedzą ???) zamieńmy na wątki o psich kupach a
                                      pod kucharza podstawmy tego, który nam te wątki wysmażył, podsmażał i odgrzewał
                                      co czas jakiś.
                                      Cos mi tu Nikozją pachnie ;)
                                      • billy_the_kid Re: Psie Kupy 27.06.05, 11:13
                                        java9 napisała:

> "ale tez zeby nie na siłę
                                        > komus takę zupę dawąc bo on może mieć wymioty i żeby taki kucharz tez to
                                        > zrozumiał. "
                                        >
                                        > Piekne przysłowie ;)
                                        > czyżby rachunek sumienia ?
                                        > zupę z oczu kozła ( brr gdzieś to jedzą ???) zamieńmy na wątki o psich kupach
                                        a
                                        >
                                        > pod kucharza podstawmy tego, który nam te wątki wysmażył, podsmażał i
                                        odgrzewał
                                        >
                                        > co czas jakiś.
                                        > Cos mi tu Nikozją pachnie ;)

to jest twoja interpretacja, ja nie słyszalem o zupie z psich odchodów ale o
                                        zupie z oczów kozła słyszalem ale nie jadłem, ale to dlatego że mie nikt nie
                                        proponowała ale nie wiem czy bym zjadł, musiałby najpierw zobaczyć. ale zupy z
                                        odchodów to juz na pewno nie zje żaden człowiek i nie powinno się jeść nawet
                                        jak ładnie pachnie
        • billy_the_kid Re: Psie Kupy 30.06.05, 15:06
          lewe_oko napisała:

> Ja już nie wiem... Nie chcę być niesprawiedliwa :-(

nie trzeba być niesprawiedliwym a bardziej tolerancyjnym i wyrozumiałym, co nie
          znaczy że swojego zdania nie wolno powiedzieć, jak sie go oczywiscie ma, a
          nawet wtedy jak nie, to też, bo to wolność wypowiedzi gwarantuje.
          • java9 Re: Psie Kupy 30.06.05, 16:17
            Ależ oczywiście, że można wypowiedzieć swoje zdanie,
            nikt nikomu tego nie broni - tolerancja owszem na wyrażanie własnych poglądów,
            ale kategoryczny sprzeciw na formę ich przekazywania.
            Ty juz dobrze wiesz o czym ja mówię.
            • billy_the_kid Re: Psie Kupy 30.06.05, 16:26
              java9 napisała:

> Ależ oczywiście, że można wypowiedzieć swoje zdanie,
              > nikt nikomu tego nie broni - tolerancja owszem na wyrażanie własnych poglądów,
              > ale kategoryczny sprzeciw na formę ich przekazywania.
              > Ty juz dobrze wiesz o czym ja mówię.

ja nie wiem o czy mówisz, to znaczy wiem, ale nie rozumiem że na treśc się
              zgadzasz a forma to juz nie, a czasem to forma decyduje o skuteczności, więc
              dziwna ta twoja tolerancja ale ja cie rozumiem i toleruje i wyrozum iałość mam
              • java9 Re: Psie Kupy 30.06.05, 16:38
                ktos może być inteligentny,bystry i błyskotliwy,
                ale traci wszystko swoim chamstwem i agresją - osiągnięcie celu
                takimi metodami jest wypaczeniem umysłowym i podlega pod paragrafy.
                • woykers Re: Psie Kupy 30.06.05, 19:55
                  Jeżeli dalej jesteśmy w temacie psich odchodów to chciałbym coś powiedzieć.
                  Może i taka propozycja padła (nie wiem jestem na tym forum krótko i nie
                  przeczytałem dokładnie wszystkich postów). W sklepach można kupić "maszynki" do
                  sprzątania psich odchodów. Mała jest więc nikt się nie zmęczy jej noszeniem na
                  spacerach. Zazwyczaj jej nie używam bo najczęściej mój pies robi(wiadomo co) na
                  uboczu, ale gdy widzę że zrobił kupe na środku dróżki sprzątam ją i wyrzucam do
                  najbliższego kontenera lub kosza.
                      • java9 Re: Psie Kupy 01.07.05, 10:04
                        Ciekwy, law czy jak tam sobie chcesz - on nie sprząta po swoim psie - sprząta
                        tylko z dróżek, a gdy pies się załatwia na uboczu - już nie.
                        Dziwię się, że nie protestujesz - totempotem za takie samo podejście została
                        zakrzyczana i zmieszana z błotem - cóż za zmiana poglądów !!!
                        Na coś jednak się to forum przydaje ;)
                        • silvio1970 Re: Psie Kupy 01.07.05, 13:43
                          java9 napisała:

> Ciekwy, law czy jak tam sobie chcesz - on nie sprząta po swoim psie - sprząta
                          > tylko z dróżek, a gdy pies się załatwia na uboczu - już nie.
                          > Dziwię się, że nie protestujesz - totempotem za takie samo podejście została
                          > zakrzyczana i zmieszana z błotem - cóż za zmiana poglądów !!!
                          > Na coś jednak się to forum przydaje ;)

do widzenia
                          • totempotem Re: Psie Kupy 01.07.05, 13:51
                            aż łezka się w oku zakręciła - takie żałosne to jest...
                            poczekaj... nie mam chusteczki ale jak oderwiesz za długi rękawek
                            to ci pomacham
      • silvio1970 Re: Psie Kupy 01.08.05, 11:34
        Gość portalu: ye napisał(a):

> co nowego w temacie?

w zasadzie nic, to znaczy psy srają jak srały. natomiast decyzja forumowej
        wierchuszki ustalono, iż jest to temat wyjątkowo niesmaczny i nie powinno się w
        tej sprawie publicznie rozmawiać. Można przecież o burzy czy zielonookim w
        metrze. pod warunkiemm że nie jesteś silvio albo innym tegop rodzaju trollem.
        Klasyfikacją gatunków zajmuje się również wierchuszka.
        • lewe_oko Re: Psie Kupy 01.08.05, 12:31
          Nie mam zamiaru dyskutować na tym poziomie - natomiast chce poinformowac innych
          użytkowników forum, że nie usunęliśmy ani jednego wątku/posta dotyczącego
          problemu psich kup.
          • silvio1970 Re: Psie Kupy 01.08.05, 12:52
            lewe_oko napisała:

> Nie mam zamiaru dyskutować na tym poziomie - natomiast chce poinformowac
            innych
            > użytkowników forum, że nie usunęliśmy ani jednego wątku/posta dotyczącego
            > problemu psich kup.

ja natomiast chciałbym poinformować użytkowników forum, iż obecny wątek pt.
            psie kupy jest reaktywacją starszego wątku liczacego sobie znacznie więcej i
            bardziej adekwatnych tematycznie postów. decyzją wierchuszki został usunięty
            wespół z paroma innymi watkami o "psiej" tematyce. nie chcę przez to
            sugerować iż leweoko ma kłopoty z pamięcią.
            • lewe_oko Re: Psie Kupy 01.08.05, 12:57
              Nie mam kłopotów z pamięcia. Nie bylam jeszcze wtedy opiekunem forum. Ten i
              chyba jeszcze drugi watek o tej tematyce usunęli admini. Uprawnienia
              otrzymaliśmy 8 lipca, a ten wątek jest z 22 czerwca.
              • silvio1970 Re: Psie Kupy 01.08.05, 13:07
                lewe_oko napisała:

> Nie mam kłopotów z pamięcia. Nie bylam jeszcze wtedy opiekunem forum. Ten i
                > chyba jeszcze drugi watek o tej tematyce usunęli admini. Uprawnienia
                > otrzymaliśmy 8 lipca, a ten wątek jest z 22 czerwca.

ale jako członki mianowane z ramienia na czoło, jesteście kontynuatorami
                jedynie słusznej linii, chyba się tego nie wstydzisz?

• lewe_oko Re: Psie Kupy 01.08.05, 13:13
                  Bynajmniej :-) Ale wolałabym trzymać sie prawdy i o to samo prosiłabym Ciebie.
                  Nie wiem i nie pamietam do końca jakie pobudki kierowały adminami - nawet nie
                  pamiętam tych wątków. Jak wiesz niezbyt sie w nich udzielałam. Każdy wątek jest
                  rozpatrywany indywidualnie, więc powody na pewno były słuszne. I na pewno nie
                  chodziło o sama tematykę (czyli psie odchody).
                • java9 Re: Psie Kupy 01.08.05, 14:17
                  no tak, jak nie ma czego czepnąc się, to trzeba poszukać pretekstu
                  np w postaci ramienia wystającego z czoła albo co gorsza ( ;) )
                  członka wystającego z czoła - moze już dość tych potworów z kreskówek ?
            • java9 Re: Psie Kupy 01.08.05, 13:06
              > znacznie więcej i
              > bardziej adekwatnych tematycznie postów

no teraz to rozbawiłeś mnie do łez.
              Jakie wartościowe treści zawierał tamten wątek poza
              systematyczną naparzanką, w której brałeś główny udział ?
              Zmień sposób pisania to nie będziesz miał problemu
              wycinanych postów.

Przeciwna jestem jakiejkolwiek cenzurze,
              ale jesli chodzi o Ciebie to cieszę się,
              że jest lewe_oko i jan-w, którzy mogą Twoje posty
              wyrzucić w kosmos.Gwarantuje to przynajmniej jakiś spokój na forum,
              bo na zmianę Twojego postępowania nie mam co liczyć.
              • silvio1970 Re: Psie Kupy 01.08.05, 13:38
                java9 napisała:

> Przeciwna jestem jakiejkolwiek cenzurze,
                > ale jesli chodzi o Ciebie to cieszę się,
                > że jest lewe_oko i jan-w, którzy mogą Twoje posty
                > wyrzucić w kosmos.

puknij się w czoło, jeśli już nie udało ci się wykorzystać przysłowiowej chwili
                przed palnięciem głupstwa.
                • java9 Re: Psie Kupy 01.08.05, 14:11
                  no tak, zapomniałam, że każdy kto nie zgadza się z Twoim
                  jedynie słusznym zdaniem powinien palnąć się w czoło.
                  czy Ty kiedyś zmądrzejesz ?
                  • silvio1970 Re: Psie Kupy 01.08.05, 14:18
                    java9 napisała:

> no tak, zapomniałam, że każdy kto nie zgadza się z Twoim
                    > jedynie słusznym zdaniem powinien palnąć się w czoło.

nie, palnąć się w czoło powienien ten co sie nie zgadza ze swoim zdaniem. więc
                    palnij się i spróbuj wreszcie ustalić czy jesteś przeciwko jakiejkolwiek
                    cenzurze czy też nie jesteś. dobranoc, bo nie sądzę żeby ci to szybko poszło.
                    • java9 Re: Psie Kupy 01.08.05, 14:40
                      :))) nie chadzam spać przed kurami.

Może źle pojmuję znaczenie słowa "cenzura" na forum GW.
                      Jak dla mnie tutaj pewnym prawem jest nieobrażanie innych
                      ( i inne niezgodne z netykieta)i z cenzurą "prawną" tego rodzaju,
                      polegającą na wycinaniu obraźliwych postów całkowicie się zgadzam.

Proponuję przeczytać tę lekturę do poduszki,
                      może nawet z samego rana jak umysł bardziej jasny ,
                      zapamiętać i wdrożyc w życie.
                          • Gość: ktoś Re: Psie Kupy IP: *.u.mcnet.pl 03.08.05, 12:17
                            Ale chyba mowa tu ostatnio o usunięciu całego wątku a nie o usuwaniu
                            poszczególnych postów...?

P.S. Tamtem wątek był jednak ciekawy, bo opisywał zdanie mieszkańców Ursynowa
                            na jakiś temat.
                            Obecnie główne tematy to jakieś zielonookie w metrze albo co się buduje na
                            Stoklosach (bardzo mało wpisów) - czy celem tego forum jest dogodzenie kilku
                            osobom zamiast umożliwienia wyrażenia swoich poglądów???!!!
                            • lewe_oko Re: Psie Kupy 03.08.05, 12:43
                              Trzeba było wtedy interweniować u administracji. Nic Ci nie zabrania zakładania
                              nowych interesujących wątkow, które spotkają sie z zainteresowaniem innych
                              użytkowników.
                              • silvio1970 Re: Psie Kupy 03.08.05, 14:16
                                lewe_oko napisała:

> Nic Ci nie zabrania zakładania
                                > nowych interesujących wątkow, które spotkają sie z zainteresowaniem innych
                                > użytkowników.

i pomyślnie przejdą kwalifikacje wstępną OHP.
                            • java9 Re: Psie Kupy 03.08.05, 13:00
                              Z pewnością wątek o wynajęciu hamaku czy wypożyczeniu beczkowozu
                              był tak zajmujący i frapujący, że aż żal, że wyladował na oślej ;)
                              Każdy trochę myślący człowiek domyśli się, że te wątki zostały
                              utworzone po to aby zaśmiecić forum.

A Tobie ktosiu ktoś wyciął wątek ? jaki ?
                              • silvio1970 Re: Psie Kupy 04.08.05, 16:19
                                java9 napisała:

> Z pewnością wątek o wynajęciu hamaku czy wypożyczeniu beczkowozu
                                > był tak zajmujący i frapujący, że aż żal, że wyladował na oślej ;)
                                > Każdy trochę myślący człowiek domyśli się, że te wątki zostały
                                > utworzone po to aby zaśmiecić forum.

zależy jak myślący. bo niektórzy potraktuja to w kategoriach drwiny.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka