Gość: skudi IP: *.cebit.com.pl 22.07.12, 17:38 Następnym "wydarzeniem"będzie finał baseballu. Czy tu jeszcze jest Polska czy też kolejny stan USA? Chyba coraz bliżej nam do tego drugiego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wawa Re: Na Narodowym zmierzą się oba kontynenty. Supe IP: *.dynamic.chello.pl 22.07.12, 19:03 Lepsza Madonna? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ludzie Re: Na Narodowym zmierzą się oba kontynenty. Supe IP: 78.9.145.* 22.07.12, 20:44 Siatkówka jest Amerykańskim sportem....... FA jest jedynie bardzo zmodyfikowaną europejską grą "rugby"..... Kiedy ludzie zrozumieją, że sport nie ma paszportu !!!!!!!! To że ktoś gra w angielską piłkę nożną, amerykańską siatkówkę czy inny sport nie oznacza, że kocha i naśladuje dany kraj...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: profes79 Re: Na Narodowym zmierzą się oba kontynenty. Supe IP: *.dynamic.chello.pl 22.07.12, 20:51 A niechby i był. Chętnie obejrzałbym mecz baseballu czy innego "egzotycznego" sportu na dobrym poziomie zamiast naszych pożal się boże kopaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz ale jak to? przecież stadion miał stać nieużywany? IP: *.play-internet.pl 22.07.12, 22:29 No przecież wszyscy wokół powtarzali, że po euro nic tam już nie będzie? Ja się pytam kto za tym stoi? Spisek jakiś! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Gdzie środowiska katolickie ?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.12, 23:24 Jak może być rozgrywany mecz na Stadionie Narodowym w rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Mam nadzieje, że te same środowiska które chcą oprotestować Madonnę wypowiedzą się w również i tutaj. To przecież jawny skandal i prowokacja. Na "STADIONIE NARODOWYM" odbędzie się mecz Futbolu Amerykańskiego. Czekam aż Młodzież Wszechpolska, ONRy i inne organizacje pod szyldem "Marszu Niepodległości" powiedzą głośne "NIE" w profanowaniu tak ważnego dla Polski i Polaków święta. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wsTanach Kontynenty? IP: *.lightspeed.frsnca.sbcglobal.net 23.07.12, 00:03 "... czyli meczu futbolu amerykańskiego reprezentacji dwóch kontynentów: USA i Europy". Na lekcjach geografii sie spalo? O, i jeszcze "TopLigii", zamiast "TopLigi". Bo to Ligia, jak Legia, tak? :) Odpowiedz Link Zgłoś
mela.bruxa Na Narodowym zmierzą się oba kontynenty. Supermecz 23.07.12, 07:23 Oba kontynenty? Bo mamy tylko dwa? To chyba Eurazjafryka i Ameroceania? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mat.31 1 września?? Skandal!! IP: *.ip.netia.com.pl 23.07.12, 09:19 Oczekuję, że PiS powoła komisje śledczą do zbadania tego haniebnego incydentu. Ktoś chce ośmieszyć polski naród od wieków katolicki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onr Re: 1 września?? Skandal!! IP: 212.160.172.* 23.07.12, 10:00 dobrze juz, dobrze. GieWu zaplaci Ci za ten wpis. Nie unos sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: notremak Re: 1 września?? Skandal!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.12, 11:00 A ty jesteś wolontariuszem? Bardzo to szlachetne. Oraz ideowe. Odpowiedz Link Zgłoś